Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680012 razy)

Zomballo

  • Gość
Wkurwia mnie brak singleli coili! :/ <Foch!>

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi

Zomballo

  • Gość
No takich pikapków z jednymi tymi śrebrnymi kropkami.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
Całą kamienicę mi, kurwa mać, obsprejowali jakimiś czarnymi koślawymi literkami, które się w nic nie łączą. Najbrzydsze i najbardziej bezsensowne graffiti, jakie w życiu widziałem i to jeszcze w tak uczęszczanym miejscu Torunia. Kamienica ma brzydką elewację, bo poza moimi rodzicami, nikt w ogóle nie remontuje nic w niej i nikt w nią nie wrzuca złamanego grosza, ale w połączeniu z tymi bohomazami, wygląda to na taką patologię... Wstyd, jak ja pierdolę, kogoś tu teraz przyprowadzić, a monitoringu oczywiście nie ma. Za jaja powieszę, jak się dowiem, kto jest za to odpowiedzialny...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Single są zajebiste. Te zwykłe i te udziwnione też.
Np. ostatnio odkryłem istnienie Pig 90.
Do żadnego wiosła mi to ni chuja nie pasuje, ale jaram się i chcę :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odkrywanie baboli po "pr0" ekipie remontowej, która robiła mieszkanie w którym obecnie siedzę. No po prostu



Np. wczoraj się zorientowałem, że karnisz jest przykręcony na kołki 6x28. Dla mniej zorientowanych - na takie coś to się wiesza obrazki, i to nie za ciężkie, a nie karnisze. I to tam gdzie jest cienki i mocny tynk, a nie blokowy "piasek" którym prostowali ściany. Się dowiedziałem o tym jak mi karnisz w ręce został przy porannym odsuwaniu zasłon. Zresztą drewniane żaluzje, które też swoje ważą, też na takich wieszali. Do tego na jednej sztuce na stronę, bo więcej im się nie chciało pewnie wiercić.

Kurwełe tylu poprawek przez 1,5 tygodnia (bo realnie tak długo tu na razie przebywam, odliczając czas jak jestem "w delegacji") nie zrobiłem w poprzednim lokum przez 1,5 roku. A mieszkanie jest teoretycznie kilka miesięcy po generalnym remoncie :headache:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Wkurwia mnie niemiłosiernie dzisiejsza muzyka. Kradzież riffów, a potem udawanie, że to przypadek. Wkurwia mnie wciąganie motywów z innych utworów i niepodawania źródła.

A tak konkretniej od czego się zaczęło.
Ostatnio wpadłem na ten utwór ponieważ moja była słucha "wszystkiego"


Spoiler
Przykładów mógłbym tu wrzucić 10.000

Dlaczego w dzisiejszych czasach nikt już nie robi własnej muzyki? Mam wrażenie, że dzisiaj tworzenie muzyka odbywa się na zasadzie "ej dawaj, przejrzyjmy jakieś stare kawałki z dzieciństwa, dołożymy JEB JEB i będzie hit!"

Frustruje mnie to średnio raz w miesiącu od paru lat.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Frustruje mnie to średnio raz w miesiącu od paru lat.

Jest na to doskonały sposób. Nie słuchaj radia i TV. Nie wiesz o istnieniu gówna jeśli nie jesteś nim faszerowany w mediach
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Frustruje mnie to średnio raz w miesiącu od paru lat.

Jest na to doskonały sposób. Nie słuchaj radia i TV. Nie wiesz o istnieniu gówna jeśli nie jesteś nim faszerowany w mediach

wyśmienity sposób, jednak ja nie słucham radia ani tv od paru lat. Problem w tym, że eksplorując nowe połacie muzyki wpadam na takie rzeczy przypadkiem
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
To nie zapędzaj się w te zakątki internetu które Cię pchają do tych super remixów ;)
Z resztą muza i tak się skończyła na Hendrixie ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Z resztą muza i tak się skończyła na Hendrixie ;)


Na Bachu :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Z resztą muza i tak się skończyła na Hendrixie ;)


Na Bachu :D

Tak dobrze znasz Trzetrzelewską, że się spoufalasz? :D

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Guziel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 138
  • Du Doppelgänger, du bleicher Geselle!
"Szczęk broni w imię boże. Jeszcze jedno słowo. Zapamiętaj na zawsze..."

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Odkrywanie baboli po "pr0" ekipie remontowej, która robiła mieszkanie w którym obecnie siedzę. No po prostu

( Obraz usunięty.)

Np. wczoraj się zorientowałem, że karnisz jest przykręcony na kołki 6x28. Dla mniej zorientowanych - na takie coś to się wiesza obrazki, i to nie za ciężkie, a nie karnisze. I to tam gdzie jest cienki i mocny tynk, a nie blokowy "piasek" którym prostowali ściany. Się dowiedziałem o tym jak mi karnisz w ręce został przy porannym odsuwaniu zasłon. Zresztą drewniane żaluzje, które też swoje ważą, też na takich wieszali. Do tego na jednej sztuce na stronę, bo więcej im się nie chciało pewnie wiercić.

Kurwełe tylu poprawek przez 1,5 tygodnia (bo realnie tak długo tu na razie przebywam, odliczając czas jak jestem "w delegacji") nie zrobiłem w poprzednim lokum przez 1,5 roku. A mieszkanie jest teoretycznie kilka miesięcy po generalnym remoncie :headache:
Kurwa, od paru lat jestem w przebudowywanym po kawałku domu. Ile to ekip w tym czasie przez niego przeszło i ile w najbardziej absurdalny sposób spierdolili to by można książkę napisać...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Wiecie co bardziej wkurwia od burdelu na pulpicie komputera? Burdel na dwóch pulpitach przy dwóch monitorach :facepalm:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Wiecie co bardziej wkurwia od burdelu na pulpicie komputera? Burdel na dwóch pulpitach przy dwóch monitorach :facepalm:

wylacz dublowanie pulpitu...2x mniejszy burdel :D

...trololo... :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Wyłączyłem ten większy monitor. Część problemu rozwiązana.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
W poniedziałek starszy kolega da Ci na służbowym laptopie lekcję "how to pulpit" :D Ikona śmietnika i dziękuję ;).
Paczki z głów!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 497
  • Cornford Fanboy
Brak myślenia i niekompetencja innych. A do emerytury jeszcze 41 lat, jajebe.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
@sobek  to może nawet nie do końca tak, bo jak sie okazuje ci sami ludzie gdy robią coś zupełnie dla siebie są bardzo kompetentni i potrafią wszystko przemyśleć. IMO to bardziej jest : "mam wyjebane"