Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643633 razy)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Trafiłem na dobre forum <3

Jeszcze jak wyskoczysz z v-picków na giełdzie to na pierwszym lepszym gejparty ciągnięcie druta masz murowane.


Spoiler

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Wkurwiają mnie ludzie z group findera w SW:TOR.

Oj jak mnie wkurwiają.

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Ale mnie wkurwiła współlokatorka... Kurwa, od kilku dni siedzi zamknięta w pokoju z jakimiś fochami trzeba sprzątać to ona dalej siedzi, oczywiście wszystko sam musiałem zrobić(reszta ziomków wyjechała już) jeszcze ma rozpierdol, cały dzień siedzi tym tłustym dupskiem na łóżku. Jeszcze dzisiaj, przychodze, wchodzę kurwa do łazienki, a ona cała zalana, pytam się jej o co chodzi, a ona że jak się myła to jej się przekręciło od prysznica i wylało, to ja - to może byś pościerała, a ona poszła do pokoju... No ja pierdole. Musiałem sam pościerać.
 
Oczywiście zapomniałem wspomnieć, że to mieszczańskie dziecko ma niesamowicie lewe ręce do wszystkiego - Pościerać nie umi, zamiatać kompletnie nie umi, rzadko po sobie sprząta. Teraz wyszła z pokoju i mówię że może byś coś w końcu posprzątała, bo nic nie robisz od tygodnia, a ona to może byś się zaczął zachowywać.

Co kurwa ?!

Jeszcze raz: Co KURWA ?              O chuj chodzi.

Całe szczęście to oni ode mnie wynajmują mieszkanie. Wyjebać ją czy nie wyjebać ? (w sensie z mieszkania, bo tak to bym się jej patykiem nie dotknął  :D) Minus taki że jesteśmy razem na kierunku, więc się będziemy musieli często oglądać. Ale w sumie mi to chyba nie będzie przeszkadzać.
.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Proste, daj jej ultimatum. Twoje mieszkanie, twoje warunki. Albo zacznie sprzątać po sobie, albo wypierdalaj ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Laski już takie są :D potrzebują docenienia... często za nic.

IMO nawet jak ją wyjebiesz, to niczego jej to nie nauczy. Jedynie będziesz miał ją z bani. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Co ja kurwa będę robił za rodziców(i tak robię...), ważne żebym się nie musiał nie potrzebnie wkurwiać.

Pogadam z chłopakami i chyba dam ultimatum, a później wyjebie.

Chyba że ktoś jeszcze jakąś złotą myśl powie
.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Postaw ultimatum z rozpisanym regulaminem na piśmie i każ jej podpisać albo wypierdalać :D Rzecz jasna jeśli podpisze i dalej będzie odpierdalać maniane to też won do piekła kurwo wściekła :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Dokładnie coś takiego właśnie ustaliliśmy z chłopakami ;)
.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Całe szczęście to oni ode mnie wynajmują mieszkanie. Wyjebać ją czy nie wyjebać ?

Pytanie retoryczne.

Jeśli mieszkanie jest twoje, daj jej ultimatum - albo się ogarniesz, albo w ciągu tygodnia twoje walizki lądują na schodach* Tyle w temacie. Nie ma litości dla skurwysynów :P

A że studiujecie razem? A co to, podstawówka gdzie pani każe ci siedzieć z nielubionym Jasiem w ławce?

*przeczuwam, 1. obrazę boską, 2. jojczenie, 3. damskie fochy. Wszystko olej i tyle w temacie. A że w zamian zapewne narobi ci koło dupy? A kogo to obchodzi? :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Z zemsty zajdzie w ciążę z wielorybem i już jej nie wypierdolisz ;D

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Właśnie tak MrJ 

Johnny niestety, właśnie zaczęła sprzątać u siebie, więc nic nie obiecuje. Choć miała taki rozpierdol że się przejść nie dało, tak dosłownie. Ale będę pamiętał :P Chyba że jej fotki, to już nie pomogę i nie chce pomóc.

lupus to ja bym chyba chwilowo był za aborcją.  :P
.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
lupus to ja bym chyba chwilowo był za aborcją.  :P
Po co, urodzi tego wieloryba to ją rozpierdoli :P
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
lupus to ja bym chyba chwilowo był za aborcją.  :P

Za aborcją płodów do 30 roku życia? :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Co to za kobieta, która nie sprząta??
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Co to za kobieta, która nie sprząta??

Nowoczesna / Wyzwolona / Feministka - niepotrzebne skreślić :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Cytuj
Co to za kobieta, która nie sprząta??

Nowoczesna / Wyzwolona / Feministka - niepotrzebne skreślić :D

:D

Jak nie sprząta to jest niepotrzebna
B ( o ) ( o ) B S

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Co ja kurwa będę robił za rodziców(i tak robię...), ważne żebym się nie musiał nie potrzebnie wkurwiać.

Pogadam z chłopakami i chyba dam ultimatum, a później wyjebie.

Chyba że ktoś jeszcze jakąś złotą myśl powie

Podnieś czynsz , sama pójdzie. Nic tak nie przemawia do wyobraźni jak kasa.
Uzasadnij wzrostem kosztów utrzymania czystości, zużyciem wody itd.

Jeśli ją wywalisz ot tak a ona bedzie lub jest głupia i dostatecznie złośliwa to całe Twoje otoczenie dowie sie jakim jesteś członkiem. Jeśli jest jeszcze bardziej złośliwa, zacznie rozpowiadać, ze sie wyporowadziła bo próbowałeś ją zgwałcić.  To nie żarty.
« Ostatnia zmiana: 03 Lut, 2015, 16:54:12 wysłana przez commelina »

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Co ja kurwa będę robił za rodziców(i tak robię...), ważne żebym się nie musiał nie potrzebnie wkurwiać.

Pogadam z chłopakami i chyba dam ultimatum, a później wyjebie.

Chyba że ktoś jeszcze jakąś złotą myśl powie

Podnieś czynsz , sama pójdzie. Nic tak nie przemawia do wyobraźni jak kasa.
Uzasadnij wzrostem kosztów utrzymania czystości, zużyciem wody itd.

Jeśli ją wywalisz ot tak a ona bedzie lub jest głupia i dostatecznie złośliwa to całe Twoje otoczenie dowie sie jakim jesteś członkiem. Jeśli jest jeszcze bardziej złośliwa, zacznie rozpowiadać, ze sie wyporowadziła bo próbowałeś ją zgwałcić.  To nie żarty.

to chyba jakieś skrajne przypadki, nie każdy leniwy waleń jest tak szalony. Poza tym tego typu niesłuszne oskarżenia są karalne.
Chociaż z drugiej strony... może jednak i masz rację... w Polsce nie obowiązuje domniemanie niewinności tylko winności, więc lepiej nie kusić losu...
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kurwa nie pomyślałem o czymś takim.
No i niestety nawet jak udowodni niewinność, to i tak ludzie już nigdy nie będą patrzeć się tak samo...
Ale z drugiej strony też nie mozna sie dać zwariować, przecież laska nie trzyma go w szachu.
Obczaj jej kompa czy jakieś foty ma, bo rzeczywiście udokumentowanie syfu może się przydac jako twardy dowód oprócz zeznań znajomych ;)

Kurwa, już mi się w głowie rodzi scenariusz rodem z A.M.Wesołowskiej :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jest wyjście z tej sytuacji!

Spoiler
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
 :facepalm: To co ludzie wrzucają na internety, że niby śmieszne jest(jakieś tzw. pasty/historyjki) itd. w porównaniu z tym co wy wymyślacie to naprawdę słabe. Dzięki za słowo wsparcia i zrozumienie wszystkim  :-* od razu się można odkurwić

Jarku, nie chce podnosić moim ziomkom czynszu, myślę że po prostu będę nakurwiał gitarą/wieżą głośniej  :D przynajmniej na początek, a oprócz tego jakoś z nią pogadamy żeby sobie wytłumaczyć wszystko
.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Walnąłem samochodem w barierkę na dobre zakończenie roku 2014, a samochód jak stał, tak stoi "w kolejce do malowania".

Ktoś wymyślił, że odświeży swoją kolekcję mercedesów, czy co? :facepalm:

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
:facepalm: To co ludzie wrzucają na internety, że niby śmieszne jest(jakieś tzw. pasty/historyjki) itd. w porównaniu z tym co wy wymyślacie to naprawdę słabe. Dzięki za słowo wsparcia i zrozumienie wszystkim  :-* od razu się można odkurwić

Jarku, nie chce podnosić moim ziomkom czynszu, myślę że po prostu będę nakurwiał gitarą/wieżą głośniej  :D przynajmniej na początek, a oprócz tego jakoś z nią pogadamy żeby sobie wytłumaczyć wszystko
A kto mówi, żebyś ziomkom podniósł czynsz? Podnieś tylko jej i uzasadnij to tym, że jeśli ona nie sprząta, to Ty to zrobisz, ale odpłatnie, za, powiedzmy, symboliczne 300 zł miesięcznie :P

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
:facepalm: To co ludzie wrzucają na internety, że niby śmieszne jest(jakieś tzw. pasty/historyjki) itd. w porównaniu z tym co wy wymyślacie to naprawdę słabe. Dzięki za słowo wsparcia i zrozumienie wszystkim  :-* od razu się można odkurwić

Jarku, nie chce podnosić moim ziomkom czynszu, myślę że po prostu będę nakurwiał gitarą/wieżą głośniej  :D przynajmniej na początek, a oprócz tego jakoś z nią pogadamy żeby sobie wytłumaczyć wszystko
A kto mówi, żebyś ziomkom podniósł czynsz? Podnieś tylko jej i uzasadnij to tym, że jeśli ona nie sprząta, to Ty to zrobisz, ale odpłatnie, za, powiedzmy, symboliczne 300 zł miesięcznie :P

dokładnie, powiedz że wynajmiesz sprzątaczkę, która będzie po niej sprzątać
Jazz, Lounge, Downtempo