Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689717 razy)

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Bo to spiseg jest, by Polakom gitary, reputację i kraj odebrać!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
@escape:
dzes - dziś?
wszesce - wszyscy?
naj fejn - za chuja nie mam pomysłu
mariczni - Maryjo?
wezdrzył - wtf:D

Resztę chyba ogarniam :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@escape:
dzes - dziś?
wszesce - wszyscy?
naj fejn - za chuja nie mam pomysłu
mariczni - Maryjo?
wezdrzył - wtf:D

Resztę chyba ogarniam :D

fejn to fejn - czyli fajny, dobry, w sumie moglem napisac 'bar fejn' - bardzo fajny dodalem 'naj' i zrobila sie z tego pokraka
mariczni jozku - czyli jozefie od maryji:D

wezdrzec - wygladac, ktos wezdrzy - ktos wyglada, reszte dobrze zgadles!:D

a teraz zagadka:

'kuet kuele ueza' (troche dziwnie fonetycznie ale zgadnij!:D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Ale pierdolicie, TEJ!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Ale pierdolicie, TEJ!
A obkład już żeś kupił? :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Bez kitu, fejn - germańskie wpływy pewno jeszcze z czasów prusko-hanzeatyckich. W sumie to wpadłem na to na chwilę przed przeczytaniem twojego posta ;)
Mariczni - czyli blisko byłem, ale nie wpadłem na pomysł, że to atrybut do rzeczownika, a nie rzeczownik :D
Tego wezdrzeć bym chyba nie zgadł, tylko z kontekstu kombinował jakieś bzdury.

Kuet kuele - nie mogę niz skojarzyć, ale
ueza - oeza - o Jezu? :p
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Bez kitu, fejn - germańskie wpływy pewno jeszcze z czasów prusko-hanzeatyckich. W sumie to wpadłem na to na chwilę przed przeczytaniem twojego posta ;)
Mariczni - czyli blisko byłem, ale nie wpadłem na pomysł, że to atrybut do rzeczownika, a nie rzeczownik :D
Tego wezdrzeć bym chyba nie zgadł, tylko z kontekstu kombinował jakieś bzdury.

Kuet kuele - nie mogę niz skojarzyć, ale
ueza - oeza - o Jezu? :p

powiedz do kobiety: Fejn białka z Ciebie:D

powiem Ci ze jezeli chodzi o strukture kaszubskiego i elementy fonetyczne to na UG jeden koles porownywal to z serbskim i mial ciekawe spostrzezenia:)

'kuet kuele ueza' znaczy.....werble.. ...werble....KOT KOŁO WOZU:D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Mój kolo wchodzi do KFC i rzuca babeczce na pytanie co dla Pana : Wamburkkuruf

Zapewniam ze jak sie czyta jest zdecydowanie łatwiej ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Bez kitu, fejn - germańskie wpływy pewno jeszcze z czasów prusko-hanzeatyckich. W sumie to wpadłem na to na chwilę przed przeczytaniem twojego posta ;)
Mariczni - czyli blisko byłem, ale nie wpadłem na pomysł, że to atrybut do rzeczownika, a nie rzeczownik :D
Tego wezdrzeć bym chyba nie zgadł, tylko z kontekstu kombinował jakieś bzdury.

Kuet kuele - nie mogę niz skojarzyć, ale
ueza - oeza - o Jezu? :p

powiedz do kobiety: Fejn białka z Ciebie:D

powiem Ci ze jezeli chodzi o strukture kaszubskiego i elementy fonetyczne to na UG jeden koles porownywal to z serbskim i mial ciekawe spostrzezenia:)

'kuet kuele ueza' znaczy.....werble.. ...werble....KOT KOŁO WOZU:D
Bez kitu, w sumie /w/ i /v/ podobne i często zamienne między językami (coś jak południowosłowiańsk i "wampir" vs. nasz "upiór" :D), /e/, /o/, /a/ i dodatkowo w Polskim /u/ (głównie w ramach "ó") są też po jaci wymienne, a z "kuetem" tak myślałem że może chodzi o "kota", do tego lablializacje POZA współczesnym polskim są w sumie u słowian normą... ale całości frazy i tak bym nie zgadł :) Jednak kaszubski to ostatni żywy dialekt języka pomorskiego, który nie należy nawet do grupy lechickiej, więc jak nigdy nie miałem z nim styczności to... ;)
Ale dzięki, wal mi ciekawostek na priv więcej, tutaj już nie spamujmy ludziom, bo się na nas jeszcze wkurwią :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Jarek, u nas też nie raz bywały źle odbierane "sponsorowane" posty przez użytkowników i administrację. Tamto forum jest dużo większe, bo to międzynarodowe skupisko 7-strunowych zboczeńców, a co za tym idzie większa częstotliwość atakowania w celach marketingowych. Myślę, że przez te częste próby przerobienia ich portalu na katalogi z ofertami administracja jest bardziej przeczulona i rygorystyczna. Cóż, wygląda na to, że nie mają już siły robić co do nich należy i poddali się w "administrowaniu z pasją" ;)

Brzydko się zachowali, chuj im w dupe i nie zasłużyłeś na to, ale może lepiej być mądrzejszym i napisać im wyjaśnienie (z prośbą) dla celu wyższego, bo chyba warto? :) 

Aha, ja dostałem warning za ogłoszenie kupna 'BIAŁYCH EMG, nie czarnych'. Ostrzeżenie dotyczyło zawartości rasistowskiej :D
« Ostatnia zmiana: 23 Lis, 2012, 20:33:13 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Aha, ja dostałem warning za ogłoszenie kupna 'BIAŁYCH EMG, nie czarnych'. Ostrzeżenie dotyczyło zawartości rasistowskiej :D
Ale kurwa błysneli. :lol:
synkopy to guwno

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Że Civilization V jest za 7.50$ tylko dla US!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tomek, właśnie to mnie w tym wszystkim najbardziej wkurwia, ze po pierwsze został w ten sposób pomówiony klient, wyjasnienia nie pisaliśmy bo nie bede tłumaczył ze nie jestem koniem. Jedynie ze na dobra sprawe kazde mniej lakoniczne NGD  należało by traktować jako krypto reklame. Poprosiliśmy grzecznie by nam przedstawili na jakiej podstawie posądzili Jorga o to iz to my go nakłoniliśmy do tego postu czyli NGD . Nie odpowiedzieli na zaden z 5  e-maili . Dla mnie to buractwo do potegi entej , nie to ze nas zbanowali , dobra są ortodoksyjni i nerwowi ale zeby do tego stopnia okazywać swoją wyższośc i nie odpisać chocby lakonicznie. takie lekceważenie doprowadza mnie do białej gorączki , a może po prostu bezsilność. I teraz co, mamy oficjalnie prosić naszych klientów by nie dzielili sie swoją radochą bo któremus z modów znowu hormony odmówią posłuszeństwa ?  Wyjątkowo popaprani kolesie.
Jeśli natomiast chodzi im o kase to tez mogliby to w cywilizowany sposób przedstawić, słuchajcie jest tak i tak oczekujemy od was tego a tego a nie wmawianie mi ze czarne jest białe, a ty masz prawo milczeć.
Już z moim prywatnym kontem zrobili IMO nadużycie ale pies ich ganiał , no ale teraz to przegieli pałe.

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
Jarek, u nas też nie raz bywały źle odbierane "sponsorowane" posty przez użytkowników i administrację. Tamto forum jest dużo większe, bo to międzynarodowe skupisko 7-strunowych zboczeńców, a co za tym idzie większa częstotliwość atakowania w celach marketingowych. Myślę, że przez te częste próby przerobienia ich portalu na katalogi z ofertami administracja jest bardziej przeczulona i rygorystyczna. Cóż, wygląda na to, że nie mają już siły robić co do nich należy i poddali się w "administrowaniu z pasją" ;)

Brzydko się zachowali, chuj im w dupe i nie zasłużyłeś na to, ale może lepiej być mądrzejszym i napisać im wyjaśnienie (z prośbą) dla celu wyższego, bo chyba warto? :) 

Aha, ja dostałem warning za ogłoszenie kupna 'BIAŁYCH EMG, nie czarnych'. Ostrzeżenie dotyczyło zawartości rasistowskiej :D

i tak dostaniesz bana za to że za dużo majonesów sprzedajesz :P

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
To co z tym atakiem?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie odpowiedzieli na zaden z 5  e-maili . Dla mnie to buractwo do potegi entej , nie to ze nas zbanowali , dobra są ortodoksyjni i nerwowi ale zeby do tego stopnia okazywać swoją wyższośc i nie odpisać chocby lakonicznie. takie lekceważenie doprowadza mnie do białej gorączki , a może po prostu bezsilność.
Może po prostu nie mieli czasu odpowiadać na mało ważne dla nich mejle.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja proponuję, żeby podesłać nam zdjęcia losowych gitar od was i wszyscy porobimy "NGD in progress - SKERVESEN ATTACK!".
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No może poki co poczekamy do czwartku chce od nich otrzymać konkretna odpowiedź choćby i na bana dla Amanity ;D to juz jest żałosne.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
A ja myślę, że robiąc taki atak w zasadzie niczego nie udowodnicie, a jedynie utwierdzicie modów w ich przekonaniu oraz dodatkowo wywołacie niesmak związany z marką Skervesen i ogólnie polskimi lutnikami, bo ludzie patrzący z boku mający słowo przeciw słowu w sytuacji zalewu spamem uznają, że moderatorzy mieli rację.

No chyba, że wy wierzycie w to "nie ważne, jak mówią, byle mówili" - ale już nie raz pisałem tutaj na forum, że ja się z tym nie zgadzam i tylko poodstraszacie potencjalnych klientów zza granicy, którzy nie będą chcieli być kojarzeni z krzykaczami z jakiejś tam Polski...

Wg. mnie lepiej by było poczekać na odpowiedź modów jeszcze chwilę, a jeśli się nie doczekacie, to założyć jakieś nowe konto (choćby przez proxy) i trzasnąć tam ładnego posta pożegnalnego z waszą wersją wydarzeń, tak z klasą (bo jeśli was tam nie chcą, to co się pchać na siłę?). Może wtedy to da paru osobom do myślenia.
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 10:53:51 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
może zacznijmy pisać na murach że modzi z orga robią herbatę z wody po pierogach i kucają do siku :)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
I DDOS.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Raczej miałem na myśli atakiem spamu, zeby moderatorzy się nie nudzili.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A ja myślę, że robiąc taki atak w zasadzie niczego nie udowodnicie, a jedynie utwierdzicie modów w ich przekonaniu oraz dodatkowo wywołacie niesmak związany z marką Skervesen i ogólnie polskimi lutnikami, bo ludzie patrzący z boku mający słowo przeciw słowu w sytuacji zalewu spamem uznają, że moderatorzy mieli rację.

No chyba, że wy wierzycie w to "nie ważne, jak mówią, byle mówili" - ale już nie raz pisałem tutaj na forum, że ja się z tym nie zgadzam i tylko poodstraszacie potencjalnych klientów zza granicy, którzy nie będą chcieli być kojarzeni z krzykaczami z jakiejś tam Polski...

Wg. mnie lepiej by było poczekać na odpowiedź modów jeszcze chwilę, a jeśli się nie doczekacie, to założyć jakieś nowe konto (choćby przez proxy) i trzasnąć tam ładnego posta pożegnalnego z waszą wersją wydarzeń, tak z klasą (bo jeśli was tam nie chcą, to co się pchać na siłę?). Może wtedy to da paru osobom do myślenia.

Mniej więcej tak samo uważam więc zadnego ataku ani inny takich nie wyobrażam sobie póki co. Problem polega na tym ze nie ma żadnej odpowiedzi i zapewne nie bedzie , gdyż na moje uprzednie pytania dotyczące prywatnego konta nie dostałem odpowiedzi wiec i tu na nic nie licze. To raczej taki styl i charakter nazwany ich zasadami których sami i tak nie przestrzegają. Oczywiście to ich forum i mogą niby robić co chcą jeden problem ze sami ustanowili zasady które łamią a to jak sie zdarzyłem zorientować w amerykańskim prawie da rade "pociągnąć za szelki".
Poczekamy zobaczymy na pewno nie ziostawie tego ot tak i nie przejde nad tym do porzadku dziennego, Pytania konkretne padną i zobaczymy na ile potrafiąodpowiedzie ć jak ludzie czy też kolejnym banem.

Nie mniej dziękuję za "solidarność" jakkolwiek nie wytarte to już słowo ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 11:33:13 wysłana przez commelina »

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Spojrzałem na .orga i wygląda na to że dostałeś bana na tydzień (do czwartku) ???
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 16:36:53 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tak, dlatego mówie, poczekam i jak odwieszą grzecznie sie zapytam, ale na pewno nie bede miły i mówił ze deszcz pada, gdy mi plują w twarz.
To nie chodzi o to na ile, no troche tez ;) , ale o sposób w jaki to robią i powody dla których tak robia.
Dawno mnie tak nic nie wkurwiło.

Michu tez dostał na tydzień
« Ostatnia zmiana: 24 Lis, 2012, 11:59:55 wysłana przez commelina »