Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680228 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 366
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No i jestem singlem. Nie, zebym to jakos szczególnie przeżywał, ale szkoda no.
I jeszcze muszę teraz sobei jakieś nowe foto profilowe na fb i vf ogarnąć, co by nie mieć już głowy między jej nogami tam :D

se poruchasz inne ;) wśród tej dziczy pełno piczy
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jak żałowałeś jej nawet na rajstopy to się nie dziwię, że odeszła
Jazz, Lounge, Downtempo


Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
007

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Jako członek tego forum powinieneś poprosić Sylkisa raczej o jego numer :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
ech... i cały misterny plan w pizdu... sprzedałeś mnie theremin
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Nowomowa, szczególnie w branży reklamowej.
brify, brendingi, mejlingi, menagierzy, haerowcy itd

Miodek i Bralczyk powinni wpaść tu i ówdzie z kijami aby powybijać.


Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
aaahahahahah spoko ona i tak ma swój fanklub lokalnie, więc długa kolejka przed wami ;)
I nic się nie stało, dalej się przyjaźnimy i to bez bólu dupy po którejkolwiek stronie :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Zazdroszczę takiego rozstania
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Dialog z moją matką po tym, jak mnie pewna (farbowana) ruda osoba rzuciła:

"-Tadziu, ale Ty nie umawiaj się z rudymi, bo to prostytutki są!
-?
-Prostytutki w XIX wieku farbowały się na rudo. Żeby zwracać na siebie uwagę."

Pewien mój znajomy każdego roku jak jechał na jakiś festiwal bluesowy to załapywał się przy okazji na pis of di ekszyn z dziewczynami reprezentującymi następujący profil:

Ruda, wege, popierdolona.

Chyba coś dodają do tej farby, nie wiem. :P

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Wege i popierdolona zdecydowanie się nie zgadzają.
I serio, nie powiem o niej złego słowa :) po prostu nie grało jak należy i tyle, szkoda
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Szkoda, ale jak się zaczyna sypać i w wielu rzeczach widzisz, że to nie jest to, to nie ma co się zastanawiać, trzeba kończyć przygodę. I nie ma co się bawić w powroty, wiem coś o tym...  :D

Co mnie wkurwiło dziś: wczoraj jechałem z Poznania do Czestochowy, żeby dzisiaj zrobić sesję zdjęciową w plenerze i jeden wielki chuj z tego - pada deszcz. :/

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Kumpela poszła mnie odprowadzić na pociąg i zajebali jej rower przez te 5 minut, co stała na peronie. 10letni sypiący się rower, który nowy kosztował 400 złotych. Nie mieści mi się to w głowie po prostu... Za to jadę właśnie po drewno na prototypowe wiosło, co jakkolwiek ratuje nastawienie do świata. I zobaczę się z dawno nie widzianym kolegą przy okazji :)

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Co się dziwisz, to jest Polska. Tu kradną.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Juz nie mozna se nawet wogole jakiegos gupiego offtopicka zalozyc bo ci jakis iphonoapplowiec wywali   :facepalm:
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Kumpela poszła mnie odprowadzić na pociąg i zajebali jej rower przez te 5 minut, co stała na peronie. 10letni sypiący się rower, który nowy kosztował 400 złotych. Nie mieści mi się to w głowie po prostu...

To dziwne, że dopiero teraz... Bardzo mnie dziwi, że przed szkołą, do której zaprowadzam Szymonia stoją dziesiątki nie przypiętych rowerów! Kraj się zmienia. Bo młodych (np. lwronków) to dziwi i wkurwia, że ukradli rower, a dwie dekady temu to by było oczywiste, że zostawiam rower bez opieki na 10 minut, więc go już nie kocham ;).
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Strzeżonego kthulu strzeże. Czy jakoś tak ;)

Ja mam ostatnio zaskakujący spokój ducha, ale dwie rzeczy mnie zdążyły już wkurwić przez kilka godzin jak wróciłem "z delegacji". Mianowicie:

1. wylicytowałem sobie basa po taniości. Wiedziałem że jest do "przeróbki" (czytaj: zdarcie lakieru, grzebanie w elektronice itepe), ale to co zobaczyłem mnie zwaliło z nóg. Ktoś go lakierował chyba szprejem po pijaku, przy czym wcześniej zdzierał stary lakier kątówką albo czyś podobnym. Do tego wypadające gniazdo, tektura falista (LoL WUT) pod gryfem i inne takie atrakcje. Ech...

2. wczoraj po południu do drzwi zapukał jakiś żulik "po bułkie" to to mu Żona Moja dała bułkie - żeby nie było że starą, dostał świeżego, dużego "ziarniaka" w oryginalnej torebce z piekarni. Nawet zasraniec się nie pofatygował na dół żeby się go pozbyć, znalazłem torebkę wraz z zawartością kilka godzin później pod drzwiami windy 5 metrów od mieszkania. Jebane kurwa śmiecie społeczne, może w tym roku zima wam solidniej dojebie... :evil:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Kupiłbyś jakieś lepsze bułki, a nie...


:D

Offline Badyl81

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 45
  • Octy chlory
Jak on se przez tą bułeckę miał denaturat przefiltrować?  :o

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Fakt, następnym razem przygotuję biały chlebek, żeby jaśnie pan luj był usatysfakcjonowany :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.