Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643757 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Moje codzienne obserwacje w temacie powyzej , dostarczyły mi az nadto dowodów o pojawieniu sie nowego gatunku kierowcy tzw królowa prostej. Sytuacja narasta  od kilku lat i przybiera na sile. Laski zrobiły sie agresywne za kierownicą, już nie ma mowy ze staną i przepuszczą, wciskają sie na tzw chama ,  no i  nie jestem w stanie przewidzieć co taka zrobi. Facet jest zdecydowanie prostszy w obsłudze, no chyba ze facet za kierownicą w kapeluszu, to podobny gatunek.
Czym sie charakteryzuje królowa prostej : zapierdala ile fabryka dała ( często metr od mego tyłka co w innych okolicznościach może i by było interesujące ) jak nazwa wskazuje  po prostej , niestety najbliższe skrzyżowanie, rozjazd, zjazd z obwodnicy to dla niej ocean rozterek i dramatów, ruszyć czy też nie , czy już czy może poczekać. Już wole jak sie zaczyna malować , po takiej wiem czego sie spodziewać i przynajmniej jest nadzieja ze jest normalną kobietą ;)

Takich co Ci siedza na tyłku to mój teściu (25+ lat doswiadczenia jako zawodowy kierowca) bardzo często specjalnie podpuszczał, gwałtownie zwalniał, ale to było póki co jeździł starą osobową skoda i nie było mu żał jak mu wjadą w tył auta, byle żeby się debile nauczyli (nie pochwalam, ale on tam kozaczy jego sprawa). Z nowym autem to raczej nikt nie bedzie ryzykował.

Ja bym tu jeszcze dodał jeszcze jeden wnerwiający gatunek: "król lewego pasa" - czy to osobowka, chociaz w mojej okolicy zauważyłem ze to najczesciej te małe vany z robotnikami budowlanymi, przyklejeni do lewego pasa i nie zjadą Ci nigdy na prawy żeby Cie przepuscic, nawet jezeli na prawym bedzie nawet 100+ metrów odstępu między innymi autami. Jakiekolwiek skrzyzowanie, zakret, jezeli jest mozliwosc bycia od razu na lewym pasie to tam sie pchaja żeby już tam zostać aż dojadą na miejsce.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To nie to ze sobie nie radze, sam jezdzę intensywnie od 81 roku w tym dwa lata w pogotowiu  i raczej staram sie unikać i przewidywać niż kozaczyć , takie jezdzenie wszelkich królóf i irytuje i śmieszy, tych z prawego pasa bez krępacji z małą dozą niepewności i ostrożności omijam wykorzystując obecne pod maską kucyki a siedzącym na dupie bez sensu pozdrawiam przeciwmgielnym tylnym na tyle by tenze nie spanikował i jemu nie wjechali w dupe no ale to juz trudno przewidzieć a całego swiata nie zbawisz ;)

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Wkurwiają mnie bezskuteczne próby znalezienia w internecie kurtki w moim rozmiarze - same na niziołków co na baczność przechodzą pod stołem, a jak się już trafi jakiś większy rozmiar, to na mega grubasa z syndromem łapek jamnika.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
No że nie mogę napisać nic w tym temacie

http://forum.sevenstring.pl/muzyka/muzyczne-porazki/msg257425/?topicseen#new

A chciałem pochwalić - AZ

że coś mądrego napisał - w końcu :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
dawno nie miałem takiej rozkminy ze złożeniem sensownego rigu i cały czas najrozsądniejszą opcją wydaje się pod hd500...
i always go full retard

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
dawno nie miałem takiej rozkminy ze złożeniem sensownego rigu i cały czas najrozsądniejszą opcją wydaje się pod hd500...

Nie lepiej zoom g5? podobna cena, a brzmi lepiej. Nawet w porównaniu z kemperem nie wypada szczególnie blado.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
nie zaufam firmie zoom bez ogrania. g3 nie zrobił na mnie wrażenia.
i always go full retard

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
dawno nie miałem takiej rozkminy ze złożeniem sensownego rigu i cały czas najrozsądniejszą opcją wydaje się pod hd500...

Nie lepiej zoom g5? podobna cena, a brzmi lepiej. Nawet w porównaniu z kemperem nie wypada szczególnie blado.
Miałeś/ograłeś? Możesz w temacie o G5 napisać coś więcej (jest gdzieś taki wątek)? Bo jak brzmi lepiej niż POD to pewnie bym swojego HD300 pogonił.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Tak, jak pisałem na PW, brzmi lepiej, problemem jest tylko jedna paka, ale wiadomo, da się obejść i pakę z kompa. Polecam, żanetkaleta ;)

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Na stronie PUP'u jest oferta pracy, gdzie w rubryce wynagrodzenie jest napisane "od 1,00zł/brutto/akord"  :facepalm:


Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Że się "chyba trochę" przedźwigałem i napierdalają mnie mięśnie w okolicach pasa. Co prawda się (powoli) polepsza, bo już mnie skurcze nie łapią, ale i tak czy siedzę, czy leżę, czy stoję (o ile wstanę) to napierdala :evil:

Aha i dowiedziałem się dziś rano ciekawych rzeczy o sobie. Np. jak heroicznym wyczynem może być zasiądnięcie na kiblu, a potem wstanie z niego :P I że samodzielna zmiana bielizny może okazać się całkowicie awykonalna ;D :facepalm:

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No że nie mogę napisać nic w tym temacie

http://forum.sevenstring.pl/muzyka/muzyczne-porazki/msg257425/?topicseen#new

A chciałem pochwalić - AZ

że coś mądrego napisał - w końcu :D

ucz się ucz, może i Ty coś mądrego kiedyś wydumasz :D

pzdr
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Dysk mi padł. Kurwa... a w sobotę do 16.00 mam oddać magisterką bo obrona 27go. I straciłem własnie sporą część materiału...
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Dysk mi padł. Kurwa... a w sobotę do 16.00 mam oddać magisterką bo obrona 27go. I straciłem własnie sporą część materiału...

o staryy....zadnych backupow na USB i/lub emailu ?!?
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Dysk mi padł. Kurwa... a w sobotę do 16.00 mam oddać magisterką bo obrona 27go. I straciłem własnie sporą część materiału...

o staryy....zadnych backupow na USB i/lub emailu ?!?

byłem przekonanym że na dropboxie miałem ale nie wiedzieć czemu jednak nie mam. zaniosłem dysk do ratowania ale i tak zarwalem noc i dzisiaj pewnie tez zarwę. Jebałby to pies. Człowiek mówi, że powinien się uczyć na cudzych błędach a i tak nie chuja wyszło, ARGH
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Dysk mi padł. Kurwa... a w sobotę do 16.00 mam oddać magisterką bo obrona 27go. I straciłem własnie sporą część materiału...

o staryy....zadnych backupow na USB i/lub emailu ?!?

byłem przekonanym że na dropboxie miałem ale nie wiedzieć czemu jednak nie mam. zaniosłem dysk do ratowania ale i tak zarwalem noc i dzisiaj pewnie tez zarwę. Jebałby to pies. Człowiek mówi, że powinien się uczyć na cudzych błędach a i tak nie chuja wyszło, ARGH

ARRRRRRRRRRRGH!!!

Widze ze tez swietujesz!

Dzisiaj jest światowy dzień mówienia jak pirat! ARRRRRRGH:D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Nigdy. Więcej. Nie zamierzam. Słuchać. Pendereckiego. Przed. Snem.
Spoiler

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Nigdy. Więcej. Nie zamierzam. Słuchać. Pendereckiego. Przed. Snem.
Spoiler


ARRRGH  Dobrze prawisz !!!! Więcej rumu dla tego zakapiora!! ARRRRRRGH !!!!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Dysk mi padł. Kurwa... a w sobotę do 16.00 mam oddać magisterką bo obrona 27go. I straciłem własnie sporą część materiału...

o staryy....zadnych backupow na USB i/lub emailu ?!?

byłem przekonanym że na dropboxie miałem ale nie wiedzieć czemu jednak nie mam. zaniosłem dysk do ratowania ale i tak zarwalem noc i dzisiaj pewnie tez zarwę. Jebałby to pies. Człowiek mówi, że powinien się uczyć na cudzych błędach a i tak nie chuja wyszło, ARGH
Polecam na przyszłość coś w stylu timemachine :)
Ssiecie.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ano mnie wkurwia, to że w ogóle muszę się zastanowić czy nie powinienem wystawić na sprzedaż wszystkich swoich gratów muzycznych po to żeby mieć za co wyposażyć/wykończyć część pomieszczeń w domu...no chyba ze wyciagnę pieniądze z dupy....
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dysk mi padł. Kurwa... a w sobotę do 16.00 mam oddać magisterką bo obrona 27go. I straciłem własnie sporą część materiału...

Mie za dysk 500GB zawołało 500zł za odzyskanie. Poszłem po rozum do głowy. Oficjalnie więc wszystkim zgromadzonym polecam program R-Studio. Nie, nie jest do obróbki filmów R-rated ;). Odzyskuje wszystko.
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Dysk mi padł. Kurwa... a w sobotę do 16.00 mam oddać magisterką bo obrona 27go. I straciłem własnie sporą część materiału...

Mie za dysk 500GB zawołało 500zł za odzyskanie. Poszłem po rozum do głowy. Oficjalnie więc wszystkim zgromadzonym polecam program R-Studio. Nie, nie jest do obróbki filmów R-rated ;). Odzyskuje wszystko.

Jak padnie elektronika to ci żaden program nie pomoże ;)

Trzeba szukać takiego samego dysku i przełożyć elektronikę.
Robiłem to nie raz ale koszty są. Najgorzej jak się mechanicznie uszkodzi to wtedy kupa.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Że już ponad tydzień mam folię na oknie i rusztowanie za nią które nawet nie pozwala mi zobaczyć deszczu ;__;

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Aligator, no wszystko zależy, nie? :)

A w temacie: pierwszy raz albo pierwszy od bardzo dawna spędziłem cały dzień z bólem głowy. Nawet mimo zażycia silnego środka. Bólu dupy nawet nie wspomnę ;)... Jakiś wirus musi to być.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Aligator, no wszystko zależy, nie? :)

A w temacie: pierwszy raz albo pierwszy od bardzo dawna spędziłem cały dzień z bólem głowy. Nawet mimo zażycia silnego środka. Bólu dupy nawet nie wspomnę ;)... Jakiś wirus musi to być.

A mówiłem byśmy nie pili tej flaszki od czechów, to nie! Trzeba! Bo ostatni czwartek tygodnia i wypić musimy ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.