Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643754 razy)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Chirurg, a konkretniej skierowanie które mi wypisał do ortopedy.

Prawdopodobny zespół ciśnieniowego zapalenia nadgarstka, ręki "gryfowej".
Jak toto się objawiało w Twoim przypadku?

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Po prostu dosyć często bolał mnie lewy nadgarstek, szczególnie kiedy był w innej niż prosta pozycji lub przy nawet niewielkim wysiłku. Czasami również przedramię po wewnętrznej stronie miałem stale napięte.
Trwało to tak ze dwa tygodnie. Po tym czasie poszedłem do ogólnego i dostałem jakieś leki rozluźniające mięśnie i maść, po tygodniu braku efektów ( doszło do tego jeszcze mrowienie, czasem lekkie drętwienie kciuka i wskazującego) jeszcze raz, skierowanie na rentgen, no i dzisiaj chirurg.
Ale to koniec przygód z publicznymi lekarzami, do ortopedy już prywatnie.

edit;
W sumie i tak muszę prywatnie. Pani na rejestracji powiedziała mi dzisiaj, że na ten rok(!) zapisów już nie przyjmują. Najbliższy termin pod koniec stycznia. lol
« Ostatnia zmiana: 22 Sie, 2012, 09:21:30 wysłana przez Pronounce »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ta, ja też zaczynam to u siebie podejrzewać. Wprawdzie może to tylko przeciążenie od pracy, grania na gitarze i ostatnich wycieczek rowerowych, mam nadzieję, że minie, nigdy nie miałem z tym problemów... Niemniej współczuję i życzę szybkiego powrotu do sprawności i zdrowia :)

Tak na osłodę, wszystkim strapionym i wkurwionym życiem

Spoiler

;)

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
A są wakacje,,, (przynajmniej dla mnie :D)
No i ja sobie jutro lece do roboty (a dorywczo, pare groszy dorobić), na 5 KUR*A RANO (czyli wstać trzeba 3:45), żeby robić na szczęście tylko 5h, przy noszeniu jakiegoś drewna w lesie....

A w międzyczasie....

Mój dobry znajomy siedział wczoraj w domu wieczorem i się nudził, więc wygrzebał jakieś pieniążki z portfela i pojechał Z NUDÓW SAMOCHÓD ZATANKOWAĆ. Jako, że tankował na Orlenie, tam są jakieś śmieszne zdrapki, za zakupy powyżej 8zł, czy tam jakieś inne głupie losowania. Jakby nie patrzeć, poszedł, zatankował, zapłacił, zdrapał - JEB JEB JEB JEB - !!!   SAMSUNG GALAXY S III

...

A ja jutro do roboty. Za 50zł.

Do Widzenia

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Czyli dyszka za godzinę. Nie jest źle. Kiedyś się zapierdalało za mniej. Dużo mniej.
synkopy to guwno

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja w tej chwili za 6zł na rozwożeniu pizzy robię. A i tak mnie ostro w dupę ruchają, bo pizzeria jest idealnie na przeciwko mojego bloku, więc szefowa się wycwaniła i każe mi przychodzić do roboty na godzinę przed otwarciem, żeby posprzątać/pojechać po zakupy, a jak wszystko zrobię to wysyła mnie do domu i każe czekać "na dowozy", przez co nawet jeżeli przez cały dzień nic się nie dzieje, to ja muszę siedzieć w domu "w razie czego", za co oczywiście kasy nie mam. Przez to czasem przez 3 dni wyrabiałem 3h. Żenua. Na szczęście z końcem tego miesiąca kończę.

Orange

  • Gość
Przeprowadź się :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Zastanawiam się, czy i jak uda mi się pogodzić jednocześnie studia magisterskie, licencjackie i pół etatu w szkole.
Będzie grubo.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Michu - i bardzo dobrze. Ja w obecnej pracy jestem do momentu w jakim znajdę inną. I ani dnia dłużej. Nawet sprzedawanie książek w Empiku na 3/4 etatu za 1000ka.

A o tym ile mam przez to wkurwów nawet nie piszę bo nikt by tych textwalii nie czytał :facepalm:

ED: O 7:40 kilku baranów pod oknem przycinało drzewo. Nie wiem co komu te parę gałęzi przeszkadzało, ale przycinali. Po kilkunastu minutach skończyli, ale oczywiście kurwa obudzić musieli... Bo pewnie "pani ze spółdzielni" kazała. Taka co to mieszka dwa osiedla dalej. :evil:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
MrJ, Ty chyba nawet mieszkając w Monako byś znalazł 100 powodów do wkurwów :D

Offline Infinitas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
jestem po dwóch kortyzonach w pochewkę ścięgnistą i o ile boli znacznie mniej to kciuk dalej trzaska -.- Jeszcze dostałem zapalenia ścięgien w obu małych palcach, prawym kciuku i nadgarstku i się to koorva utrzymuje dłuższy czas :X Lekarz zapisał tabletki przeciwzapalne, które już mi się kończą a jest tak samo >.< Da się to w ogóle wyleczyć, miał ktoś coś podobnego? :<

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
8 pkt karnych i 300zł w plecy. Do tego wyjazd na marne. Nosz kurrwa.

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
mam leczenie kanałowe 30.08. Do tego od dwóch dni na przeciwbólach po rozjebaniu zęba. Shit happens....

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
8 pkt karnych i 300zł w plecy. Do tego wyjazd na marne. Nosz kurrwa.

*noż

:D

A co zrobiłeś że Ci tak dojebali?
B ( o ) ( o ) B S

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
8 pkt karnych i 300zł w plecy. Do tego wyjazd na marne. Nosz kurrwa.

*noż

:D

A co zrobiłeś że Ci tak dojebali?

Grał covery Comy.

Spoiler
ore ore na traktore

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
90 km/h w zabudowanym (wieś na trasie z trzema domami na krzyż). Wyprzedzałem wywrotkę z piaskiem i naukę jazdy.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Nigdy nie dostałem mandatu za nieprzepisową jazdę! :D

Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
A mnie spisywali bo stałem przy ławce :) i?
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
A mnie spisywali bo stałem przy ławce :) i?

Miałem to samo!!! W sumie podobne, bo siedziałem. Najlepsze jest to, że usłyszałem, że "Użytkuję ławkę w niewłaściwy sposób" ;| na pytanie jak się wykorzystuje prawidłowo, usłyszałem, "Nie cwaniakuj, bo zaraz mandat wypiszemy" i co Wy na to?! Jedyne co robiłem to... siedziałem  z kumplem na ławce. No, ale to było w Nakle nad Notecią, moim rodzinnym mieście, gdzie Policja serio bardzo się starała podwyższać statystyki, oczywiście po najmniejszej linii oporu, bo w późnych godzinach nocnych takiej miejsca jak np. ul. Hallera były równoznaczne z tym, że dostaniesz wpierdol.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja sobie kulturalnie stoję, a kumpel niekulturalnie siedzi na oparciu ławki bo ławka tak upierdolona, że ja jebe po prostu... Podchodzą biorą dowód jeden sprawdza przez radiostację przez 20 minut czy nie uciekliśmy z wiezienia a drugi se z nami gadał. Najlepsze jest to, że jakby mnie zwinęli z byle powodu nieźle bym się tłumaczył. Mały nóż w kieszeni, drugi duży i wojskowa saperka w plecaku, no i krzesiwo :D Oczywiście kulturalnie się nie przedstawili... Jak posterunkowy, który sobie z nami gadał był spoko tak Pan młodszy aspirant tylko szukał haka... a nie zorientował się, że z plecaka wystaje mi trzonek od saperki... :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A po co Ci saperka? Zamiast wracac do domu zakopujesz się w ziemi w parku?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Nie, zakopuję się lesie :) Mamy z kumplem fajne malownicze i odludne miejsce na melanże i ogniska w okolicznościach przyrody. No i stwierdziliśmy, że przyda się zakopać tam lodówkę przenośną na browary :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

bandit112

  • Gość
na pytanie jak się wykorzystuje prawidłowo, usłyszałem, "Nie cwaniakuj, bo zaraz mandat wypiszemy" i co Wy na to?! Jedyne co robiłem to... siedziałem  z kumplem na ławce.

Kurwa jak ja to znam... Wtedy trzeba powiedzieć, że się zniżają do poziomu miejskich.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Kiedyś ze znajomą zostaliśmy spisani za "przebywanie podejrzanym miejscu". I oczywiście do tego cały wywiad. A byliśmy pod 3 orłami, jak ktoś nie wie, to to w Sznie jest taki jebitny pomnik na błoniach pomiędzy urzędem miasta, a największym parkiem w mieście. Bardziej normalnego miejsca do spotkań dwojga nastolatków w godzinach po-szkolnych się po protu w tym mieście wyobrazić nie da.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Bo policja to w większości jebane cipy, pasożytujące na naszych podatkach. Będzie taki szukać na siłę pretekstu do nabicia sobie statystyk i awansu, wkurwiając uczciwych obywateli ale jak przyjdzie mu w nocy spisać grupę przerośniętych niedorozwojów, rozpierdalających przystanek, to już taki odważny nie będzie. To samo co strasz wiejska i reszta tych pedałów w mundurach. No i kanary, przypierdalający się do matek z dziećmi ale omijający z daleka autobusy wypełnione kibolami. Kij z kibolami. Wystarczy, że gdzieś wsiądzie jeden śmierdzący żul i już sobie odpuszczają kontrolę. :P
synkopy to guwno