Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643548 razy)

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
powiedz też które kolana.
Wszystkie czy.
synkopy to guwno

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Panowie, kurierzy nie są Waszymi wrogami, natomiast są nimi sortownicy w firmach kurierskich. Kurier będzie dbał o Waszą paczkę bo jemu da się udowodnić, że miał ją w rękach. Zdarza się kurier idiota, znam to na własnej skórze bo pracowałem przez jakiś czas w DHLu i często wysyłam i przyjmuje paczki, ale jeden idiota sortownik narobi więcej złego niż 5 kurierów. Nie wiem czemu to piszę, trochę się nawaliłem.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
U mnie akurat są świeże winogronka.

A kurier: GLS one-g-day rozwalił mie tuner. Przesyłka była ubezpieczona od zniszczenia, więc myśląc, że to tylko formalność poprosiłem o kasę z tego ubezpieczenia. Odmowę uzasadniono "niewłaściwym zapakowaniem przedmiotu". OK - wygrali wtedy ode mnie te naście złotych za ubezpieczenie. Za to nigdy więcej od nich nic nie chciałem, już bedzie z 5 lat, czy coś.

Warto zapamiętać:
GLS = kutasy.
Paczki z głów!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, ale omijajcie DPD. SERIO.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ja tam z dpd nigdy problemow nie miałem. nawet byli dla mnie łaskawsi od ups, z którymi miałem jedną małą przygódkę (umawialiśmy się chyba z 3 razy na odbiór paczki i za każdym razem nawet nie zadzwonili, że nie przyjadą - po prostu czekałem w domu jak debil [swoją drogą to jak umawianie się z TP na usunięcie awarii :/])
i always go full retard

Offline adim

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 29
Wkurwiło mnie dziś spotkanie z Niebieskimi. Po tym jak niechcący wymusiłem na niebieskiej suce pierwszeństwo (wyjechała chyba spod ziemii), która zaczęła mnie po tym gonić, spierdoliłem. Po czym wjebała mnie jakaś wścibska, nienawistna baba, kiedy beztrosko już wyszedłem z samochodu, schowany na jednej z alejek za jednorodzinnym domkiem, żeby zapalić papieroska i pośmiać się z Panów Policjantów jak szukają srebrnej Kii cee'd :D Już mi się resetowały gwiazdki, jak w GTA, kiedy ta przemiła Pani zapytana przez policjanta o wspomnianą srebrną kię, ochoczo odpowiedziała: "Tam jest! Bardzo szybko jechał! Na krzyż z nim!" Niestety to była jedna ze ślepych uliczek i nie było już odwrotu. Brak dokumentów, spowodowanie zagrożenia, przejechanie przez ciągłą... W ramach 50% rabatu tylko 500 i 5 punktów. Poza tym nie widziałem bardziej wkurwionego człowieka, niż ten glina. Chyba z 15 minut mnie szukał, ale nie mógł mi udowodnić czegoś w stylu ucieczki czy nawet przekroczenia prędkości.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Wkurwiło mnie dziś spotkanie z Niebieskimi. Po tym jak niechcący wymusiłem na niebieskiej suce pierwszeństwo (wyjechała chyba spod ziemii), która zaczęła mnie po tym gonić, spierdoliłem. Po czym wjebała mnie jakaś wścibska, nienawistna baba, kiedy beztrosko już wyszedłem z samochodu, schowany na jednej z alejek za jednorodzinnym domkiem, żeby zapalić papieroska i pośmiać się z Panów Policjantów jak szukają srebrnej Kii cee'd :D Już mi się resetowały gwiazdki, jak w GTA, kiedy ta przemiła Pani zapytana przez policjanta o wspomnianą srebrną kię, ochoczo odpowiedziała: "Tam jest! Bardzo szybko jechał! Na krzyż z nim!" Niestety to była jedna ze ślepych uliczek i nie było już odwrotu. Brak dokumentów, spowodowanie zagrożenia, przejechanie przez ciągłą... W ramach 50% rabatu tylko 500 i 5 punktów. Poza tym nie widziałem bardziej wkurwionego człowieka, niż ten glina. Chyba z 15 minut mnie szukał, ale nie mógł mi udowodnić czegoś w stylu ucieczki czy nawet przekroczenia prędkości.

Sorry man, ale to jest gówniarstwo z Twej strony. Jakbyś nie spierdolił to może by sie skończyło na ostrzezeniu. A tak zapłaciłeś, wyszedłeś na buraka i jeszcze sie tym chwalisz publicznie.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Wkurwiło mnie dziś spotkanie z Niebieskimi. Po tym jak niechcący wymusiłem na niebieskiej suce pierwszeństwo

Dafuq did I just read?

Stary, nie wiem ile masz lat, ale sprawiasz, że odruchowo chce się traktować Ciebie jak dziecko.

Bo to jest nie tylko gówniarstwo, to jest jebane tchórzostwo. Uwielbiam ludzi, którzy popełniwszy błąd nie potrafią świadomie i z podniesioną głową powiedzieć "zjebałem / byłem nieuważny, wybaczcie", a zamiast tego rekonstruują świat, jakby to oni byli szczególnie uprzywilejowanymi i uprawnionymi do robienia największych idiotyzmów.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
żądnym wrażeń z kurierami polecam firmę K-Ex.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
(...)Już mi się resetowały gwiazdki, jak w GTA(...)
GTA: Stargard Szczeciński... you're so gangsta


Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Wkurwiło mnie dziś spotkanie z Niebieskimi. Po tym jak niechcący wymusiłem na niebieskiej suce pierwszeństwo

Dafuq did I just read?

Stary, nie wiem ile masz lat, ale sprawiasz, że odruchowo chce się traktować Ciebie jak dziecko.


19
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Adim, gratuluję: po 19 ciężkich latach życia jesteś nikim.

Idź na jakieś inne forum.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
czytając post Adima zrozumiałem sens zwiększania wymagań na prawko

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Boże jaki hejt :D
chcę zobaczyć jego minę jak wejdzie na forum i to przeczyta
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Internetowi wojownicy sprawiedliwości zwyciężyli kolejną ciężką potyczkę.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

bandit112

  • Gość
Polska miszczem polski!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwiło mnie dziś spotkanie z Niebieskimi. Po tym jak niechcący wymusiłem na niebieskiej suce pierwszeństwo (wyjechała chyba spod ziemii), która zaczęła mnie po tym gonić, spierdoliłem. Po czym wjebała mnie jakaś wścibska, nienawistna baba, kiedy beztrosko już wyszedłem z samochodu, schowany na jednej z alejek za jednorodzinnym domkiem, żeby zapalić papieroska i pośmiać się z Panów Policjantów jak szukają srebrnej Kii cee'd :D Już mi się resetowały gwiazdki, jak w GTA, kiedy ta przemiła Pani zapytana przez policjanta o wspomnianą srebrną kię, ochoczo odpowiedziała: "Tam jest! Bardzo szybko jechał! Na krzyż z nim!" Niestety to była jedna ze ślepych uliczek i nie było już odwrotu. Brak dokumentów, spowodowanie zagrożenia, przejechanie przez ciągłą... W ramach 50% rabatu tylko 500 i 5 punktów. Poza tym nie widziałem bardziej wkurwionego człowieka, niż ten glina. Chyba z 15 minut mnie szukał, ale nie mógł mi udowodnić czegoś w stylu ucieczki czy nawet przekroczenia prędkości.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Internetowi wojownicy sprawiedliwości zwyciężyli kolejną ciężką potyczkę.

A co byś proponował? Milczeć, położyć się i czekać, aż Cię jakiś dzieciak autkiem z GTA przejedzie? ;)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Adim, gratuluję: po 19 ciężkich latach życia jesteś nikim.

Idź na jakieś inne forum.
Może zamiast go jechać jak burka ze wsi to może by go czegoś mądrego nauczyć, nie wiem jakaś mądrość ludowa lub  grac w inne gry.
 :o :o :o :o :o
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Orange

  • Gość
Internetowi wojownicy sprawiedliwości zwyciężyli kolejną ciężką potyczkę.

A co byś proponował? Milczeć, położyć się i czekać, aż Cię jakiś dzieciak autkiem z GTA przejedzie? ;)

Tak.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Internetowi wojownicy sprawiedliwości zwyciężyli kolejną ciężką potyczkę.

A co byś proponował? Milczeć, położyć się i czekać, aż Cię jakiś dzieciak autkiem z GTA przejedzie? ;)

Tak.

who dafuq is dżastę biberkełę?
coś za jeden i gdzie jest Orange?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Paczki z głów!

Offline Idee Fixe

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Oj jak fajnie, można się wkurwić!
No to najbardziej mnie wkurwiają komentarze na Onecie i generalnie społeczne odmóżdżenie i przyzwolenie na wręcz oficjalne dymanie nas w zady.
Mam wrażenie, ze to nie piszą ludzie, lecz jakieś automaty, które natchnienia szukają w prorządowych mediach. Ale niestety znam też mnóstwo ludzi, którzy gadają takie rzeczy.. i mam coraz większe wrażenie, że znalazłem się w jakimś surrealistycznym filmie (np. Delikatesen) lub złym śnie.
Mam 16-letniego syna i współczuję mu serdecznie... że będzie musiał spędzić dorosłe życie wśród tak "cywilizowanego" acz co nieco odmóżdżonego społeczeństwa

PS
A to jak u nas jeżdżą to słowo "horror" jest zbyt delikatne. Nawet w Albanii czułem się lepiej i bezpieczniej na drogach, choć tam panuje wolna amerykanka.. z tą różnicą, ze tam ludzie myślą i starają się ustępować innym na zasadzie "dziś ja ustąpię jemu, a jutro on mi".. :)
A  u nas to tylko frajerzy ustępują.. trzeba być twardym i iść przez życie przebojem!
« Ostatnia zmiana: 10 Wrz, 2012, 09:35:25 wysłana przez Idee Fixe »

Orange

  • Gość
Internetowi wojownicy sprawiedliwości zwyciężyli kolejną ciężką potyczkę.

A co byś proponował? Milczeć, położyć się i czekać, aż Cię jakiś dzieciak autkiem z GTA przejedzie? ;)

Tak.

who dafuq is dżastę biberkełę?
coś za jeden i gdzie jest Orange?



Przeszłę pranie muzgu. awtomatysznie zmienił siem mie login. Nowy, lepszy Orincz.

Spoiler