Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643768 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
przez pół roku jeździłem na rowerze na PKP, tam go zostawiałem nieprzypiętego na 10h i wracałem do domu gdzie również stał nieprzypięty. Potem jak przestałem jeździć rowerem to stał pod blokiem przez 4 miesiące i nikt nie ukradł nawet pompki która leżała w koszyku ot tak :D Taki chyba urok mniejszych (~35 000 ludności) miast
B ( o ) ( o ) B S

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
przez pół roku jeździłem na rowerze na PKP, tam go zostawiałem nieprzypiętego na 10h i wracałem do domu gdzie również stał nieprzypięty. Potem jak przestałem jeździć rowerem to stał pod blokiem przez 4 miesiące i nikt nie ukradł nawet pompki która leżała w koszyku ot tak :D Taki chyba urok mniejszych (~35 000 ludności) miast

Oleśnica pod Wrocławiem, tak? :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Czasami mam wrazenie, ze jedynie chyba Kodeks Hammurabiego spowodowałby zmniejszenie wykroczeń tego typu. Kurwy niemyte i tyle

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Dopóki lekarz medycyny będzie w tym kraju jedynym zawodem, gdzie po ukończeniu studiów można bez problemu znaleźć dobrze płatną pracę to wiele się w tej materii nie zmieni. I to rzeczywiście wkurwia.
oj, mylisz się...
Ani łatwo znaleźć, ani dobrze płatną.
True story.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
W państwowych placówkach zawsze jest dla nich praca ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Wkurwia mnie, że ktoś właśnie podpierdolił L6 SV HD100 MKII z allegro. Jebany GAS.

Online Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
ćmiki...


zajebiste określenie na fajki - nigdy tego wcześniej nie słyszałem :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
przez pół roku jeździłem na rowerze na PKP, tam go zostawiałem nieprzypiętego na 10h i wracałem do domu gdzie również stał nieprzypięty. Potem jak przestałem jeździć rowerem to stał pod blokiem przez 4 miesiące i nikt nie ukradł nawet pompki która leżała w koszyku ot tak :D Taki chyba urok mniejszych (~35 000 ludności) miast

Oleśnica pod Wrocławiem, tak? :D

tak :) Skoro juz wiesz to chyba pójdę schować rower :D ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Trochę się najebałem i już tak nie boli. Ide lulu.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
W państwowych placówkach zawsze jest dla nich praca ;)
Może u was w Warszawie ;]
W Lublinie lekarzy przybywa co roku od groma a w szpitalach etaty obsadzone od dawna i w dodatku na bieżąco je redukują ostatnio.
Srsly, wiem o czym mówię.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
W Warszawie nie wiem, wiem jak na Śląsku. No ale spoko, wierzę, że wiesz co mówisz :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

bandit112

  • Gość
Strasznie wkurwia mnie linux ubuntu studio, nie mogę dawa odpalić bo jakiegoś tam sterownika JACK nie ma :(

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a jak Ci ludzie w temacie o linie pisal że na nim nie porobisz to nie wierzyłeś. Cierp! Albo wracaj na windę
B ( o ) ( o ) B S

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
kurwa... ale mam kaca
« Ostatnia zmiana: 27 Lut, 2012, 13:23:12 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Ja proponuję okładać kasę na lepszego kompa zamiast alkoholu. ;) Bierz przykład z Muszy. ;D
kurwa... ale mam kaca

Trolling lvl Mastah
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Strasznie wkurwia mnie linux ubuntu studio, nie mogę dawa odpalić bo jakiegoś tam sterownika JACK nie ma :(
sudo aptitude install JACK

Ewentualnie w szukajce w synapticu pisz JACK ;)

Tylko to wciąż będziesz musiał się umieć tym posłużyć. Szczerze, ja nie umiałem :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a mnie wkurwiają gitarzyści którzy nie potrafią współgrać tylko grać, jadą swoje zamiast budować napięcie, tu zwolnić tam odpuścić by nagle przyjebać, to nie, gitar hero till end. Spoko, sam gram na gitarze i kumam takie rzeczy lecz chyba wszyscy których znam nie, tyczy się to też basistów którzy za bardzo wpatrzeni są w Pilichowskiego, jebani solówkarze i tyle, pierdoleni egoiści, narcyzy. Nie znam też ludzi którzy jak robią numery to się zastanawiają a może jednak ten dzwięk by pasował puścić, albo nie tutaj zostanie sam bas z perkusją. Nie ma czegoś takiego i widać to podczas jamów co wyprawiają gitarzyści oni nie słyszą że perkusista właśnie akcentuje, gra delikatniej, bas automatycznie robi to samo, a gitarzysta dalej high output i chuj.

to po tym filmiku mnie tak wylało z emocji sorki ale zastanówcie się czy czasem i wy nie jestecie jebanymi guitar hero jak vai który musi być na wierzchu i popisówka, posłuchajcie tła tam jest robota robiona i w zwolnieniach to słychać
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
a mnie wkurwiają gitarzyści którzy nie potrafią współgrać tylko grać, jadą swoje zamiast budować napięcie, tu zwolnić tam odpuścić by nagle przyjebać, to nie, gitar hero till end. Spoko, sam gram na gitarze i kumam takie rzeczy lecz chyba wszyscy których znam nie, tyczy się to też basistów którzy za bardzo wpatrzeni są w Pilichowskiego, jebani solówkarze i tyle, pierdoleni egoiści, narcyzy. Nie znam też ludzi którzy jak robią numery to się zastanawiają a może jednak ten dzwięk by pasował puścić, albo nie tutaj zostanie sam bas z perkusją. Nie ma czegoś takiego i widać to podczas jamów co wyprawiają gitarzyści oni nie słyszą że perkusista właśnie akcentuje, gra delikatniej, bas automatycznie robi to samo, a gitarzysta dalej high output i chuj.

to po tym filmiku mnie tak wylało z emocji sorki ale zastanówcie się czy czasem i wy nie jestecie jebanymi guitar hero jak vai który musi być na wierzchu i popisówka, posłuchajcie tła tam jest robota robiona i w zwolnieniach to słychać


A mnie wkurwia że nie umiem na tyle grać żeby móc być guitar hero :(
return to monke

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie że nie mam w domu żadnej sprawnej gitary. I nagle nie mam co zrobić z wolnym czasem O_o
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
A mnie wkurwia że nie umiem na tyle grać żeby móc być guitar hero :(

ale nie musisz umieć grać żeby być guitar hero ;) to racze postawa, zbiór zachowań,a nie umiejętności, negatywne cechy charakteru, zadufanie, negatywna postawa socjalna i burżuazyjność ekspresji z zaniechaniem potrzeb jednostki, upośledzenie podstawowych ośrodków rozumienia, czaisz ;)

"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
A mnie wkurwia że nie umiem na tyle grać żeby móc być guitar hero :(

ale nie musisz umieć grać żeby być guitar hero ;) to racze postawa, zbiór zachowań,a nie umiejętności, negatywne cechy charakteru, zadufanie, negatywna postawa socjalna i burżuazyjność ekspresji z zaniechaniem potrzeb jednostki, upośledzenie podstawowych ośrodków rozumienia, czaisz ;)



Niestety nie czaję. Zrozumiałem tylko: "ale", "i" oraz "z". :D
return to monke

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A mnie wkurwia że nie umiem na tyle grać żeby móc być guitar hero :(

ale nie musisz umieć grać żeby być guitar hero ;) to racze postawa, zbiór zachowań,a nie umiejętności, negatywne cechy charakteru, zadufanie, negatywna postawa socjalna i burżuazyjność ekspresji z zaniechaniem potrzeb jednostki, upośledzenie podstawowych ośrodków rozumienia, czaisz ;)



Niestety nie czaję. Zrozumiałem tylko: "ale", "i" oraz "z". :D
Chodzi mu o bycie gwiazdorzącym bucem mającym w dupie resztę kapeli. Ze wszelkimi konsekwencjami, widocznymi również w granej muzyce.
« Ostatnia zmiana: 27 Lut, 2012, 20:44:28 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja mam koszulkę Guitar Hero. Czy to czyni mnie Guitar Hero?

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Popieram Drewniak!

Ostatnio miałem taki przykład:
trafiłem na warsztaty muzyczne (nie wiedziałem z kim, jaki rodzaj muzy, tylko, że na wiosło i że jakiś znany muzyk i realizator)
Okazało się, żę gralismy rzeczy od reggae po drum&bass. I nauczał tam nie jeden gość, ale cały skład (od sekcji, po trąbki i jakieś pady) nie moja bajka, ale było nawet spoko.
Musze przyznać, że mieli wywalone umiejętności. Kazdy miał miejsce na swoje popisy, wtedy reszta przygasała.
Po pewnym czasie, przybył zatwardziały rockendrolowiec, pod 40, swoje ego to miał oczywiscie powyżej bani.
Podłączył się, rozwalił i grał cały czas solówke.
Goście na poczatku próbowali ingerować, ale po tekscie, że on sie nie słyszy i że umie grać zrezygnowali.
I tak sie zakończył warsztaty. Tak się składało, że to on dzierżył kluczami do miejsca gdzie się to odbywało...