Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1689484 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
To, że pseudointelektualis tom zdarza się czasem używać pewnych zwrotów nie znaczy, że należy te zwroty od razu skreślać. Zwłaszcza, że to często są bardzo mądre słowa, tylko trzeba je rozumieć (po czym to można poznać, czy były wypowiedziane przez pseudointelektualis tę - tj. czy z kontekstu wynika, że mówiący rozumie, co powiedział, czy tylko powtarza oklepaną formułkę) ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
"Nie jesteś asertywny."
Jak ja kocham ten zwrot, chyba z 10 razy dziennie u tych wszystkich pseudointelektualis tów go słyszę.
Bo nie jesteś :P
synkopy to guwno

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Ojciec był chirurgiem.
Dostałem minimalną rentę w wysokości ~800zł/mies.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
na 1 osobe czy do podzialu?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Po podziale

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Wkurwia mnie, że siodełka na które sięczaiłem od dawna uciekły mi dzisiaj 4 razy taniej niż w sklepie (a były nowe!) bo snajper uznał, że sprzedawca nie wysyła do mojego kraju, a w opisie było, że wyśle i nie zalicytował. :/
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Było sobie samemu przypilnować, a nie w snajpery się bawić.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Nie było mnie w domu.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Było użyć telefonu/dorwać się do czyjegoś kompa/poprosić kogoś o przypilnowanie/etc. ... :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sobek

  • Pr0
  • Wiadomości: 501
  • Cornford Fanboy
Niepunktualność. Kurwa jego mać.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Po podziale
Na ile osób?
Wcale nie jest najniższa. Sam dostałem około 800zł renty po ojcu, ale do podziału na całą rodzinę(wtedy 3 osoby).
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Po podziale
Na ile osób?
Wcale nie jest najniższa. Sam dostałem około 800zł renty po ojcu, ale do podziału na całą rodzinę(wtedy 3 osoby).
To to 800zł to nie jest minimum na osobę...?
Renta została podzielona na 2 osoby.
W takim wypadku to chyba powinienem skakać ze szczęścia :facepalm:

bandit112

  • Gość
Wkurwia mnie to, że nie mogę tego zasranego lakieru z gitary zdjąć. Mam całe łapy do krwi poprzecinane od tego papieru. Jutro zakładam dwudziestkę na szlifierkę oscylacyjną i pokaże jej kto tu kurwa rządzi.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Nieprzeczyjsiem.
synkopy to guwno

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
mam grypę jelitową. -.-

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
mam grypę jelitową. -.-

Nie bądź taki pewien. To tylko James Dean jest w stanie zdecydowanie raczej stwierdzic.
weimar guitar gently weeps

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Że noga od stołu z progami z gwoździ i kluczami ze śrub do których struny są przyczepione na kropelkę wybrzmiewa lepiej niż mój stary Ibanez.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Że noga od stołu z progami z gwoździ i kluczami ze śrub do których struny są przyczepione na kropelkę wybrzmiewa lepiej niż mój stary Ibanez.
To się nazywa grypa jelitowa.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Wyszedłem wczoraj na sklepu z zamiarem kupna jakiejś kurtki, ewentualnie płaszcza na zimę. Prawie we wszystkich sklepach jakieś totalne gówno nie w moim guście. Tylko w jednym było kilka fajnych propozycji, ale nie potrafiłem się zdecydować. Wkurwiło mnie moje zachowanie. Jak jakaś niezdecydowana baba.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Wyszedłem wczoraj na sklepu z zamiarem kupna jakiejś kurtki, ewentualnie płaszcza na zimę. Prawie we wszystkich sklepach jakieś totalne gówno nie w moim guście. Tylko w jednym było kilka fajnych propozycji, ale nie potrafiłem się zdecydować. Wkurwiło mnie moje zachowanie. Jak jakaś niezdecydowana baba.
Same here. Szukałem długiej, ciemnozielonej, nieprzemakalnej, z wysokim kołnierzem i kapturem. I GÓWNO. Teraz modne są takie ledwo do pasa, pseudoskórowe, albo cytrynowe w fioletowe kurwa ciapki. First world problems.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
trzeba było do szmateksu jakiego iść
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
trzeba było do szmateksu jakiego iść
too mainstream

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
trzeba było do szmateksu jakiego iść
Byłem, ale żeby upolować coś takiego w szmateksie trzeba mieć rękę na pulsie, albo dużego fuksa.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
To do złych szmateksów chodzisz. Patrz na te "Anglia/Irlandia" - tam bardzo często są nowe, fajne ciuchy. Idziesz do Pani kasjerki, zostawiasz swój nr telefonu i mówisz, żeby Ci takie toto odłożyła jak będzie i zadzwoniła.