Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678402 razy)

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Przyszedł, podpiął miernik tu i tam, pokręcił paroma śrubkami przy antenie, wymienił metr kabla i zainkasował 8 dych. Za 20 minut roboty i koszt kabla i 2 wtyczek (ze 3-4zeta w hurtowni). Hał najs.

Koszt kabla i wtyczek: 3-4zeta w hurtowni. za to, że wiedział którymi śrubkami kręcić i że trza kabyl wymienić: 78zeta. 2 zł rabatu Ci jeszcze dał niewdzięcniku :):):)  :zuo:

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
PS2. Wkurwić cię dalej? Kilka dni temu był u mnie instalator tv-sat, bo się coś zjebało na przebiegu kabla satelitarnego. Przyszedł, podpiął miernik tu i tam, pokręcił paroma śrubkami przy antenie, wymienił metr kabla i zainkasował 8 dych. Za 20 minut roboty i koszt kabla i 2 wtyczek (ze 3-4zeta w hurtowni). Hał najs.

To raczej normalna cena. Wystarczy google, trochę czasu i można zaoszczędzić.
return to monke

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Skasował za dojazd/fatygę i właśnie know-how. Nic niezwykłego.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Franq

  • Gość

PS2. Wkurwić cię dalej? Kilka dni temu był u mnie instalator tv-sat, bo się coś zjebało na przebiegu kabla satelitarnego. Przyszedł, podpiął miernik tu i tam, pokręcił paroma śrubkami przy antenie, wymienił metr kabla i zainkasował 8 dych. Za 20 minut roboty i koszt kabla i 2 wtyczek (ze 3-4zeta w hurtowni). Hał najs.

Wcale mnie to nie dziwi. Wiem dobrze, że ludzie na około zarabiają dobrze. Trzeba było nie iść na studia tylko do roboty ;)

Spoiler

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Sam to paliwo doliczył, ale instalator to na powietrze pewnie zapierdala :P

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Sprawdzałem sam najpierw połączenia, okazało się że zawiniło takie do którego bym nie doszedł. To fakt. Niemniej przez telefon się zmawiałem na 50 zeta, bo to jest cena za taką robotę tam gdzie mieszkam - sprawdzałem, dzwoniłem do kilku. Niestety nie jestem takim chujkiem, żeby potem powiedzieć gościowi: "było ustalane 5 dych, więc bierz 5 i wypierdalaj". Chociaż najwyższa pora się jak widać nauczyć ;)

Ale w sumie nic to, następna profesja której sam się nauczę żeby nie dać zarobić innym. Po mechanikach samochodowych wszelkiej maści (w tym gaziarzach), serwisantach rowerowych, specach komputerowych, murarzach, płytkarzach, malarzach, stolarzach, hydraulikach... i jeszcze paru innych. I tak, takim chujkiem akurat jestem :P

A w/w instalator ma zakład 5 minut drogi ode mnie na piechotę, jak już dyskutujemy o kosztach własnych.

@Franq - no mądry Polak po szkodzie, oj wiem niestety. I coraz poważniej się zastanawiam, czy nie przebranżowić się "na stałe" bo ostatecznie kilku rzeczy już się nauczyłem, na jakich można conieco zarobić ;) Bo duma jednym, inteligencja jednym, jakieś-tam ambicje jednym, a niestety życie drugim. Zresztą w temacie studiów:



;D
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2014, 13:48:02 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Pół miliona za projekt, implementację, testy, wdrożenie, testy systemu o takiej skali odpowiedzialności u w 3 miesiące to... taniocha. Deal with it. Dlatego do przetargu zgłosiła się jedna dwuosobowa firemka, która była w stanie zrobić NIEPRAWDOPODOBNY szmelc.

I które w chwili obecnej powinna zostać obciążona wszystkimi dodatkowymi kosztami jakie PKW musi ponieść za wypłatę dodatkowej kasy członkom komisji za nadgodziny ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ja mam jakiegoś pecha z basistami....
no cóż, basista z wozu - kapeli lżej (czy jakoś tak...)
i always go full retard

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj
Wkurwia mnie praca, ale jak kurwa bardzo,  bardzo.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Pobrałem Bias desktop. Zainstalowałem. Otwieram w dawie. Czarny UI.
NOSZ KUUUUURRW....

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Nie śpię, bo aktualizuję Windowsa!


beat that!
« Ostatnia zmiana: 20 Lis, 2014, 02:15:44 wysłana przez bandit112 »

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Komentarz pod wykopem odnośnie naszej deklaracji zrobienia porządnego systemu dla PKW w ramach wspólnego dobra.


Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
O mnie standardowo nuda - nie potrafię ukręcić sensownego brzmienia na cyfrze (tym razem JamUp) i wszystkie moje gitary ustawione są gorzej niż zrobiłby to 5 latek (serio, nigdy chyba nie pojmę sekretnych tajników ustawiania wiosła). Czas najwyższy chyba to wszystko w pizdu sprzedać :facepalm:

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Z cyframi trzeba uważać, bo istnieje milion sposobów na spierdolenie wszystkiego jednym ruchem gałki o dziwnej nazwie :)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Komentarz pod wykopem odnośnie naszej deklaracji zrobienia porządnego systemu dla PKW w ramach wspólnego dobra i pijaru.
( Obraz usunięty.)
Fixed. :)

Biedny nie wyobraża sobie nawet, jaki budżet miewają niektóre projekty...

Mnie wkurwia kilka moich znajomych, którzy załapawszy się do Google'a nagle stwierdzili, że mają rację w każdej kwestii zawsze, ponieważ Google.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Dziwisz się? Gość dla którego pracują wie wszystko... jak to Wujek Google ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No i widzicie jakimi jesteście debilami, nie mówiąc o waszych rodzicach, dziadkach oraz innych powinowatych? Nie dość, że zaglosowaliście na PSL, to w dodatku głos nieważny oddaliście. JEDNOCZEŚNIE! :D
Demokracja:1 Oszołomy:0

Idę sprawdzić promocje na wizerze.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
NORMALNIE NIC MNIE NIE WKURWIA W TEJ CHWILI!
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Przenocowałem znajomego i zatopił mi łazienkę, FFFUUUUUUUU

#januszenocowania
« Ostatnia zmiana: 26 Lis, 2014, 08:09:03 wysłana przez pivovarit »

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Przenocowałem znajomego i zatopił mi łazienkę, FFFUUUUUUUU

Bądź jak pancernik i zatop jego.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Myślałem, że będę mógł zapomnieć o tym temacie ale kurwa... Powoli wkurwia mnie to bujanie się od roboty do roboty, czas poszukać szczęścia za granicą.

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Mnie się za to robota tak trzyma, że w tym tygodniu średnio w biurze spędziłem 13 godzin dziennie i końca nie widać.
Do tego moja dziewczyna wyjechała w delegację, nawet nie ma się do kogo odezwać, bo wyjście gdzieś i tak odpada, jak wracam po 20 i wstaję o 5. Lodówka już praktycznie wyczyszczona, żywię się na stołówce w firmie (chwała, że jest! :D ), właśnie na kolację zamówiłem pizzę, która będzie też jutrzejszą kolacją...
A żeby pozostać w gitarowej tematyce forum, to w tym wszystkim wkurwia mnie, że gitarowe postępy, z których ostatnio byłem zadowolony szlag trafia przez kompletny brak czasu na granie. :(

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina