Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1690033 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Złożyłem rano zamówienie w tanichstrunach (teraz darmowa wysyłka jest), ale pojawiła się dziś wieczór dunlop carnauba, którą chciałem kiedyś zamówić. No to robię drugie zamówienie na nią i piszę, żeby połączyli oba, coby nie musieli chłopaki dwa razy za kuriera płacić. Połączyli, ale się usunęła forumowa zniżka. Więc trzeba było usunąć i robić od nowa. W międzyczasie, gdy robiłem zamówienie, wykupiono moje ulubione ostatnio kostki, których nie mogę kupić w pobliskim bratpolu (derliny 1.5), które były w poprzednim zamówieniu. :( YAFUD

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Złożyłem rano zamówienie w tanichstrunach (teraz darmowa wysyłka jest), ale pojawiła się dziś wieczór dunlop carnauba, którą chciałem kiedyś zamówić. No to robię drugie zamówienie na nią i piszę, żeby połączyli oba, coby nie musieli chłopaki dwa razy za kuriera płacić. Połączyli, ale się usunęła forumowa zniżka. Więc trzeba było usunąć i robić od nowa. W międzyczasie, gdy robiłem zamówienie, wykupiono moje ulubione ostatnio kostki, których nie mogę kupić w pobliskim bratpolu (derliny 1.5), które były w poprzednim zamówieniu. :( YAFUD
http://cgi.ebay.fr/12x-Dunlop-Delrin-1-50mm-Standard-Guitar-Pick-Plectrum-Plecs-Thick-/281023021172?pt=UK_Guitar_Accessories&hash=item416e470074
Nie wiem czy to drogo czy tanio, ja kupuje bo dla mnie nie drogo :).
U mnie w sklepie trza dać od 1 do 1.5 euro za sztukę.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Zgoliłem se brodę po pijaku, niezłe zdziwko miałem jak się obudziłem.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Zgoliłem se brodę po pijaku, niezłe zdziwko miałem jak się obudziłem.

Powinieneś dac to do co mnie cieszy, bo to znaczy ze nie załozyłeś sie po pijaku, ze potrafisz ociąć sobie fiutka. A co by było gdybyś wygrał zakład  ? ;D

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Zgoliłem se brodę po pijaku, niezłe zdziwko miałem jak się obudziłem.
Mój były współlokator jaja sobie ogolił. Ale się zdziwiłem jak rano, lekko pijany zobaczyłem zlew pełny łoniaków :D
return to monke

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Zgoliłem se brodę po pijaku, niezłe zdziwko miałem jak się obudziłem.
Mój były współlokator jaja sobie ogolił. Ale się zdziwiłem jak rano, lekko pijany zobaczyłem zlew pełny łoniaków :D
Titi ?

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Niet, nie poznałeś :)
return to monke

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Jebane cioły mnie wkurwiają z gąbkami i wodą na światłach. Po pierwsze powodują zagrożenie i są namolnymi pedałami, a po drugie kurwa wypucuje bryke i weźmie to na chama napierdala tą ścierą po szybie, ocierając się o karoserie i napierdalając po niej syfiastą wodą z kałuży. Kurwa zajebałbym gdyby nie fakt że było ich 4.

Było czyste auto i jest ujebane - pół dnia napierdalania jak jebany ciul pastą poszło się jebać w pizdu z powodu pizd na światłach. Kurwa !!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
To to nie jest zakazane? Ostatni raz takich chujów widziałem chyba pod koniec lat '90 albo początku '00, myślałem, że zaczęli ich ścigać te wszelkie straże miejskie, które chyba i tak nic lepszego do roboty nie mają...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
To to nie jest zakazane?

Jest, no i?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
To, że wtedy należy odpowiednie służby powiadomić, niech się nie opierdalają tylko capią kutasów.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
No na odstrzał kurwa. Wkurwiają mnie.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Niech zgadnę, dzieciaki w okolicy ronda Regana? :)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Powstańców z Hallera.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/55,105226,12224861,,,,12225025.html
Dlaczego nie widziałem tych bilbordów w swoim mieście? :( Bo tak, to bym dał to do "Co nas w życiu cieszy" ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/55,105226,12224861,,,,12225025.html
Dlaczego nie widziałem tych bilbordów w swoim mieście? :( Bo tak, to bym dał to do "Co nas w życiu cieszy" ;)
a u mnie byly :) I rzeczywiscie Fajne :)
i always go full retard

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
To coś dla was:

Spoiler
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/55,105226,12224861,,,,12225025.html
Dlaczego nie widziałem tych bilbordów w swoim mieście? :( Bo tak, to bym dał to do "Co nas w życiu cieszy" ;)
a u mnie byly :) I rzeczywiscie Fajne :)

Też zwróciłem uwagę, że fajne i wreszcie jakaś modelka z ciałem.
« Ostatnia zmiana: 05 Gru, 2012, 10:00:35 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
W Poznaniu był(y) plakaty z tej serii, tylko z Panią na wózku inwalidzkim.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/55,105226,12224861,,,,12225025.html
Dlaczego nie widziałem tych bilbordów w swoim mieście? :( Bo tak, to bym dał to do "Co nas w życiu cieszy" ;)
a u mnie byly :) I rzeczywiscie Fajne :)

Też zwróciłem uwagę, że fajne i wreszcie jakaś modelka z ciałem.
I to jakim! :D
« Ostatnia zmiana: 05 Gru, 2012, 11:54:46 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Orange

  • Gość
6 Grudnia. Moja dziewczyna jest za granicą już 5 (słownie KURWA PIĄTY) tydzień. Miałem dojechać w 2 tygodnie max. Jebana agencja. Świat się kurwa niedługo skończy a jesteśmy tak daleko. Wkurwia mnie, że człowiek jest traktowany jak insekt jakiś.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Niech zgadnę, dzieciaki w okolicy ronda Regana? :)

Możliwe że to to rondo. Najpierw mnie zaatakowali koło Korony, potem koło wielkiego niedojebanego ronda (możliwe że to właśnie to rondo Regana) + gdzieś na krzyżówce jeszcze. Do tej pory mam plame na masce a myć się nie chce bo tydzień temu tak auto pucowałem że prawie zszedłem jak skończyłem (prawie 7 godzin pastowania i polerowania). Chuj mnie strzela od tamtej pory, bo mnie ta plama drażni w chuj.

Edit: ostatnio doszedłem do wniosku że najlepiej to kupić sobie terenówke i mieć wyjebane na brud. Po za tym jak Cie takie pizdy na światłach wkurwią to przejechać można.

« Ostatnia zmiana: 06 Gru, 2012, 13:32:11 wysłana przez Zbir »

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
RWE mnie wkurwia. Na 2012 zrobili nam prognozy 388,30/2 miesiące (dwie osoby w kawalerce 30m^2, jeden laptop i normalne wyposażenie kuchenne), którejś faktury nie zapłaciliśmy (nie zauważyliśmy) i bez żadnego upomnienia wyłączyli nam w sierpniu prąd. Za ponowne włączenie płaci się 90 zł. Zapłaciłem, włączyli, zaglądam dzisiaj do nowych faktur i rozliczeń i co się okazuje. Mimo, że z rozliczenia licznika wyszło 400 zł nadpłaty i mam stan konta na plusie, to doliczyli mi jeszcze fiuty za coś karne odsetki. Czaicie? Najpierw sobie zawyżają prognozy i kredytują się na 0%, ale jak Ty nie zapłacisz tej przesadzonej prognozy w porę to masz karne odsetki. Oczywiście na nowy rok też zawyżyli prognozy. Działa to na skalę masową, taki tani kredyt dla firm energetycznych.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 840
Teraz możesz se zmienić. I/albo jedź do nich i zrób pogadankie ;).
Paczki z głów!