Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643581 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Jebane unijne pachoły
lol

Wypierdalaj na Białoruś jak tak Ci tu źle :D

Niedługo zabronią browarów, bo mają za dużo szkodliwego alkoholu. Ludzie serio myślą, że oni robią to wszystko w trosce o nasze zdrowie/życie? Naiwniaki. Trzeba kupić piec do wędzenia, bo przeczuwam spory popyt w szarej strefie... jak w latach 80' w polsce kiedy też niczego nie było.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Witamy w ZSRE - Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Spierdolinie mentalnej po ZSRR, tylko w innym sztandarze gdzie chce się kontrolować każdy aspekt życia obywatela. Był homo sovieticus, teraz jest "obywatel Unii Europejskiej.
ZSRR wywierało nacisk siłą, ZSRE nauczyło się trochę i wywiera zjebanymi normami :D

W ogóle - jakim trzeba być debilem aby zaakceptować traktat który jasno przedstawia iż prawo stanowione przez UE, jest ponad prawem państwa członkowskiego?! (ja wiem, że dotacje unijne i kasa strasznie nęci ale to jest czyste skurwienie: Polska - oddam Ci moje dupsko które będziesz mogła ładować w zamian za kasę UE - SPOKO! :D ) To chore. Anglicy zawsze byli przeciwni temu ścierwu jakie powstało - dla nich Unia była idealna jako twór gospodarczo-handlowy, czyli w dawnej formie. Unia polityczna - już nie bałdzo.

Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
To, że prawo UE ma pierwszeństwo przed krajowym jest warunkiem jego skuteczności, w tym także tego, że w sytuacjach w których prawo państwa próbowałoby uniemożliwić ci skorzystanie z prawa ue, które w danym przypadku jest korzystniejsze, możesz jednak z tego prawa skorzystać (a takich sytuacji było i jest pod dostatkiem, np. regulacje utrudniające znalezienie pracy w innym państwie). Gdyby nie to, że prawo UE ma taki status, bardzo możliwe, że nie mógłbyś tak po prostu pojechać do UK popracować. itd itp.

W żadnym razie nie bronię dyrektyw określających przysłowiową krzywiznę banana, a do wielu aspektów UE mam bardzo krytyczny stosunek. Tylko trzeba pamiętać, że status prawa UE to jedno, a jakość regulacji uchwalanych przez tych oszołomów to często zupełnie co innego.

Natomiast takie gadanie j.w. to ogromne uogólnienie. Mam wrażenie, że nie wiesz wiele o prawie UE. Co zresztą tak na prawdę nie jest dziwne, bo to gigantyczne zagadnienie.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Najlepsze to jest to ze kazdy twierdzi ze "dygnitarze" robią z siebie idiotów i nikt z tym nic nie robi. mało tego sądzę ze oni mają z tego tez niezły ubaw bo nikt na trzeźwo by tego nie wymiślił. Ale kij z nimi.

Na dzisiaj to wyjątkowo wkurwia mniej piotras. Jest jak trup w kazdej szafie. Ale kurwa zaglądam do lodówki a tam kto ? no kurwa... oczywiście piotras ;D  ciekawym czy ostanie się jakiś topic bez niego.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Na dzisiaj to wyjątkowo wkurwia mniej piotras. Jest jak trup w kazdej szafie. Ale kurwa zaglądam do lodówki a tam kto ? no kurwa... oczywiście piotras ;D  ciekawym czy ostanie się jakiś topic bez niego.

E tam, spinacie się :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Piotras to paskievicz lub inna bladzia z tej kapeli
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jebał go pies skondon, ale zeby troche yntelygencyji użył w tym swoim trollowaniu a nie rzuca błotem gdzie popadnie,  niczym vicola gołąb szachista.

O tak o  by chociaż zrobił ;D

« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2013, 23:00:24 wysłana przez commelina »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Za gupi na to
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Chyba niewłaściwe użycie, ten obrazek nie ma przedstawiać sytuacji "Ruchałbym!" na widok pieknego zdjęcia?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Właściwe jak najbardziej, i normalnie jest tak jak mówisz , ale skoro kolo robi wszystko na przekór i kazdemu stara sie szpilę wjebać .....

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Na to tysz za gupi, to jest taki ciulik co go to można palcem w dupie namacać
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Android. Nosz kurwa jego mac, nie ogarniam czemu ten system jest taki popularny. Toż to do pięt nie dorasta do ajfonów pod w zasadzie kazdym wzgledem (no ale jest drag'n'drop), ba, windows phone bije to na glowe, moze jedynie troche malo aplikacji jest. Zachcialo sie kurwa androidow, ech...

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Na jakim urządzeniu tak narzekasz? Ja psioczyłem jak miałem SGS+ i LG Swift, po przesiadce na Xperia Z1 nawet go lubię :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Poza tym, jest popularny, bo otwarty i tani, porównaj go do zamkniętych iOS czy Windowsa...

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No wlasnie porownuje, od lat uzywalem iOS i Windowsa ostatnio, teraz sie przesiadlem na Motorola Moto G, bo fajny i tani. No ale to nie kwestia hardware, tylko androida samego w sobie. Moze to i ma spore mozliwosci, no ale jest tak kurewsko chaotyczny, nielogiczny, niespojny, very user un-friendly, ze az... w sumie to by tez pasowalo do tematu, co mnie zszokowalo. No tragedia po prostu. Na iOS i Win po 2-3 godzinach mialem caly tel ustawiony jak trzeba, w tym jak do tej pory po calym dniu nie moge ustawic jezyka angielskiego i polskiego, co by sie pomiedzy nimi przelaczac, no i zeby slownik dzialal.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dla mnie to akurat była kwestia lepszego sprzętu, na którym jakoś zgrabniej system chodził. Niemniej, różnice w interfejsie są i może po prostu powinieneś poświęcić trochę czasu na przyzwyczajenie? Chociaż, gdyby było mnie stać, oczywiście kupiłbym IPhone'a...

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Roznice to sa miedzy iPhone, Win i BB, tu jest kompletny chaos ;) Sprzetowo jest jak najbardziej OK (no moze poza kiepskim aparatem), tylko ten software. Zreszta, jutro niose tel do sklepu, bo ja juz nie daje rady, nie jestem w stanie zainstalowac dwoch slownikow w tym badziewie (ha, na kazdym innym nie androidowym sprzecie to zajmuje jakies 4 klikniecia w menu i juz).

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wchodzisz w ustawienia, jezyk i wprowadzenia, klawiatura klikasz trybik obok, wybór języków wpisywania zaznacz języki które chcesz, wychodzisz.
Podczas pisania przytrzymując spacje przesuwaj w prawo lub lewo by wybrać jezyk.
Teraz przez miesiac miałem i-maca, i-pada i iPhone trzy razem i nigdy wiecej.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Mi też zdecydowanie bardziej pasuje iOS w urządzeniach mobilnych, ale Andek 4 i pochodne już IMO naprawdę trzymają fason i chodzą płynnie. Ja na mojej Motoroli mam jakiegoś 2.3, pierdolca regularnie dostaję z tym telefonem, ten system w ogóle nie umie rozporządzać pamięcią operacyjną... Miałem starego iPhone'a 2G i chodził bez zająknięcia, ani się nie zacinał, ani nie lagował, tylko miał kretyńskie wgłębione gniazdo słuchawkowe, do którego nie można podłączyć żadnych niemalutkich słuchawek. Najlepszy telefon, jaki kiedykolwiek powstał to Nokia E52 : >

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
No tragedia po prostu. Na iOS i Win po 2-3 godzinach mialem caly tel ustawiony jak trzeba

Chwalisz się czy narzekasz? :D

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
W iPhone jest bluetooth tylko nie wiem po co jak do niczego nie służy.
I-mac ma usb tylko po co?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
W iPhone jest bluetooth tylko nie wiem po co jak do niczego nie służy.
I-mac ma usb tylko po co?


no jak to do czego jest bluetooth w iphonie? Zebys sie mogl polaczyc przez bluetooth tylko z innymi urzadzeniami apple'a :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Szwagier ma komputer dwa i-pady i iPhone zdjęcia przesyła mejlem bo nie daje rady przez bluetooth. Próbowałem z nim kilka razy i nic.
Jak mu wpadł iPhone do wody to po wszystkim nic nie odzyskał. Mój HTC uczył się latać z 4 pietra. Zebrałem co zostało, wyciągnąłem kartę pamięci i mam wszystko :)
Zgrywanie muzy na iPhone porażka, owszem można ale.....
Zgrywanie przez USB zdjęć na i-maca zapomnij, ponoć można ale....
 
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Wgrywanie muzy na iphone'a przerabialem...maka bra, bluetootha nie mialem jak uzywac bo żona ma lg z andkiem a ja obecnie tez juz mam samsunga. Co prawda moj iphone nie latal z 4 pietra ale o chodnik juz raz polecial i zyje.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||