Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643599 razy)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Przyjechałem na weekend z praktyk i znów mi noga pierdolła, ciekawe jak będę robił w następnym tygodniu...
chciałem sobie poprawić humor i wyszło jeszcze gorzej, bo okazało się, że muszę kupić metronom

 :facepalm:

ale i tak jestem ciekaw, jak ja odbędę do końca te praktyki ze skręconą nogą
 :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Bandit myśli, że jak jest na rauszu to jest jak Slash. Nie bandit, nie jesteś, nie słyszysz tego, ale pewnie grasz zajebiście nieczysto, nierówno, niechlujnie i generalnie chujowo ;D
Czyli na jedno wychodzi :D

Spoiler
synkopy to guwno

Online theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Ostatnio parę razy widziałem na Polshicie reklamę jakiegoś koncertu (chyba) na którym polscy wykonawcy mają grać covery Beatlesów. I za każdym razem mam ochotę kogoś zamordować w momencie jak DeMono śpiewają  Ol ju nidis low.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Nigdy nie myślałem, że to powiem: jebane polaczki!
Stoję na stacji benzynianej w niemcowni, przede mną VW Transporter na rzeszowskich blachach. Kolesie fachowym ruchem tankują 60 l benzyny i 40 gazu po czym radośnie spierdalają nie płacąc. A ja potem muszę tłumaczyć polizei nie kumającym prawie nic po angielsku, że to nie byli moi znajomi i że nie mogę podać ich adresu czy danych bo ich nie znam... :(
I jak tu się dziwić, że mają nas za złodziei? Kurwa, w Bawarii, gdzie polski handelek nie dociera nie ma problemu z pożyczeniem adaptora do tankowania gazu. Na U9, gdzie dość często można spotkać auto z blachami z PL za ten jebany adaptor trzeba zostawić 50€ kaucji i dowód osobisty, bo pewnie skurwysyny im podpierdalali tych adaptorów 5 tygodniowo...
FUKK, ALE JESTEM WKURWIONY!!!!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A, i minąłem się z Olą Englundem na backstage i nie przybiłem mu piątki bo byłem zbyt najebany, żeby to zrobić a za mało, żebym miał to w dupie :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
( Obraz usunięty.)

Nie no, bez przesady, takie rzeczy to dobre dla Bandita czy Isureza.

Zi Gejm is on! :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Nigdy nie myślałem, że to powiem: jebane polaczki!
Stoję na stacji benzynianej w niemcowni, przede mną VW Transporter na rzeszowskich blachach. Kolesie fachowym ruchem tankują 60 l benzyny i 40 gazu po czym radośnie spierdalają nie płacąc. A ja potem muszę tłumaczyć polizei nie kumającym prawie nic po angielsku, że to nie byli moi znajomi i że nie mogę podać ich adresu czy danych bo ich nie znam... :(
I jak tu się dziwić, że mają nas za złodziei? Kurwa, w Bawarii, gdzie polski handelek nie dociera nie ma problemu z pożyczeniem adaptora do tankowania gazu. Na U9, gdzie dość często można spotkać auto z blachami z PL za ten jebany adaptor trzeba zostawić 50€ kaucji i dowód osobisty, bo pewnie skurwysyny im podpierdalali tych adaptorów 5 tygodniowo...
FUKK, ALE JESTEM WKURWIONY!!!!
Jak byłem w Germaniji na zbiorach truskawek to Polacy dzielili stodołę z Rumunami.
Po stronie rumków cisza, spokój, rodzinna atmosfera i pełna kultura.
Po stronie Polaków dokładnie na odwrót. Codziennie chlanie, awantury i ogólne chamstwo. Warto wspomnieć że były to głównie kobiety mające w Polsce mężów i dzieci.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Pewnie to, że zostałeś sfrendzołnowany przez dupę ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Wkur..ia mnie że nie mogę zasnąć bo zza okna dobiega zawodzenie Maryli Rodowicz (Lato z radiem w moim mieście) :/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Jesteś pewny że to przez koncert a nie dlatego że siedzisz na forum?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Też jak kiedyś nie będę mógł zasnąć to odpalę kompa i napiszę o tym na ss.pl. A nie czekaj, to byłoby głupie...

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Wkurwia mnie, że na gitarze najlepiej gram około 2-3 w nocy.

bandit112

  • Gość
Taki jeden łajdak z giełdy zrobił mi GAS na MTM2 :( Z 5 stówkami na koncie raczej nie poszaleje, chuj.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Też jak kiedyś nie będę mógł zasnąć to odpalę kompa i napiszę o tym na ss.pl. A nie czekaj, to byłoby głupie...

A może napisał to ze swojego wypasionego smartfona, co?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
Wkurwia mnie mój słuch... Kupiłem sobie zajebiste słuchawki, ale w prawej słuchawce mam mniej basu. A co się okazuje? Że mam zjebany słuch po prostu, prawdopodobnie przez wpierdalanie głęboko słuchawek dokanałowych swego czasu (z racji różnie zbudowanych małżowin/kanałów w prawe ucho musiałem głębiej wpychać) no i kurwa mam teraz...

I słuchawki są sprawne, a myślałem, że to coś z nimi nie tak. Inni mówią, że wszystko z nimi ok. Kurrrr.

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Też jak kiedyś nie będę mógł zasnąć to odpalę kompa i napiszę o tym na ss.pl. A nie czekaj, to byłoby głupie...

A może napisał to ze swojego wypasionego smartfona, co?

Nie, pisałem z PC. Nie mogę zasnąć = muszę się czymś zająć no i przewertowałem prawie cały OFF TOPIC na formum :/

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Wkurwia mnie to, że elektronik nie znalazł w moim wzmacniaczu niczego co mogłoby się przyczynić do powstawania trzasków jakie wydobywały się z głośników. Może wina leży po stronie paki?  :(

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Albo elektronika :P.
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
(...) przewertowałem prawie cały OFF TOPIC na formum :/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
+ browarek + fapik... :D
Paczki z głów!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Wkurwia mnie to, że elektronik nie znalazł w moim wzmacniaczu niczego co mogłoby się przyczynić do powstawania trzasków jakie wydobywały się z głośników. Może wina leży po stronie paki?  :(
Może kabel?
Ssiecie.

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Wkurwia mnie to, że elektronik nie znalazł w moim wzmacniaczu niczego co mogłoby się przyczynić do powstawania trzasków jakie wydobywały się z głośników. Może wina leży po stronie paki?  :(
Może kabel?
Jak już to tylko kolumnowy...  :-\

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Chirurg, a konkretniej skierowanie które mi wypisał do ortopedy.

Prawdopodobny zespół ciśnieniowego zapalenia nadgarstka, ręki "gryfowej".