Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643675 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Tak to czytam od wczoraj, czytam po raz pierdyliard pierwszy (czy nawet drugi) i się zastanawiam czy wy tak na serio dyskutujecie o tych tępych nożach, blokadzie (tudzież jej braku) i kluczach które chcą trzymać strój, ale im nie wychodzi, czy to tylko wspólny trolling...

Btw. nie wiem co wy macie do Bandita, przez takich ludzi nawet jak mamy sezon ogórkowy na forum, to można się chociaż pośmiać ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mrj lepiej się nie pogrążaj ;)
Problem polega na tym iż struny na niezablokowanej blokadzie działają znacznie gorzej niż w siodełku gdyż w duzym przekoloryzowaniu latają jak  "żyd po pustym sklepie" . Po za tym od kazdego innego tremolo nie oczekuje sie takiej precyzji jak od flojda. Mówienie o rozjebanym flojdzie ale bez czynnej blokady, to tak jak mówienie o samochodzie, ze jest zjebany i nie da sie nim jezdzić, bo my przeciez tylko kół nie dokreciliśmy .

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Tyle to wie nawet taka gitarowa sierota jak ja :P zresztą nawet miałem jaki czas flojda.

Chodzi mi o sam przebieg dyskusji:

Bandit flojd mi nie stroi
Reszta ale piszesz że masz tępe ostrza
B nie to pewnie klucze
R ale przecież jest blokada
B nie mam blokady bo bez niej stroi
R nie stroi bo nie może
B może ale nie chce bo to przez klucze
...

Czekam na dalszy rozwój wypadków ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tyle to wie nawet taka gitarowa sierota jak ja :P zresztą nawet miałem jaki czas flojda.

Chodzi mi o sam przebieg dyskusji:

Bandit flojd mi nie stroi
Reszta ale piszesz że masz tępe ostrza --> to napisał tylko on sam a mi sie jednoznacznie skojarzyło
B nie to pewnie klucze
R ale przecież jest blokada
B nie mam blokady bo bez niej stroi
R nie stroi bo nie może
B może ale nie chce bo to przez klucze
...

Czekam na dalszy rozwój wypadków ;D

Oj gamoniu ;)   :headache:

Nie o dyskusję sie martw, tylko o nasze nerwy i próby ( jak widać niestety bardzo nieskuteczne ) wyedukowania kolegi  b112

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Hah. Nie mam blokady na floydzie, nie trzyma stroju, wina mostka. Rozjebalo mnie to.

Napisałem, że głównie wina kluczy.

Ty ciagle nie rozumiesz.
BLOKADA to podstawowy element konstrukcji floydrose. Nie licząc pojedynczych przypadków, bez blokady nie ma to prawa stroić jesli nie masz zalożonej blokady na progu zerowym.

Powiedz to broderickowi, zepsuli mu ibaneza w lacsie :(





ojoj, gdzie moja blokada :( to pewnie ten pojedynczy przypadek :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline crushingattack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Pomijając już jakieś pojedyncze przypadki, ekstrawagancje gitarzystów, FR to double-locking system, tak został zaprojektowany i tak powinien być używany. Można użyć blokowanych kluczy. No można. Tylko po co? Cały patent na ominięcie problematycznych punktów gitary pod względem strojenia wiosła (siodełko, klucze) bierze w łeb.

W ogóle po co ta dyskusja :facepalm:

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Az, napisalem "oprocz pojedynczych przypadkow".
To co napisal crushingattack.

Ibanez brodericka ma siodelka. Bandita costam nie ma siodelko. Ma lezanke na struny.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Az , jedna jaskóła wiosny nie czyni, facet radzi sobie w ten sposób i chwala mu za to . Zapewne ten Lacs jest do tego znakomicie przygotowany czego na pewno nie można powiedzieć o w/w przypadku kolegi b112. Ale tez jeśli kolega Broderick bedzie wpierdalał węże na surowo to podasz to jako przykład zdrowej diety godnej naśladowania czy ekstrawagancji w menu ?
Kiedyś ktoś napisał mi w podobny sposób tzn napisał mi " to powiedz to Gilbertowi" chodziło o stosowanie WD40 generalnie odpowiednika tego w jułesej  na co ja odpowiedziałem ze to głupota stosować coś takiego na palisander czy tam zwykły rozłud, co dalej podtrzymuję , bo kolo najzwyczajniej w swiecie nie jest dla mnie guru technologicznym.  Bo czyż znakomity gitarzysta musi być znakomity we wszystkim ? Ma swoje przyzwyczajenia jak kazdy z nas i dziwactwa ale na to to go chociaż stać ;) Wszystko ma swoje odniesienie i zastosowanie. Siodełko z flojdem dla Brodericka, chleb dla konia a dla nas szaraczków blokada i chooi ;)

Nie popieram ślepego nasladownictwa i podpierania sie pojedynczymi wyczynami, mimo ze używa tego miszczunio a może właśnie dlatego. Brać przykład nie znaczy slepo nasladować a jak mawia stare porzekadło przypadek potwierdza regułę ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Az, napisalem "oprocz pojedynczych przypadkow".

Cytat: Az
to pewnie ten pojedynczy przypadek :D

No, nie ma to jak wypowiadać się a nieprzeczytać do końca posta, tak krótkiego zresztą.

Nevermind :D

Dobrze, jak floyd jest. Dobrze, jak jest i blokada. No chyba, że jakiś ktoś założył Ci taką blokadę na koło od samochodu. ;)
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2013, 23:15:58 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ojojojoj widzu ze od dwuch dniuw ludzie nie poruchali
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Znalazłem zajebiście piękne mieszkanie w nowym budownictwie w Warszawie. Bliziutko do metra, bliziutko do lasu. W okolicy cisza, spokój i generalnie klimat jak na totalnym zadupiu oraz wszystko, co tylko można sobie wyobrazić. Restauracje, korty tenisowe, siłownie, boiska. Nawet kościołów nie ma w okolicy. Mieszkanie urządzone luksusowo i idealny sprzedający, który ma nóż na gardle i zejdzie ostro z ceny.

Haczyk?
Spoiler

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Przykuj się do drzewa, ponoć skuteczne ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Przykuj się do drzewa, ponoć skuteczne ;)

W sumie... szukam podwykonawcy w takim razie.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Złamałem 2 zęby a jestem w rozjazdach. KURWA.
return to monke

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Znalazłem zajebiście piękne mieszkanie w nowym budownictwie w Warszawie.

To zdanie ma w sobie zajebistą dozę sprzeczności :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Złamałem 2 zęby a jestem w rozjazdach. KURWA.

Ulecz sie
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Lol, przecież spelle nie działają na mnie ;/
return to monke

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ludzie wystawiający ogłoszenia, niby gotowi na deal, a potem po paru dniach nie odpowiadania "Sorry, sprzedałem kumplowi".

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Ludzie wystawiający ogłoszenia, niby gotowi na deal, a potem po paru dniach nie odpowiadania "Sorry, sprzedałem kumplowi".
centralnie, dzisiaj takiego maila dostalem...
a najlepsze ze hajs juz facetowi przelałem...
i always go full retard

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
a najlepsze ze hajs juz facetowi przelałem...

Ło... grubo :/ miałem kiedyś taką akcję, jak sprzedawałem 1960A, wtedy koleś mi miał zrobić przelew, paka spakowana, czekam i czekam na przelew lub potwiedzenie, nic... w końcu dzwonię do gościa, a On, że właśnie się rozmyślił, bo inny koleś mu dał lepszą ofertę tzn ja za swoją chciałem 1500PLN, a koleś znalazł za 1350PLN, cóż bywa, nie? Tyle że moja była niemal w stanie sklepowym, a ta co znalazł "okazyjnie" była w tragicznym stanie wizualnym.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
No ja mogłem mieć pickupy z Gibsona SG Std za 300 secik, już nawet Epi G400 od jednego z forumisiów kupiłem, by do niego je sobie wpasować. Co najwyżej zostanie w nim Hellfire i go do B przestroję... Na pocieszenie w końcu kupiłem sobie HT5 od Gohesa :D

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Kobiety...

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
zatrudnianie fachowcow z rodziny...
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Cebulaki na lotniskach... Klaszczące cebulaki w samolotach...
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Cebulaki na lotniskach... Klaszczące cebulaki w samolotach...

Stary to klaskanie to jest po prostu piękne, ale lepiej od Polaków to klaszczą ciapate :D kiedyś leciałem z Izmiru do Berlina, ja jeden jedyny białas w samolocie. Po lądowaniu były takie owacje, że mało nie ogłuchłem.
Bynajmniej to nie przynajmniej!