Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643693 razy)

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
wróbel - podzielam.
poza tym to wkurwia mnie wszystko. absolutnie. jebany pms w wersji męskiej.
return to monke

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
polizei
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Cha Wu De Pe?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
oj jak mnie wkurwia pewien człowiek z allegro, co to nie potrafi muffa do zasilacza podpiąć i będę zmuszony mu oddać hajs  :facepalm:
i always go full retard

Zomballo

  • Gość
Miałem kupić fajne unikatowe wiosło, ale mi się popierdoliły pewne sprawy i nie kupię :(

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Cierpiący porzuceni ludzie mnie wkurwiają. Znaczy ich zaślepienie jakąś kretynką -__-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Wal kolejne odwołania i załącz Rzecznika Praw Konsumenta. Ja tak wygrałem z Play po 4 miecha - na 99%, bo czekam na formalną odpowiedź na piśmie. Dałem nawet UKE, dopiero się zlękli.
Ziom, nawet nie wiesz jak bardzo pomogłeś. Tydzień po tym jak napisałem im @, że sprawę kieruje do RPK, dostaję wiadomość z przeprosinami i informacją, że faktycznie, poprzednia faktura została naliczona nieprawidłowo. Jawnie goście liczyli na klienta, który dla własnego spokoju odpuści i zapłaci...

wuj Bat :****~~

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Oj, no to super, cieszę się!

Bacio & Friends vs PLAY 2:0!!!
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Masakrycznie nerwowy dzień w pracy + zakorkowane miasto + słońce w twarz + nagłe hamowanie gościa przede mną = ... odpowiedzcie sobie sami :evil:

A gdyby nie to, miałbym jeden z najlepszych dni od dawna, bo - mimo nerwówki - zaliczyłem na 100/100 audit w pracy, będący ostatnim krokiem do podniesienia stanowiska. A popołudnie też szykowało się pełne relaxu... :facepalm:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Zomballo

  • Gość
Miałem kupić fajne unikatowe wiosło, ale mi się popierdoliły pewne sprawy i nie kupię :(
Czyżby moje 7620 ? Spoko, leży teraz u lutnika. Gryf trzeba wyprostować. ;)
Isurez RG7620 to nie unikat ;) Szczerze, to wolałem po raz 3 nie ładować się w wiosło z lipy. Kolega z innego forum wyprzedaje kolekcję metalowych napierdalaczy (niektóre egzemplarze to chyba jedyne w Polsce), a mi wypadł wydatek i zakup wiosła prysł jak bańka mydlana. Już było wszystko dogadane ehhhhh... :/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Wszystko kupa.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Wkurwił mnie kumpel z roku, z którym postawiliśmy nowy serwer przy przenoszeniu naszego forum roku. Chciałem jedna rzecz zmienić, ale zapomniałem hasła do FTP, to go zapytałem o nie, bo nie mogłem użyć przypominajki - było zarejestrowane na niego. Nie chciał mi podać, a jak w końcu po serii głupich pytań to zrobił, to jeszcze mi przy okazji kilka mądrości sprzedał, co mam zrobić aby przypadkiem czegoś nie spierdolić, tak jakby on był kurwa alfą i omegą, a ja tylko czego się tknę to muszę zjebać. Hasło i mail dla przypominajki już zmienione. ;]
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
( Obraz usunięty.)

:-*

Słyszałem ten żart już chyba z milion razy, buziak Cię nie uratuje.

Sylkis - ukryta grupa na FB i problem z głowy.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Cóż, Manna nie pobiłeś.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
do widzenia.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Mondo, u mnie ludzie w sporej czesci są afejsbukowi, nawet na forum im sie zbytnio nie chce włazić, jedynie na maila roku zaglądają co jakiś czas (czego dla odmiany mnie się nie chce robić :D)

Z resztą bez forum to nie to samo :D

Posty połączone: 29 Wrz, 2011, 19:42:13
Kurwa, i plan znowu jest w .xls, pewnie zbyt wiele debili nie umieli tego M$ office (pewnie też pirackim) otworzyć i pod ich naciskiem z powrotem zmienili, bo nie rozumieją, że nie każdy może mieć M$ office (z różnych powodów), a każdy może mieć Open/Libre office... -,-
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz, 2011, 19:42:13 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
znowu jutro nie mamu próby , bo pałker znowu ma jakieś plany - kurwa mać od trzech tygodni nie mieliśmy próby bo coś zawsze mu wypadnie a jak juz jest ta próba , to się nawalą z basistą i chuj z grania  :evil: >:( >:(

od dwóch miechów stoimy w miejscu  >:( >:(

może ktoś mnie przygarnie  :angel:
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Jak chcesz, możemy założyć jakiś post-metal :P

Sylkis, u mnie jest w html, ale za to jest milion systemów rejestracji (IRK, USOS, UL, chuj wi jeszcze co), i nie dość, że nikt nie wie o co z nimi chodzi, to jeszcze niezbyt działają :P

O, w sumie to mnie wkurwia, dostałem się na te studia, i nic nie rozumiem w temacie zapisywania się do grup, na przedmioty obowiązkowe, etc. I Tolek się ze mnie śmieje :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
@Rachet: obadaj http://usosownia.uw.edu.pl, a w szczególności http://usosownia.uw.edu.pl/sites/default/files/podreczniki/usosweb-rej.pdf . I proszę mi tu więcej na USOSa publicznie nie pluć, bo się obrażę, o!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
znowu jutro nie mamu próby , bo pałker znowu ma jakieś plany - kurwa mać od trzech tygodni nie mieliśmy próby bo coś zawsze mu wypadnie a jak juz jest ta próba , to się nawalą z basistą i chuj z grania  :evil: >:( >:(

od dwóch miechów stoimy w miejscu  >:( >:(

może ktoś mnie przygarnie  :angel:
Hehe, u mnie to samo. Trzeba będzie zostać bedroom wariorem i się nagrywać na jutube.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A co, kodowałeś to własnoręcznie w przerwach między pożarami? :P

I jakieś PDF'y już dzisiaj obczajałem, trochę wyjaśniły, sporo namieszały mi w mózgu. Olać, zobaczę jak będzie :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Tolek.

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
A co, kodowałeś to własnoręcznie w przerwach między pożarami? :P
Nie, ale kodowali to moi dobrzy przyjaciele z wydziału (studenci!), i mam dla nich za to szacunek.
Wkurwia mnie za to, gdy ktoś lekceważy czyjąś ciężką pracę i nie dostrzega jej pozytywnych dla siebie skutków. Gdyby nie USOS i pokrewne, to zamiast siedzieć sobie wygodnie w domu i marudzić na sevenstringu, stałbyś właśnie w kilometrowej kolejce do rejestracji na swoim wydziale, następnego dnia w kolejnej - na lektoraty, a potem jeszcze na WFy. I tak co pół roku.