Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681835 razy)

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
z tym naszych problemem narodowym to wyjaśnię takim powiedzeniem: hunters are not cooks.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Kto to jest Bjorn teraz?

Hahaha też chciałem tego osobnika zapytać, kim jest i gdzie kupił tyle postów :D

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Wkurwia mnie trener na siłowni, który się czepia, że uderzam sztangą o ziemie, gdy ćwiczę martwy ciąg. Chyba już czas zmienić siłownie.
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 525
  • Venus as a goodboi
KNP w Europarlamencie, kurwa mać!!! Co za obyczajowy beton, tani populizm, całe miasto obwieszone zasranymi wlepkami, na prawo i lewo słyszę tępe inwektywy, a w dyskusjach na tematy światopoglądowe/obyczajowe "spierdalaj lewaku" albo "rusz dupę sprzed żydokomunistycznego telewizora i zobacz jak jest", ewentualnie tona innych tekstów opierająca swoją merytoryczną wartość na bazowaniu na bliżej nieokreślonym słowie "normalność" (przy okazji mnóstwo tekstów typu "w dupach się poprzewracało") - wszystko to urosło do rangi argumentów, wokół słyszę teksty o tym, "jaka to Unia jest chujowa" od ludzi, którzy pisali ze mną dwa tygodnie temu maturę i nie odprowadzili jeszcze ani grosza podatku. Absolutny brak kultury, ślepa ignorancja i kompletna brutalizacja obyczajowa. 30% ludzi w wieku 18-25 zagłosowało na KNP!!! Kolejne 20% na PiS. Gdzie tu swoboda poglądów, liberalizm obyczajowy w młodym pokoleniu - ja widzę u swoich znajomych tylko młodzieńczą butę, arogancję i brak samodzielnego myślenia. ("masz tu linka do takiego i takiego wykładu", kopiowanie tendencyjnych statystyk nieopartych na żadnych źródłach, każdy jeden z którym rozmawiam na żywo powołuje się na te same argumenty i w ogóle nie myśli krytycznie, reakcja na wszelką argumentację absolutnie zerowa!)
Kurwa, 15 zł za fajki, więc głosuj na Korwina! :facepalm: Zostanie "krulem" i zapanuje w Polsce "normalność" i dostatek.

Jak widzę takie bzdury na wallu to mi się nóż w kieszeni otwiera:
Spoiler

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
No dobra, a na kogo ma głosować taki "młody człowiek"?

- PO - dziękuję, wyjebali poprzednich "młodych" już przynajmniej dwa razy,
- plankton jak odpady z PO, z PiS czy z czegokolwiek innego w postaci "solidarnychpolsk" czy innych "europplus" - bez żartów
- PiS - prędzej oddam głos na Partię Hodowców Ślimaków Winniczków, jeśli takowa powstanie,
- Palikot - miał swoją szansę, ale wolał machać gumowym pindolem i walczyć z krzyżem na sali sejmowej,

Mikke jest jaki jest, ale jest taki od lat. I jako jeden z ostatnich nie owija w bawełnę, co się może podobać młodym.

Aha, ja nie głosowałem. Musiałbym albo załatwiać zawczasu zgłoszenie do innej komisji, albo dymać 70km w jedną stronę żeby skreślić ten krzyżyk. Dziękuję, postoję, mam zdecydowanie lepsze sposoby spędzania wolnego czasu. Czy taki, czy inny pasożyt dostanie się do PE, i tak nie ma wpływu na moją bieżącą (i przyszłą) egzystencję.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2014, 08:06:52 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mam dokładnie taki sam problem jedynie powody inne. I tak, nie głosowałę po raz pierwszy od czydziestu lat :o
Dość, nie bede firmował im posadek i dupygrzania w Brukseli, gdy oni tutaj zafundowali mi niezły zapierdol i uzeranie sie z niemal każdym urzedem. W dupie ich mam jak i oni mnie mają w majestacie prawa i nie przyłożę do tego ręki. Ponad to dopóki bedzie odpowiedzialność zbiorowa partyjna nie bede w stanie tolerowac takich wyborów. Kurwa dość.

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Też nie głosowałem, planowałem dopisać i zagłosować na żółwie ninja, ale nie zdążyłem się wpisać na listę.

Nie głosowałem, bo:
PO mnie rozczarowała tyle razy, że o ja pierdole. Ostatnio podnosząc wiek emerytalny, w sytuacji problematycznego bezrobocia wśród młodych ludzi. Próba naprawienia jednego istotnego problemu najprawdopodobniej przez pogorszenie drugiego, równie, jeżeli nie bardziej istotnego. Wbrew wszelkim konwencjom i zasadom. Dodatkowo zawodowo siedzę w podatkach i widzę co się dzieje, zamiast potrzebnych reform - byle dowalić przedsiębiorcom, bo to przecież złodzieje.
Na PIS nie zagłosuję nigdy, bo pamiętam co się działo jak rządzili. Do tego dochodzą kwestie ideologiczne i wiele wiele innych.
SLD - no way, też pamiętam ich grzeszki jak rządzili.
Plankton - niby czemu na nich głosować? Zresztą co to za plankton, PIS vol 2. A na Gowina też w ogóle nie ma mowy, to co robił będąc ministrem sprawiedliwości mi wystarczy.
Palikot - jak MrJ napisał.
Mikke - sorry, ale to jest prawicowy beton, a teksty typu "kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn" powinny ich dyskwalifikować. Nie chcę żyć w ciemnogrodzie i nie chcę, żeby mnie tacy ludzie reprezentowali w PE.

Więcej możliwości nie ma.

Zomballo

  • Gość
Wkurwia mnie polski dubbing w filmach. Ostatnio oglądałem bardzo fajną komedię, która została zmasakrowana właśnie przez ten niecny proceder. W trakcie projekcji doszedłem do następujących wniosków:
1. Polski dubbing jest dogrywany w kiblu przez wiadro.
2. Poziom głośności kwestii mówionych jest gdzieś pomiędzy bengalem komara a stęknięciem mrówki w akcie prokreacji. Jak ktoś trafi na sąsiadów jedzących chipsy to polecam zaopatrzyć się w kij uciszacz.
3. W pewnym momencie trafiłem na kwestię odgrywaną przez kilku różnych aktorów, mówiących tym samym głosem.
4. Z ruchu warg i mimiki oryginalnych aktorów jestem w stanie więcej zrozumieć niż z dykcji polskich dublerów.
5. Kurwa jego w dupe mać!

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Ja z definicji nie oglądam filmów z dubbingiem, choćbym miał z wyjścia do kina zrezygnować. Szkoda nerwów i czasu, bo poza filmami animowanymi jest to żenujące.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2014, 15:13:46 wysłana przez MadYarpen »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ja nie oglądam polskich filmów bo nie rozumie o czy oni bełkoczą, a jak jeszcze jest muza to nawet nie słychać że mówią.
No chyba że z napisami to wtedy daje rade.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Niestety polskie filmy ogólnie cierpią na słabo zrealizowany wokal

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A Wy jak zwykle mixu się czepiacie

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
... zamiast się napawać zajebistą reżyserią, scenariuszem, efektami i przełomowymi rolami Szyca i Adamczyka.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
KNP w Europarlamencie, kurwa mać!!! Co za obyczajowy beton, tani populizm, całe miasto obwieszone zasranymi wlepkami, na prawo i lewo słyszę tępe inwektywy, a w dyskusjach na tematy światopoglądowe/obyczajowe "spierdalaj lewaku" albo "rusz dupę sprzed żydokomunistycznego telewizora i zobacz jak jest", ewentualnie tona innych tekstów opierająca swoją merytoryczną wartość na bazowaniu na bliżej nieokreślonym słowie "normalność" (przy okazji mnóstwo tekstów typu "w dupach się poprzewracało") - wszystko to urosło do rangi argumentów, wokół słyszę teksty o tym, "jaka to Unia jest chujowa" od ludzi, którzy pisali ze mną dwa tygodnie temu maturę i nie odprowadzili jeszcze ani grosza podatku. Absolutny brak kultury, ślepa ignorancja i kompletna brutalizacja obyczajowa. 30% ludzi w wieku 18-25 zagłosowało na KNP!!! Kolejne 20% na PiS. Gdzie tu swoboda poglądów, liberalizm obyczajowy w młodym pokoleniu - ja widzę u swoich znajomych tylko młodzieńczą butę, arogancję i brak samodzielnego myślenia. ("masz tu linka do takiego i takiego wykładu", kopiowanie tendencyjnych statystyk nieopartych na żadnych źródłach, każdy jeden z którym rozmawiam na żywo powołuje się na te same argumenty i w ogóle nie myśli krytycznie, reakcja na wszelką argumentację absolutnie zerowa!)
Kurwa, 15 zł za fajki, więc głosuj na Korwina! :facepalm: Zostanie "krulem" i zapanuje w Polsce "normalność" i dostatek.

Jak widzę takie bzdury na wallu to mi się nóż w kieszeni otwiera:
Spoiler

spierdalaj :) jak zapłacisz w swoim życiu tyle podatku co ja, będziesz się użerał w pracy zawodowej z urzędnikami i miał styczność na każdym kroku z marnotrawieniem pieniędzy publicznych przez ludzi którzy powinni rowy kopać a nie dowodzić miastem/gminą/województwem/państwem to zapraszam do dyskusji

Pokaż mi jednego, słowem, JEDNEGO polityka który ma takie same poglądy od 25 lat i ciągle idzie pod prąd głosząc takie oczywistości gospodarcze jak Mikke. A po drugie ze wszystkich startujących list tylko KNP ma realny i ściśle określony program wyborczy.

Mikke - sorry, ale to jest prawicowy beton, a teksty typu "kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn" powinny ich dyskwalifikować. Nie chcę żyć w ciemnogrodzie i nie chcę, żeby mnie tacy ludzie reprezentowali w PE.

to gratuluje. Mnie osobiście bardziej interesuje gospodarka i dobrobyt niż jego przekonania w takich sprawach, podobnie jak kto komu i gdzie wkłada ;)

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Co do poglądów to chyba nawet powinny ewoluować i być tzw zyciowe idące wraz ze zmianami na świecie. Nie chcę kolesia, który dzisiaj głosi te same hasła co 25 lat temu. Nie czytałem obecnego programu ale czy Mikke nadal wierzy w unie ze Stanami zamiast UE . Tak było ok 20 lat temu i to była dla mnie oczywista utopia a nie realny program.
Sobie właśnie przeczytałem
pkt1 ok fajnie dobrowolne ubezpieczenia , jestem za ale co z przyszłymi emerytami którzy przez kilka lat nie odłożą kapitału ?
 Zniesie PIT ok, z czego utrzyma sie państwo? choć pkt jak najbardziej fajnie brzmiący.
Reszta jest równie sensownie brzmiąca tylko ja się pytam nie co zrobią lae jak i tego nigdzie nie usłyszałę ... jeszcze.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2014, 18:33:26 wysłana przez commelina »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Co do poglądów to chyba nawet powinny ewoluować i być tzw zyciowe idące wraz ze zmianami na świecie. Nie chcę kolesia, który dzisiaj głosi te same hasła co 25 lat temu. Nie czytałem obecnego programu ale czy Mikke nadal wierzy w unie ze Stanami zamiast UE . Tak było ok 20 lat temu i to była dla mnie oczywista utopia a nie realny program.
Polska nie ma interesu w popieraniu ani USA ani UE. Chociaż mamy po komunie alergie na Rosję to właśnie z nimi powinnyśmy współpracować. Chiny z Rosją niedługo rozwalą cały światowy rynek. Będzie taki krach że się osramy :)

Sobie właśnie przeczytałem
pkt1 ok fajnie dobrowolne ubezpieczenia , jestem za ale co z przyszłymi emerytami którzy przez kilka lat nie odłożą kapitału ?
Prywatyzacja. Natychamiastowa reforma emerytur mundurowych i KRUSu.

Zniesie PIT ok, z czego utrzyma sie państwo? choć pkt jak najbardziej fajnie brzmiący.
Reszta jest równie sensownie brzmiąca tylko ja się pytam nie co zrobią lae jak i tego nigdzie nie usłyszałę ... jeszcze.

90% urzędników do zwolniania. 46tyś w samym ZUSie. Co to jest Państwo? to urzędy czy podatnicy?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 525
  • Venus as a goodboi
Co do poglądów to chyba nawet powinny ewoluować i być tzw zyciowe idące wraz ze zmianami na świecie. Nie chcę kolesia, który dzisiaj głosi te same hasła co 25 lat temu. Nie czytałem obecnego programu ale czy Mikke nadal wierzy w unie ze Stanami zamiast UE . Tak było ok 20 lat temu i to była dla mnie oczywista utopia a nie realny program.
Polska nie ma interesu w popieraniu ani USA ani UE. Chociaż mamy po komunie alergie na Rosję to właśnie z nimi powinnyśmy współpracować. Chiny z Rosją niedługo rozwalą cały światowy rynek. Będzie taki krach że się osramy :)

Sobie właśnie przeczytałem
pkt1 ok fajnie dobrowolne ubezpieczenia , jestem za ale co z przyszłymi emerytami którzy przez kilka lat nie odłożą kapitału ?
Prywatyzacja. Natychamiastowa reforma emerytur mundurowych i KRUSu.

Zniesie PIT ok, z czego utrzyma sie państwo? choć pkt jak najbardziej fajnie brzmiący.
Reszta jest równie sensownie brzmiąca tylko ja się pytam nie co zrobią lae jak i tego nigdzie nie usłyszałę ... jeszcze.

90% urzędników do zwolniania. 46tyś w samym ZUSie. Co to jest Państwo? to urzędy czy podatnicy?

Nie wiem, jak inni, ale od quasi-totalitarnych Rosji i Chin ja wolę się trzymać jak najdalej. Reforma służb mundurowych, rozwalenie ZUSu - co zrobisz z tymi wszystkimi ludźmi uzależnionych od ZUSu, wywalisz ich "na bruk"? Zabierzesz ludziom świadczenia emerytalne? Jak planujesz przeprowadzkę z systemu aktualnego, zbiurokratyzowanego na ten, który proponujesz? Nie powiem, te gospodarcze bajania brzmią wszystkie pięknie w teorii, ale ja nadal nie widzę pomysłu na zastosowanie praktyczne. Od ponad tygodnia katuję różne wykłady ludzi powiązanych z Centrum Adama Smitha na youtubie i nie trafiłem jeszcze na ŻADNEGO ekonomicznego liberała, który by potrafił podejść krytycznie do tego, co mówi i potrafił przyznać się do luk w swoim rozumowaniu.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Nie wiem, jak inni, ale od quasi-totalitarnych Rosji i Chin ja wolę się trzymać jak najdalej.
I dlatego kupujesz 90% produktów które zostały wyprodukowane w Chinach, jeździsz na rosyjskiej ropie, gotujesz i pewnie ogrzewasz mieszkanie rosyjskim gazem :)

Pomyśl teraz jak uzależnieni jesteśmy bezpośrednio i pośrednio od tych państw, czy nam się to podoba czy nie a co dostajemy za sojusz z USA. O UE się nie będę wypowiadał bo dla mnie to towarzystwo powinno wisieć na latarniach za hamowanie rozwoju krajów, zajmowanie się pierdołami i wmawianie że kraje członkowskie mają wspólny interes.

Myślisz że cała ekologiczna nagonka ma służyć środowisku? A nie obniżeniu atrakcyjności Polski w zakresie inwestycji i zmniejszeniu jej konkurencyjności na rynku europejskim? Blokujemy się kosztami mediów dla przemysłu.

Reforma służb mundurowych, rozwalenie ZUSu - co zrobisz z tymi wszystkimi ludźmi uzależnionych od ZUSu, wywalisz ich "na bruk"?

Jeśli Polska ma się zadłużać to niech jedyny czynnik tworzący dług to właśnie spłata tych zobowiązań. Prywatyzacja, zyski z PKO, KGHM, kopalni niech idą na pokrycie zobowiązań. Ale tego nie zrobisz bez odcięcia przywilejów, a już na pewno nie w taki sposób jak planowało PO czyli w ciągu 20 lat wydłużanie i zrównywanie wieku emerytalnego.

Zabierzesz ludziom świadczenia emerytalne? Jak planujesz przeprowadzkę z systemu aktualnego, zbiurokratyzowanego na ten, który proponujesz?
Skoro rząd zabiera moje oszczędności z OFE na poczet spłaty zobowiązań z ZUS to nie widzę problemu żeby część z istniejących zobowiązań np. względem klechów, sędziów, mundurowych itd, umorzyć. Niech mi pozwolą odkładać na własną emeryturę i płacić 50% tego co w tej chwili na ZUS na emerytury obecnych emerytów.


Nie powiem, te gospodarcze bajania brzmią wszystkie pięknie w teorii, ale ja nadal nie widzę pomysłu na zastosowanie praktyczne. Od ponad tygodnia katuję różne wykłady ludzi powiązanych z Centrum Adama Smitha na youtubie i nie trafiłem jeszcze na ŻADNEGO ekonomicznego liberała, który by potrafił podejść krytycznie do tego, co mówi i potrafił przyznać się do luk w swoim rozumowaniu.

Gmina Wrocław wydaje rocznie 300mln na pomoc socjalną i 100mln na sprzątanie miasta. Pomyśl teraz ilu bezrobotnych można byo zatrudnić w celu wykonywania prostych zadań dla gminy. Każda złotówka wraca na rynek bo pójdzie na konsumpcję. Ile dodatkowych miejsc pracy będzie musiało powstać żeby ją zaspokoić? To jest koło które się zamyka. Im więcej ludzie zarobią tym więcej wydają i tym więcej miejsc pracy tworzą. Skoro istnieją na świecie sprawdzone rozwiązania, proste w zakresie podatków czemu ich nie wprowadzamy u siebie? Bo urzędnicy stracą pracę? Bo Państwo straci kontrole? Bo kilku ludków nie dostanie łapówki? Jakim kosztem ja się pytam?
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2014, 20:36:35 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Nie wiem, jak inni, ale od quasi-totalitarnych Rosji i Chin ja wolę się trzymać jak najdalej.
Dlaczego? Zobacz jak Ukraina super wyszła na bratnim sąsiedztwie, przyjaźni i współpracy. Prędzej kurwa wolałbym z Papuasami sojusze zawierać :D

P.S.
Przemo - czym niby kacapy mają rozwalić światowy rynek? Szyszkami świerkowymi i Ładami Nivami?

Offline bloodrafko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
  • Nadnotecki Światowid
A ja tam sie ciesze, ze takie tam szczuki i inne kosmiczne lewizny nie weszły:) W samorządowych też już nie mają po co startować.
Co do poglądów to chyba nawet powinny ewoluować i być tzw zyciowe idące wraz ze zmianami na świecie. Nie chcę kolesia, który dzisiaj głosi te same hasła co 25 lat temu. Nie czytałem obecnego programu ale czy Mikke nadal wierzy w unie ze Stanami zamiast UE . Tak było ok 20 lat temu i to była dla mnie oczywista utopia a nie realny program.
Polska nie ma interesu w popieraniu ani USA ani UE. Chociaż mamy po komunie alergie na Rosję to właśnie z nimi powinnyśmy współpracować. Chiny z Rosją niedługo rozwalą cały światowy rynek. Będzie taki krach że się osramy :)

Sobie właśnie przeczytałem
pkt1 ok fajnie dobrowolne ubezpieczenia , jestem za ale co z przyszłymi emerytami którzy przez kilka lat nie odłożą kapitału ?
Prywatyzacja. Natychamiastowa reforma emerytur mundurowych i KRUSu.

Zniesie PIT ok, z czego utrzyma sie państwo? choć pkt jak najbardziej fajnie brzmiący.
Reszta jest równie sensownie brzmiąca tylko ja się pytam nie co zrobią lae jak i tego nigdzie nie usłyszałę ... jeszcze.

90% urzędników do zwolniania. 46tyś w samym ZUSie. Co to jest Państwo? to urzędy czy podatnicy?

Nie wiem, jak inni, ale od quasi-totalitarnych Rosji i Chin ja wolę się trzymać jak najdalej. Reforma służb mundurowych, rozwalenie ZUSu - co zrobisz z tymi wszystkimi ludźmi uzależnionych od ZUSu, wywalisz ich "na bruk"? Zabierzesz ludziom świadczenia emerytalne? Jak planujesz przeprowadzkę z systemu aktualnego, zbiurokratyzowanego na ten, który proponujesz? Nie powiem, te gospodarcze bajania brzmią wszystkie pięknie w teorii, ale ja nadal nie widzę pomysłu na zastosowanie praktyczne. Od ponad tygodnia katuję różne wykłady ludzi powiązanych z Centrum Adama Smitha na youtubie i nie trafiłem jeszcze na ŻADNEGO ekonomicznego liberała, który by potrafił podejść krytycznie do tego, co mówi i potrafił przyznać się do luk w swoim rozumowaniu.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Przemo - czym niby kacapy mają rozwalić światowy rynek? Szyszkami świerkowymi i Ładami Nivami?

Współpracą z pominięciem UE i USA. Olaniem dolara i sankcji.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Z mojej perspektywy to młodzież właśnie zafundowała pewnemu starszemu panu całkiem niezłe zakończenie kariery/emeryturę. ;)

Za 5 lat Mikke będzie miał 77 lat. Co taki dziadek jeszcze może? A nie ma w tej partii nikogo innego o porównywalnej zdolności do zwracania na siebie uwagi. Pamiętacie UPR? No właśnie.

Co do Rosji: Putin jest teraz w trochę głupiej sytuacji. Chciał być dla Chinoli dostawcą rozwiązań technologicznych i takich tam, a ostatecznie wszystko wskazuje na to, że będzie jedynie dostawcą surowych materiałów. Nie wiem jak Wy, ale mnie się nie uśmiecha taka rola.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Unia srunia, kurwa. Trasę 354 km jechałem dziś 18 godzin. Kocham Cię PKP!

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Współpracą z pominięciem UE i USA. Olaniem dolara i sankcji.
Mówisz np. o tej zabawnej umowie gazowej? 38 mld m/3 gazu rocznie dla Chin? Polska zużywa go 14 mld m/3 rocznie, Europa prawie 170 mld. Z czym do ludzi? :D
Chińczycy wkrótce wyciągną rękę "po swoje". Tylko patrzeć, jak dzielna chińska samoobrona oderwie kawałek bogatej w surowce, odwiecznie chińskiej Syberii z rąk faszystowskich, ruskich okupantów. Precedensy, którymi tak szermują kacapy wkrótce obrócą się przeciw nim.