Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643663 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
koloru WP ( White Power)

Powiedz szybciutko, że żartowałeś.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Polacy i ich zachowanie... serio, żal jak chuj... wracając z Tunezji, było mi tak bardzo wstyd, za to, że jadę z "rodakami", po prostu, żenada...
To następnym razem nie jedź na wakacje za grosze z Polską B. ;)

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
koloru WP ( White Power)

Powiedz szybciutko, że żartowałeś.
NEIN

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Polacy i ich zachowanie... serio, żal jak chuj... wracając z Tunezji, było mi tak bardzo wstyd, za to, że jadę z "rodakami", po prostu, żenada...
To następnym razem nie jedź na wakacje za grosze z Polską B. ;)
Polska B pozdrawia Polskę A!
Ssiecie.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Przełącznik wejść w wieży audio. 3 tygodnie na co najwyżej słuchawkach, no ja pierdolę...

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Zastanawiałem się, czy mnie to cieszy, czy wkurwia. I po chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że jednak wkurwia.

Nie ma to jak złamać duży palec u nogi na własnym koncercie.
Śmierdzące punki....


Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Cytuj
Na pytanie, czy uważa, że grecka policja stała się w ciągu ostatnich kilku miesięcy bardziej agresywna, odpowiada: "Tak, rząd jest w tej chwili w trudnej sytuacji, ponieważ wprowadza program oszczędnościowy, któremu wszyscy są przeciwni. Dlatego są zmuszeni użyć siły, żeby kontrolować społeczeństwo. To jest ta sama walka, co zawsze, walka związków zawodowych o prawa klasy robotniczej, to jest wojna".

Różnica jest taka, że u nas związki mają w dupie robotników. Zależy im tylko na stołkach i posadkach dla swoich  przydupasów - swego czasu miałem z tymi skurwysynami z "S" i związków branżowych do czynienia...
« Ostatnia zmiana: 14 Paź, 2012, 14:03:17 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Zgadzam się, nie ma nic gorszego niż związki zawodowe, które dbają o interes jednej grupy zawodowej kosztem innej. Prosty przykład - budowlaniec i górnik. Jeden i drugi pracuje ciężko a tylko jeden ma bonusa od państwa. I jeszcze reszta z nas się do tego dokłada. Sprawiedliwość społeczna - kurwa jego mać.
007

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
FLOYD ROSE GONNA FLOYD!!!!!!!!!!!!!!1111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!1!1!11111111111
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Menzure se ustaw i nastroj.
synkopy to guwno

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Facet pyta mailem, na jaki adres ma mi wysłać paczkę. Mailem. Osobiście. Podałem Warszawę. Dziś dostaję telefon od młodego, że przesyłka doszła do Radomia do domu, bo gość mimo kontaktu wziął stary adres z Allegro. Ja wiem, że mogłem go zmienić, ale pytał przecież. Nosz kurwa...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Cytuj
Na pytanie, czy uważa, że grecka policja stała się w ciągu ostatnich kilku miesięcy bardziej agresywna, odpowiada: "Tak, rząd jest w tej chwili w trudnej sytuacji, ponieważ wprowadza program oszczędnościowy, któremu wszyscy są przeciwni. Dlatego są zmuszeni użyć siły, żeby kontrolować społeczeństwo. To jest ta sama walka, co zawsze, walka związków zawodowych o prawa klasy robotniczej, to jest wojna".

Różnica jest taka, że u nas związki mają w dupie robotników. Zależy im tylko na stołkach i posadkach dla swoich  przydupasów - swego czasu miałem z tymi skurwysynami z "S" i związków branżowych do czynienia...
Widzę, że nie tylko w Sznie ludzie nie lubią "S"... ;D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Online niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Kurier. Dzwoni o 15.34 jak byłem w trakcie zajęć na uczelni i nie odebrałem, o 15.40 zostawia avizo, o 15.55 dzwoni do niego mój ojciec dlaczego nawet nie raczył zadzwonić domofonem by sprawdzić czy ktoś jest w domu, to bezczelnie kłamie, że dzwonił, ale nikt nie otworzył i że przyjedzie jutro, bo jest już w bazie. Teraz pytanie, zajebać go jutro czy tylko rozpierdolić łeb?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Kurier. Dzwoni o 15.34 jak byłem w trakcie zajęć na uczelni i nie odebrałem, o 15.40 zostawia avizo, o 15.55 dzwoni do niego mój ojciec dlaczego nawet nie raczył zadzwonić domofonem by sprawdzić czy ktoś jest w domu, to bezczelnie kłamie, że dzwonił, ale nikt nie otworzył i że przyjedzie jutro, bo jest już w bazie. Teraz pytanie, zajebać go jutro czy tylko rozpierdolić łeb?
standard u mnie :/
i always go full retard

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kurier. Dzwoni o 15.34 jak byłem w trakcie zajęć na uczelni i nie odebrałem, o 15.40 zostawia avizo, o 15.55 dzwoni do niego mój ojciec dlaczego nawet nie raczył zadzwonić domofonem by sprawdzić czy ktoś jest w domu, to bezczelnie kłamie, że dzwonił, ale nikt nie otworzył i że przyjedzie jutro, bo jest już w bazie. Teraz pytanie, zajebać go jutro czy tylko rozpierdolić łeb?
Wypróbuj to:

(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Facet pyta mailem, na jaki adres ma mi wysłać paczkę. Mailem. Osobiście. Podałem Warszawę. Dziś dostaję telefon od młodego, że przesyłka doszła do Radomia do domu, bo gość mimo kontaktu wziął stary adres z Allegro. Ja wiem, że mogłem go zmienić, ale pytał przecież. Nosz kurwa...
Też tak raz miałem jak zamawiałem lampy...
Kurier. Dzwoni o 15.34 jak byłem w trakcie zajęć na uczelni i nie odebrałem, o 15.40 zostawia avizo, o 15.55 dzwoni do niego mój ojciec dlaczego nawet nie raczył zadzwonić domofonem by sprawdzić czy ktoś jest w domu, to bezczelnie kłamie, że dzwonił, ale nikt nie otworzył i że przyjedzie jutro, bo jest już w bazie. Teraz pytanie, zajebać go jutro czy tylko rozpierdolić łeb?
Kurier wzmaka dla mnie odbierał od Leona koło 3 tygodni i w końcu i tak nie odebrał.... :facepalm:
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Kurier. Dzwoni o 15.34 jak byłem w trakcie zajęć na uczelni i nie odebrałem, o 15.40 zostawia avizo, o 15.55 dzwoni do niego mój ojciec dlaczego nawet nie raczył zadzwonić domofonem by sprawdzić czy ktoś jest w domu, to bezczelnie kłamie, że dzwonił, ale nikt nie otworzył i że przyjedzie jutro, bo jest już w bazie. Teraz pytanie, zajebać go jutro czy tylko rozpierdolić łeb?

DPD? U mnie takie ich postępowanie to norma. Tylko UPS!!!
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
a widzieliście jak ups potraktował bleckata?
didej na fejsbuce wrzucał. tak na prawde to zalezy na jaką osobę trafisz.
i always go full retard

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
UPS, DHL, PP, kurier, poczta... jak trafisz na dobrego gościa i "zbiór pozytywnych przypadków" to dostaniesz wszystko w nienaruszonym stanie w -naście godzin, a jak będzie "shit happens" to nie poradzisz nic, niestety :(
Do mnie potrafiły przychodzić paczki ekonomiczne w <20h (konkretnie Ciechocinek-Częstochowa) albo nienaruszone takie które ktoś po prostu źle zapakował i się rozlazły w transporcie, ale w środku wszystko w środku było ok :tak: Za to jak odbieram teraz cokolwiek co nie jest listem na mieszkanie gdzie wynajmuję, to mam od razu na awizo. Bo listonosz nie będzie nosił paczek jak poczta jest (dosłownie) z 50m obok bloku. Czyli "bo tak".
« Ostatnia zmiana: 16 Paź, 2012, 12:25:15 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Za to jak odbieram teraz cokolwiek co nie jest listem na mieszkanie gdzie wynajmuję, to mam od razu na awizo. Bo listonosz nie będzie nosił paczek jak poczta jest (dosłownie) z 50m obok bloku. Czyli "bo tak".

przerabialem to samo w Wejherowie, za kazdym razem awizo, tyle ze myk jest taki ze on po prostu bierze ze soba caly plik takich karteczek z awizo i ma wyjebane, pierdola ze dlatego ze sie nie wyrobi bo jest za duzo bo tak. Ja rozumiem ze listonosz nie ma lekko, ale po chuja w takim razie jezdzi i zostawia to w skrzynkach te jebane awiza, kiedy wg mnie wygodniej by bylo dostac smsa ze paczka jest do odbioru na poczcie a nie ze jestes w domu a listonosz tylko przynosi karteczke...a jeszcze lepiej jak w ogole nie zaznacza czemu zostawia awizo, kilka razy bylo tak ze zaznaczyl ze "nie zastal w domu" ale gowno prawda, a wez kłóć sie z betonem na poczcie....
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Za to jak odbieram teraz cokolwiek co nie jest listem na mieszkanie gdzie wynajmuję, to mam od razu na awizo. Bo listonosz nie będzie nosił paczek jak poczta jest (dosłownie) z 50m obok bloku. Czyli "bo tak".

przerabialem to samo w Wejherowie, za kazdym razem awizo, tyle ze myk jest taki ze on po prostu bierze ze soba caly plik takich karteczek z awizo i ma wyjebane, pierdola ze dlatego ze sie nie wyrobi bo jest za duzo bo tak. Ja rozumiem ze listonosz nie ma lekko, ale po chuja w takim razie jezdzi i zostawia to w skrzynkach te jebane awiza, kiedy wg mnie wygodniej by bylo dostac smsa ze paczka jest do odbioru na poczcie a nie ze jestes w domu a listonosz tylko przynosi karteczke...a jeszcze lepiej jak w ogole nie zaznacza czemu zostawia awizo, kilka razy bylo tak ze zaznaczyl ze "nie zastal w domu" ale gowno prawda, a wez kłóć sie z betonem na poczcie....

Idziesz na lokalną pocztę główną, składasz pisemne zażalenie. Od czasu jak mój listonosz dosłownie zmusił mnie do takiego postąpienia, nie mam problemów jak te opisane wyżej, do tego kłania mi się w pas i zawsze mówi "Dzię dobry!".
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Kontrolna wizyta u dentysty. Miało być szybko, miałem dostać nalepkę DZIELNY PACJENT, wyjść z uśmiechem... Okazało się, że mam dwa zęby do leczenia kanałowego.  :))

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Ja chodze tylko jak mnie nadupca i kaze sobie naprawić ten co boli, bo te pazery znajdują sobie robote w czymś, gdzie jej nie ma. To samo jest z weterynarzami, którzy za szczepionke wartą 7zł biorą 70,- :)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
W sumie to znieczulenie by mi siem też przydało.
synkopy to guwno