Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1690348 razy)

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Grasz w Metallice?
Cos ostatnio zartow nie rozumiem ...

Chodzi o to, że Lars Ulrich, czy jak tam miał ten "perkusita" Metalliki jest tak chujowy, że jak gra, to robi przypał jak Wasz perkman. Coś takiego.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
jakiś chuj mi sprzątnął mojego połamanego LP z guitarcenter. Obiecuje, zemszcze sie  :(

Offline sogard

  • Gaduła
  • Wiadomości: 169
  • ciężej grubiej
    • Mixture
patrz  na swój avatar ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Jakiś chujek podesrał mnie adminom na forum dla gimbusów i drugi raz zarobiłem parodniowego bana. W sumie bym się wkurwił jeszcze jakiś czas temu, ale chyba zmądrzałem i KOŁO CHUJA MI TO LATA :zuo:

Za to konkretny wpień - dwa małe bachory plus kundel i naprawdę fajna nasiadówka się posrała. Kiedyś w końcu nie wytrzymam i powiem że dzieciory to się w domu zostawia, a psy na dworze :evil: :facepalm:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jakiś chujek podesrał mnie adminom na forum dla gimbusów i drugi raz zarobiłem parodniowego bana. W sumie bym się wkurwił jeszcze jakiś czas temu, ale chyba zmądrzałem i KOŁO CHUJA MI TO LATA :zuo:

I dlatego że Ci to lata koło chuja wylewasz to na forum w temacie wkurwów? :D

Kilka pytań sie nasuwa:
- skoro to forum dla gimbusów to po co tam siedzisz?
- skoro to forum dla gimbusów i Cię wkurwia to po co tam siedzisz?
- skoro to forum dla gimbusów i Cie wkurwia i kolejny raz zarobiłeś bana (za bycie gimbusem? :D ), to po co tam siedzisz?
- skoro to forum dla gimbusów i Cie wkurwia i kolejny raz zarobiłeś bana, ale lata Ci to koło chuja to po co tam siedzisz?
- skoro to forum dla gimbusów i Cie wkurwia i kolejny raz zarobiłeś bana, ale lata Ci to koło chuja, ale jednak Cię to wkurwia to po co tam siedzisz?
- po co tam siedzisz?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
No po co? :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A co to znaczy podesrał mnie ?   ::)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
A co to znaczy podesrał mnie ?   ::)

stawiam, że znaczy to: wytarł mną se dupę

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Najpewniej doniósł do admina że robię wg niego OT w jednym z tematów. I pewnie też o tym że mu na PW napisałem że niech się odwali bo pieprzy bezeduuury :P

A czemu siedzę na gimbusforum? Bo niestety nie ma innego dotyczącego danego tematu w sieci. Tzn. jest, odłam międzynarodowego, ale jest tak tragicznie nieczytelne i nieuporządkowane, że znalezienie tam czegokolwiek jest awykonalne. Wiem bo próbowałem X-razy, bezskutecznie. Tzn. zarejestrowany jestem, parę postów jebłem :P ale jak czegokolwiek potrzebuję - idę na to gimbusowe.
Zresztą jak napisałem - ja się tym w sumie nie podniecam ani naprawdę nie wkurwiam. To jest taka mieszanka :o :facepalm: :evil: i przede wszystkim duuużo :) ;) :D ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Spoiler

A tak poważnie... chuj macie, a nie problemy.
Ja mam dopiero problem.

Kupiłem sobie dzisiaj wysmienity (taki miał być) serek pleśniowy, (bo droższy, to pewnie lepszy).
A skurwiel smakuje jak tynk z rozpadającej się kamienicy w centrum Śląska.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Zebry tak czasem majom...
synkopy to guwno

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Pacz poprzedni post. U was to nie funkcjonuje?

Cytuj
Piszesz o sevenstringu ?

Czy ja wiem... ;D A bardziej serio to .org jest dla mnie mocno nieczytelny w tym swoim jasnoszaro-ciemnoszarym layoucie, niestety. Nie jakoś przeraźliwie, ale jednak męczy oczy. Chociaż może kwestia przyzwyczajenia?

ED: Dzisiejsza wizyta w Urzędzie Pracy... za każdym razem jak tam wchodzę dostaję białej gorączki, ale dziś...

1) zlikwidowali lewoskręt na jednym skrzyżowaniu (nie wiem po co, i tak się korkuje i tak :P ) i żeby się tam dostać muszę się przebijać przez cały kwartał wąskich uliczek między blokami (takie lata 50-te czyli ledwo jedno auto przejedzie, nie mówiąc o mijance),
2) parking pod UP? A po co? Pod skarbowym nie ma, pod ZUSem nie ma, to ma być pod UP?
3) otwarte od 7:30. Wchodzę punkt 7:35. Brak numerków. Już się we mnie gotuję, ale się dowiaduję że powinni coś wyrzucić ok. 10ej bo zwykle część ludzi nie przychodzi. Jestem parę chwil po 10ej. Brak numerków. Spróbuję jutro...

Ale żeby nie było że tylko się wkurwiam: http://forum.sevenstring.pl/off-topic/co-nas-w-zyciu-cieszy-)/msg247034/#msg247034 :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Dzisiejsza wizyta w Urzędzie Pracy... za każdym razem jak tam wchodzę dostaję białej gorączki, ale dziś...

Masakra, współczuję. Z tego co mi wiadomo w innych miastach w PL jest dokładnie to samo. Jak siedziałem w Poznaniu na gumtree widziałem ogłoszenie "szukam osoby, która stanie za mnie w kolejce do rejestracji UP od 3 do 8 rano".
007

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Wkurwiła mnie niemiłosiernie wypłata, praca i te chuje co tą firmą rządzą.
Jestem tak wkurwiony że nie umiem składnego zdania sklecić.
    Pracuję za niewielką stawkę, ale w firmie jest coś takiego jak premia uznaniowa w wysokości ok 20% która ratuje każdego pracownika od nędzy. Premia jest mniejsza jeśli pracownik podpadnie, skorzysta ze zwolnienia lekarskiego, albo urlopu na żądanie.
Ostatnio skurwiele zaczęli pogrywać tak, że pod groźbą ucięcia premii musiałem napierdalać nadgodziny.
Napierdalałem wszystkie dni powszednie, wszystkie soboty września, do tego 2 dni w tygodniu po 12godz. z nadzieją że coś uda się odłożyć na lokatę i się rozczarowałem. Wypłata cały chuj większa niż za standardowy wymiar godzin. 1600zł, z czego 800zł dla właścicielki mieszkania i masę innych wydatków, a wakacyjna praca żonki się skończyła bo ma studia dzienne.
Czuję się taki zmotywowany.


Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Wzmacniacz pierdzi mi przy zmianie kanałów i w Eclipse struna G puszcza strój co kilka sekund.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Polacy i ich zachowanie... serio, żal jak chuj... wracając z Tunezji, było mi tak bardzo wstyd, za to, że jadę z "rodakami", po prostu, żenada...
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
I know ya feel bro. Mam to samo każdego dnia pracy z "polaczkami" zagrabanicą.
« Ostatnia zmiana: 11 Paź, 2012, 15:04:24 wysłana przez majkelk »
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Gram jak jebany drewniak

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
Gram jak jebany drewniak

Znam to uczucie XD

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
hmm, tell me about it....
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Gram jak jebany drewniak

Jeśli jesionowy drewniak, to przynajmniej nie będziesz mulić.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
no nie wim. Terror zmulił jesią.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
no nie wim. Terror zmulił jesią.

A ja zasiarzyłem mahoń.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
abstraCHUJąc, wkurwia mnie sound jaki usilnie próbuje się wydostać z moich "pickupów". Dół zamiast kurwić, rzęzi i burczy. Właściwie to Cort za 700zł. Kupiłem bo był ładny i koloru WP ( White Power), no i fajnie gra cleany i krancze.