Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643531 razy)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Tell me about it.

Spoiler

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Około 24h temu zjadłem pierdolonego hot doga w żabce. Nigdy więcej. Całe popołudnie miałem helikopter, a jak chyba koło 12 jak się poddałem i poszedłem do kibla, to już nie będę opisywał co się działo, ale nie spałem prawie całą noc, dopiero rano zasnąłem. I tak mnie przemaglowało, że teraz mnie wszystko napierdala tak, że ledwo się ruszam... nie pamiętam abym się kiedykolwiek tak bardzo czymś struł. Ja pierdolę.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja często wpieprzam hot-dogi z żabki i nigdy nie miałem żadnych problemów. No ale rzeczywiście słabo.

bandit112

  • Gość
Około 24h temu zjadłem pierdolonego hot doga w żabce. Nigdy więcej. Całe popołudnie miałem helikopter, a jak chyba koło 12 jak się poddałem i poszedłem do kibla, to już nie będę opisywał co się działo, ale nie spałem prawie całą noc, dopiero rano zasnąłem. I tak mnie przemaglowało, że teraz mnie wszystko napierdala tak, że ledwo się ruszam... nie pamiętam abym się kiedykolwiek tak bardzo czymś struł. Ja pierdolę.

kiedyś kupiłem (dawno, w 1 technikum chyba) bułę tą z lodówki w folii w żabce. o jacieżpierdole, po 3 dużych gryzach uświadomiłem sobie, że coś w środku jest skiśnięte. Jak mnie na rzyganie wzięło... Do końca dnia nic mi przez gardło nie przeszło. A ceny w tych żabkach i tak są za wysokie.

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Strzelałbym, że to jednak wirus...
return to monke

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Lekarz mówił, że się hardkorowo strułem :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Strzelałbym, że to jednak wirus...

Grypa jelitowa.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
W żabce są różne dziwne rzeczy , nie tylko hot dogi ..............i drogie jak ch........j


Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Akurat hot-dogi mają tanie (w porównaniu z np. stacjami benzynowymi albo Małpką Express). Ale fakt, 0,5 Coca-Coli mam taniej w automacie na uczelni niż w żabce.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Wkurwia mnie do granic bólu niedawno nabyty Żipsą LP :facepalm: Gitara fajna, "grająca", ale czemu w stroju niższym niż E standard napierdala takim basem, że nie da się tego słuchać? Wymieniłem potencjometry i brzmienie stało się klarowniejsze, ale kurwa do Uberschalla się z tym nie podepnę, bo mogę spokojnie robić konkurencję basiście. Dodam tylko, że jakoś zajebiście nisko nie jest, bo C standard. Jak by ktoś miał jakiś pomysł co z tym zrobić piszcie na PW :facepalm:
Lista rzeczy, które zrobiłem:
1. Ustawiłem wiosło (mostek, stoptail, gryf, wysokość przystawek)
2. Wymieniłem potencjometry na 500k.
3. Tydzień temu zmieniłem struny na 14-68 (może to tu leży problem?)

Mahoń nie muli, mahoń zapierdala takim basem, który przykrywa inne pasma.

Chyba naprawdę kupię, te Black Wintery...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ale, że ten sound wkurwia bardziej Ciebie, czy basistę?

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wścibska koleżanka z roboty... Czytałem sobie spokojnie na przerwie ss, ta chciała zobaczyć co robie i wypatrzyła temat pt "Gej Party - Katowice"... :facepalm:
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
2. Wymieniłem potencjometry na 500k.
W LP potków się nie wymienia. Tylko usuwa wszystkie zbędne. 1X CTS A 500k jako volume w normalnej konfiguracji(wyjście jest na ślizgaczu) i styknie. Poza tym pokusiłbym się o przeorganizowanie aby toggle switch siedział również cavity, bo targanie pół metra kabla przez cały korpus to jakiś poroniony pomysł.

3. Tydzień temu zmieniłem struny na 14-68 (może to tu leży problem?)
Żylety na pewno nie dodają. Na tym można do A spokojnie zejść.

Mahoń nie muli, mahoń zapierdala takim basem, który przykrywa inne pasma.
Mahoń mahoniowi nie równy. Zdarzało się nie raz, że mahoń szczekał. Ale nie w LP.
1. Ustawiłem wiosło (mostek, stoptail, gryf, wysokość przystawek)
U mnie podniesienie pickupów zawsze dawało więcej perkusyjności w ataku i dodawało specyficznej góry. Ponadto jeżeli mam regulowane rdzenie, to zawsze podnoszę te bliżej mostu lub/i podkładam coś pod pickup tak, aby cewka bliżej mostu była wyżej. Taka asymetria  to ciekawe zjawisko, bo w humbie zaczynają pojawiać się pewne elementy charakterystyczne dla singli.
synkopy to guwno

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Wkurwia mnie do granic bólu niedawno nabyty Żipsą LP :facepalm: Gitara fajna, "grająca", ale czemu w stroju niższym niż E standard napierdala takim basem, że nie da się tego słuchać? Wymieniłem potencjometry i brzmienie stało się klarowniejsze, ale kurwa do Uberschalla się z tym nie podepnę, bo mogę spokojnie robić konkurencję basiście. Dodam tylko, że jakoś zajebiście nisko nie jest, bo C standard. Jak by ktoś miał jakiś pomysł co z tym zrobić piszcie na PW :facepalm:
Lista rzeczy, które zrobiłem:
1. Ustawiłem wiosło (mostek, stoptail, gryf, wysokość przystawek)
2. Wymieniłem potencjometry na 500k.
3. Tydzień temu zmieniłem struny na 14-68 (może to tu leży problem?)

Mahoń nie muli, mahoń zapierdala takim basem, który przykrywa inne pasma.

Chyba naprawdę kupię, te Black Wintery...

Jesteś pierwszym gitarzystą który narzeka że za bardzo mu gitara napierdala
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
W LP potków się nie wymienia. Tylko usuwa wszystkie zbędne. 1X CTS A 500k jako volume w normalnej konfiguracji(wyjście jest na ślizgaczu) i styknie. Poza tym pokusiłbym się o przeorganizowanie aby toggle switch siedział również cavity, bo targanie pół metra kabla przez cały korpus to jakiś poroniony pomysł.

Na voljumie siedziały 300K żipsonowskie, to wymieniłem na 500K CTS. Odlutuję sobie teraz najwyżej tołna i zobaczę co będzie się działo. 3 way słicz zostanie jednak tam gdzie jest, bo mi robi w tym miejscu, chociaż, pożyjemy zobaczymy :D

3. Tydzień temu zmieniłem struny na 14-68 (może to tu leży problem?)
Żylety na pewno nie dodają. Na tym można do A spokojnie zejść.

Tubescreamer? jakie przetworniki siedzą w tym żipsą?
jak Vicol pisał. 14-68 spokojnie do A styknie. 11-54 powinno ze spokojem dać radę, stroić i na pewno będzie mniej częstotliwością podstawową napierdalać :)

Nie chcę się bawić w kostki/EQ, wyznaję zasadę, że jedyny słuszny zestaw to gitara->kabel->wzmak. Pikapy to 498 pod mostem i 490 pod gryfem - standardowy set do Studio. 11-54 do krótkiej skali to za mało. Przy "normalnej" (25.5) skali do C używam 13-56 i wtedy jest ok. Analogicznie C# std 12-54 i B std 14-58. Akurat wczoraj zamówiłem 13-62... No nic, zrobię mu "topwrapa" i zobaczę co się będzie działo. Jak dalej za bogato to będę schodził niżej z grubością.

1. Ustawiłem wiosło (mostek, stoptail, gryf, wysokość przystawek)
U mnie podniesienie pickupów zawsze dawało więcej perkusyjności w ataku i dodawało specyficznej góry. Ponadto jeżeli mam regulowane rdzenie, to zawsze podnoszę te bliżej mostu lub/i podkładam coś pod pickup tak, aby cewka bliżej mostu była wyżej. Taka asymetria  to ciekawe zjawisko, bo w humbie zaczynają pojawiać się pewne elementy charakterystyczne dla singli.

Acknowledged.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Że Chi Cheng nie żyje.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Lekarz mówił, że się hardkorowo strułem :P
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - po dokładnym przeczyszczeniu i później weekend o sucharach i coca-coli (zgodnie z zaleceniami lekarza) zgubiłem gdzieś brzusio :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
To chyba dotychczas to odwrotnie działało :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Przeszedłem przesiew cv, testy kompetencyjne a na rozmowie o pracę poradziłem sobie świetnie a i tak jej nie dostałem. Fuuu.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Pewnie kuzynka szefa dostała.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Strasznie zamuląjący, wręcz nie działający gmail od wczoraj :/
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Dzisiaj się dowiedzieliśmy, że na studiach mamy do końca tego semestru zrobić praktyki, bo się przepisy pozmieniały. Zajebiście.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Przeszedłem przesiew cv, testy kompetencyjne a na rozmowie o pracę poradziłem sobie świetnie a i tak jej nie dostałem. Fuuu.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Przeszedłem przesiew cv, testy kompetencyjne a na rozmowie o pracę poradziłem sobie świetnie a i tak jej nie dostałem. Fuuu.

Zapytali ile chcesz zarabiać i nie odpowiedziałeś że twarda prycza i miska ryżu nie wystarczy?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan