Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677057 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Ech, bo to nie w ten temat wrzuciłem :(
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Oj, Dżony, weź ściągnij lejce bo zaraz pampersa będziesz musiał zmienić :D Jakby większych afer w tej krainie nie było :D
Ewa Kopacz jest premierą! :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Trochę mnie wkurza, że jak jest fajny film "na faktach", to jak się człowiek odważy i sprawdzi, to prawie zawsze te fakty były jednak inne... Ostatnio film "Oszukana" z Angeliną, a już przegięli bracia Cohen w serialu "Fargo" (który mimo wszystko polecam!) - na początku każdego odcinka leci, że "na faktach, że zmieniono tylko imiona z szacunku do ocalałych, zmarłych, itd, itp". Po drugim odcinku stwierdziliśmy z żono, że coś to chyba niemożliwe i okazało się, że story całkowicie wyssane z palca... ;)
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
No co, przecież to na faktach! Zmieniono imiona, nazwiska, wiek, płeć, czas akcji, może nawet i gatunek :P wyjebano połowę bohaterów i wstawiono innych, wszystkie najważniejsze wydarzenia podkoloryzowano tak, żeby przeciętny "oglądacz" miał się czym podniecać i nie przełączył po 3 minutach na owczarka detektywa - ale poza tym wszystko się w 110% zgadza z prawdą! :facepalm: :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Kino rządzi się własnymi prawami i muszą tak robić z wielu powodów . .....Film to życie  , minus elementy nudne .....powiedział jakiś klasyk .

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Trochę mnie wkurza, że jak jest fajny film "na faktach", to jak się człowiek odważy i sprawdzi, to prawie zawsze te fakty były jednak inne... Ostatnio film "Oszukana" z Angeliną, a już przegięli bracia Cohen w serialu "Fargo" (który mimo wszystko polecam!) - na początku każdego odcinka leci, że "na faktach, że zmieniono tylko imiona z szacunku do ocalałych, zmarłych, itd, itp". Po drugim odcinku stwierdziliśmy z żono, że coś to chyba niemożliwe i okazało się, że story całkowicie wyssane z palca... ;)
Z Fargo, to czytalem gdzies, ze ten napis "na faktach" wstawili dla picu, zeby niby ciekawsze bylo. Pomimo tego i tak zajebisty serial, polecam.

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Narzeczona się ode mnie wyprowadziła bez żadnego powodu. Podobno "nie jest jak kiedyś".

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Narzeczona się ode mnie wyprowadziła bez żadnego powodu. Podobno "nie jest jak kiedyś".

Not sure if correct topic or not

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Narzeczona się ode mnie wyprowadziła bez żadnego powodu. Podobno "nie jest jak kiedyś".

Not sure if correct topic or not

pewnie może pasować do obydwu, zarówno do obecnego jak i do tego o którym myślisz
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
kupilem za waski oplot na kable...
i always go full retard

Orange

  • Gość
Hahaha. Przyda się na inne

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
popieściłem i się zmieściło ;)
i always go full retard

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Ja jak kupiłem oplot to nie pomyślałem, że kable przecież jeszcze wtyki mają, w tym jedna din. Poszły jakoś "gęsiego" :D:D:D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ślunsk wcale nie lepiej...

ED: 10 stycznia, godzina 20, termometr na ścianie północno-zachodniej. Temperatura: niemal 11 stopni. Eee... :o
« Ostatnia zmiana: 10 Sty, 2015, 20:09:13 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ale nie rozumiem, dlaczego to jest dziwne?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Ale nie rozumiem, dlaczego to jest dziwne?

Byłeś kiedyś nad morzem? W dzień wieje w jedną, w nocy w drugą stronę ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Ale nie rozumiem, dlaczego to jest dziwne?

Byłeś kiedyś nad morzem? W dzień wieje w jedną, w nocy w drugą stronę ;)
Mieszkam w Szczecinie :D
Nie no, napierdalam się, żeby nie było.
Wciąż nie widzę w tym nic dziwnego. W jednej chwili zacina niemalże poziomo, w następnej wiatru kompletnie niet i pada idealnie pionowo. Z minuty na minutę ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Oj tam oj tam, jakby nad morzem był monopol na wygwizdów ;) U mnie na Ślunsku wczoraj też padało horyzontalnie :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Szczecin nie leży nad morzem ;D
Chyba u was. Jak moja ciocia była kiedys w 1984 w Szczecinie, to był.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Może ciocia była w szczecinie, bo się nie ogoliła - w 1984 żyletki były deficytowe...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Szczecin nie leży nad morzem ;D
A o ile zakład, że administracyjne wody morskie kończą się w okolicach Wałów Chrobrego w Szczecinie? ;) W końcu to miasto portowe.
Każdy z resztą wie, że na plażę u nas to tramwajem linii 13 (do niedawna 10, ale już nie). :D :D :D
I jeszcze jakie ładne molo mamy na dworcu :D
A tak na serio, to w Sznie panuje klimat morski ;)
Spoiler
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: