Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678466 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Dzisiaj równo o 9 zaczął dzwonić do mnie play. Zero zrażenia się tym, że konsekwentnie odrzucałem wszystkie połączenia. 6 telefonów w 14 minut. Akurat kiedy człowiek ma wolne i pospałby kapkę dłużej.
było wyłączyć telefon albo odebrać i pozostawić bez odzewu pierdolnięte pod poduszkę
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Jak ktoś mówi, że rozmowa będzie nagrywana wystarczy się nie zgodzić -  musi sie rozłączyć, polecam ;)

Na ludzi z oragne jest inna metoda: "Proszę podać nr operatora i 4 cyfrowy PIN, potwierdzić czerwoną słuchawką".

Niestety, większość telemarketerów ma obowiązek przekonywać rozmówcę, który nie zgadza się na nagrywanie (PANIEEE! TO DLA PAŃSKIEGO BEZPIECZEŃSTWA!).

Nie mają natomiast obowiązku przekonywać klienta, który nie zgadza się na przetwarzanie danych osobowych. Wystarczy więc powiedzieć: "nie zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, proszę wykreślić mnie z bazy danych".

Skuteczność 95% (nie dotyczy operatorów, z którymi podpisaliśmy umowy abonamentowe). Pozostałe 5% wkracza na grząski grunt i ryzykuje romans z GIODO. :D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Dzisiaj równo o 9 zaczął dzwonić do mnie play. Zero zrażenia się tym, że konsekwentnie odrzucałem wszystkie połączenia. 6 telefonów w 14 minut. Akurat kiedy człowiek ma wolne i pospałby kapkę dłużej.
było wyłączyć telefon albo odebrać i pozostawić bez odzewu pierdolnięte pod poduszkę

Nie pod poduszkę tylko pod kołdrę obok dupy i się pierdzi.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline biz666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
No apropos wlasnie GIODO.

Nie jestem w stanie zrozumiec jak w tym pieprzonym kraju osoby prowadzace sklepy internetowe musza zmagac sie z chora papierologia GIODO (niewielu o tym wie, ryzykujac tak na prawde zaplacenie ogromnych kar finansowych) podczas gdy ja co jakis czas dostaje jakies kretynskie smsy z promocjami do sklepow, w ktorych w zyciu nie robilem i nie bede robic zakupow. Ja rozumiem, tel kom to nie adres zamieszkania etc. ale do cholery skads moj numer maja, ktos im dal i raczej to nie bylem ja...

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
było (...) odebrać i pozostawić bez odzewu pierdolnięte pod poduszkę
z kurierem raz tak zrobiłem, bo myślałem, że to budzik ;D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Skuteczność 95% (nie dotyczy operatorów, z którymi podpisaliśmy umowy abonamentowe). Pozostałe 5% wkracza na grząski grunt i ryzykuje romans z GIODO. :D
Operatorów też to tyczy. W umowie jest (musi być) klauzula zgody na przetwarzanie DO w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania DO jest właśnie ta zgoda, a zgodę zawsze można wycofać.

Nie jestem w stanie zrozumiec jak w tym pieprzonym kraju osoby prowadzace sklepy internetowe musza zmagac sie z chora papierologia GIODO (niewielu o tym wie, ryzykujac tak na prawde zaplacenie ogromnych kar finansowych) podczas gdy ja co jakis czas dostaje jakies kretynskie smsy z promocjami do sklepow, w ktorych w zyciu nie robilem i nie bede robic zakupow. Ja rozumiem, tel kom to nie adres zamieszkania etc. ale do cholery skads moj numer maja, ktos im dal i raczej to nie bylem ja...
Nie to że sklepy,  każde przedsiębiorstwo, nawet osoby wykonujące jednosobowe działalności gospodarcze muszą wdrożyć system ochrony danych osobowych.
Apropo tego, ciekawostka z ostatnich dni: :)
Jest tak, że jeśli dostajesz smsy to gdzieś kiedyś mogłeś wyrazić zgodę na wykorzystanie nr telefonu w celach marketingowych. Niekoniecznie u tego sklepu od którego sms dostałeś. Inny podmiot mógł przekazać Twój nr jakiemuś innemu podmiotowi. Możesz zgłosić się do podmiotu aministrującego DO i dowiedzieć się komu przekazali Twoje DO (jesli to zrobili to - chyba - bezprawnie, nie pamietam...), oni mają obowiązek odpowiedzieć Ci na Twój wniosek.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Cytuj
było wyłączyć telefon albo odebrać i pozostawić bez odzewu pierdolnięte pod poduszkę
E-e. W roamingu Tobie nabija.

___________

ED:
http://forum.sevenstring.pl/off-topic/w-co-gracie-siostro-bracie/msg342394/#msg342394
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2014, 23:45:30 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Cytuj
było wyłączyć telefon albo odebrać i pozostawić bez odzewu pierdolnięte pod poduszkę
E-e. W roamingu Tobie nabija.
Ale z tego, co zrozumiałem, to drugi mat był w roamingu, nie ten :p
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Wkurwia mnie praca przez podfirmy i fakt, że musisz ich kontrolować na każdym kroku, bo inaczej cię wydymają.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959


Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
było nie było mój ulubiony temat.
apogeum wkurwienia na dziś: suma zaległych rozliczeń - witki opadają ;) jak macie jakieś wspaniałe patenty na ściąganie należności od architektów bez tracenia potencjalnych zleceniodawców chętnie skorzystam! ;) Moja pizdowatość w kwestii dociskania tychże wkurwia mnie chyba jeszcze bardziej! :)
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Nic tak nie działa na pamięć osoby która zapomniała Ci zapłacić jak przedsądowe wezwanie do zapłaty :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Online Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
A mnie wkurwiło dzisiaj to:



Ja rozumiem kurwa, że w sumie syf, że jakość chujowa, że paździerz, ale kurwa podziwiam ludzi, którzy lekką ręką są w stanie wydać 400 zł po to, by potem taką gitarę i piec po prostu rozjebać, zamiast komuś oddać. | POLSKA |
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
E tam zaraz się stresować. Hendrix swoją podpalił...
return to monke

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nic tak nie działa na pamięć osoby która zapomniała Ci zapłacić jak przedsądowe wezwanie do zapłaty :D

Wysłanie takiego mnie czeka w tym tygodniu! :D
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
kurwa podziwiam ludzi, którzy lekką ręką są w stanie wydać 400 zł po to, by potem taką gitarę i piec po prostu rozjebać, zamiast komuś oddać. | POLSKA |

Marnotrawstwo to chyba nasza cecha narodowa. Bym walnął textwalla na jakie góry kabony wyrzucane do śmieci się napatrzałem, ale mam inne powody żeby się wkurwiać :P

No właśnie - poniedziałek, 6ta rano, a już mi się jeż jeży. Na co? Na Allegro. Nie dość, że prowizja mnie dobiła (wiem wiem, procenty są podawane, nawet sobie policzyłem wstępnie przy wystawianiu, ale inaczej wygląda "% od całości", a inaczej potem nagle 7 dych do zapłaty za 4 aukcje) to jeszcze muszę się użerać z dwoma oszołomami - jeden kurwa kierowniczek-byznezmen-prywaciarz, który szuka dziury w całym już trzeci tydzień, a drugi "zielony listek" któremu się fhui spieszy, a wpłaty online nie potrafi zrobić.

Co za naród, co za ludzie... :facepalm:

PS. I do tego najzajebistsza klawiatura na jakiej pracowałem ever mi pada (cóż, ma swoje lata), myszka bezprzewodowa też wariuje, i jeszcze komp się nie chciał dzisiaj bez powodu włączyć - po prosu nie bo nie. A potem nagle tak, bo tak. Będę gryzł...



EDIT: Aha, i jeszcze strona paczkomatów się zjebała. Ani zrobić automatycznie wysyłkę z danych allegro (najprościej, najtaniej), ani ręcznie (nieco wolniej, nieco drożej) i będę musiał w ciemno zapierdalać z paczką pod paczkomat i tam ją nadawać. Czyli najdłużej i najdrożej :evil:
« Ostatnia zmiana: 17 Lis, 2014, 08:35:57 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Białoruski standard w przeprowadzanych właśnie wyborach samorządowych.
"Liczenie" głosów to jakaś kpina.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Białoruski standard w przeprowadzanych właśnie wyborach samorządowych.
"Liczenie" głosów to jakaś kpina.

Siedziałem w komisji. Japierdole ::facepalm::
return to monke

Franq

  • Gość
Też siedziałem w komisji i nigdy więcej!  Praca od 5:30 do 5:30 dnia następnego i jeszcze 7 godzin w sobotę bo debile z kartami zamiast o 9 przyjechali o 13.

Spoiler

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
To i tak się cieszcie bo podniesiono pensje w tym roku. wcześniej płacili o ile pamiętam 100zł za całość.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja dostałem swego czasu za 1) bycie preziem komisji :D 2) praktycznie dwa dni pracy, bo przygotowanie lokalu, zebranie członków, otwarcie, potem chwila przerwy i siedzenie do zamknięcia, prawie o północy się do domu zwlokłem ("normalni" spierdolili przed 21szą), dostałem jakieś 160zeta. Więc i tak teraz jest nieźle jak widzę ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Franq

  • Gość
Nieźle? Nie żartuj, wyszło mi jakieś 9 zł za godzinę. Przewodniczący dostaje 80 zł więcej.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jakbym miał to liczyć za godziny pracy to by mi wtedy chyba z 5 wyszło :P Minus jeszcze benzyna (z domu do komisji na przygotowanie lokalu, z komisji do domu, następnego dnia z domu do komisji na otwarcie, z komisji do domu na przerwę bo musiałem być i na otwarcie i zamknięcie, z domu do komisji na wieczór, potem z komisji do urzędu z wynikami, stamtąd do domu) to pewnie i mniej na czysto. Tak nas "docenia" państwo, nie ma co się oszukiwać.

PS. No ale jak sam słyszałeś/czytałeś - PKW nie ma kasy, na system informatyczny mieli do wydania ledwie nędzne pół miliona, więc nic dziwnego że się zjebał :headache: :D

PS2. Wkurwić cię dalej? Kilka dni temu był u mnie instalator tv-sat, bo się coś zjebało na przebiegu kabla satelitarnego. Przyszedł, podpiął miernik tu i tam, pokręcił paroma śrubkami przy antenie, wymienił metr kabla i zainkasował 8 dych. Za 20 minut roboty i koszt kabla i 2 wtyczek (ze 3-4zeta w hurtowni). Hał najs.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
PS. No ale jak sam słyszałeś/czytałeś - PKW nie ma kasy, na system informatyczny mieli do wydania ledwie nędzne pół miliona, więc nic dziwnego że się zjebał

Pół miliona za projekt, implementację, testy, wdrożenie, testy systemu o takiej skali odpowiedzialności u w 3 miesiące to... taniocha. Deal with it. Dlatego do przetargu zgłosiła się jedna dwuosobowa firemka, która była w stanie zrobić NIEPRAWDOPODOBNY szmelc.

PS2. Wkurwić cię dalej? Kilka dni temu był u mnie instalator tv-sat, bo się coś zjebało na przebiegu kabla satelitarnego. Przyszedł, podpiął miernik tu i tam, pokręcił paroma śrubkami przy antenie, wymienił metr kabla i zainkasował 8 dych. Za 20 minut roboty i koszt kabla i 2 wtyczek (ze 3-4zeta w hurtowni). Hał najs.

To sam nie mogłeś pokręcić paroma śrubkami przy antenie? ;)
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2014, 11:50:26 wysłana przez pivovarit »