Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674025 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zaczyna mnie wkurwiać, że pozbyłem się ibka :facepalm:
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
wkurwia mnie że nie zdążyłem wkleić żadnego obrazka w temacie z solówką do mastera.. teraz muszę czekać na następny temat niewiadomo ile czasu ;/
Spoiler

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
wkurwia mnie że nie zdążyłem wkleić żadnego obrazka w temacie z solówką do mastera.. teraz muszę czekać na następny temat niewiadomo ile czasu ;/
Spoiler
Wzruszyła mnie twoja historia

Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ja tam urodziłem się i żyłem za granicą, więc przyjeżdżając tutaj poczułem się trochę obco. 8)

Do wszystkiego się da przyzwyczaić. Mój ojciec w bodajże 7 lat zarobił na nasze mieszkanie, a tylko on wtedy pracował.

Mój dziewczynozord chce mieszkać w Australii, ale na razie nie ma jak się tam przeprowadzić.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
a kłamstwa wkurwiają
Ssiecie.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Płyta Red Seas Fire, kurwa mać... Czy dzisiaj już nie da rady grać nowoczesnego metalu bez pedalskiego zawodzenia na wokalu? Czy to jest teraz pierwszym punktem w kontrakcie każdej wytwórni? Że nie można zajebać mocnym rockowym krzykiem, żeby muza miała jaja, ot choćby tak jak oni ? Najgorsze, że sama muzyka jest całkiem wporzo (wracam do RSF), ale jak dla mnie wokal kładzie wszystko (inna sprawa, że te growle też są dosyć biedne imo). No chyba, że to ja jestem pojebany i się nie znam...
do widzenia.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Folkmetalowe klimaty, choć bywają niebezpiecznie blisko power-(i innego gej-)metalu, też póki co opierają się modzie na pedalski wokal. A przynajmniej te zespoły, które ja znam...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Cytuj
Folkmetalowe klimaty, choć bywają niebezpiecznie blisko power-(i innego gej-)metalu, też póki co opierają się modzie na pedalski wokal. A przynajmniej te zespoły, które ja znam...
true true
return to monke

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Cytuj
Folkmetalowe klimaty, choć bywają niebezpiecznie blisko power-(i innego gej-)metalu, też póki co opierają się modzie na pedalski wokal. A przynajmniej te zespoły, które ja znam...
true true

Finntroll, Moonsorrow i wystarczy.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Bardziej myślałem o polskim Percivalu, albo białoruskim Litvintrollu, czy tam łotweskim Skyforgeru ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
eluveitie, korpiklaani
return to monke

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
... Visions of Tondal...
 ;D
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
o to to

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
- oddałem gitarę do regulacji i kupiłem za grube struny (są 3 sprężyny na maksa naprężone a na czwartą miejsca nie ma więc muszę kupić cieńsze struny)
Zobacz za twardszymi sprężynami

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
A ja wiem jakie? ;)
Wiem, że są sprężyny o różnych twardościach, skoro te są za miękkie to szukaj twardszych i problem zbyt napiętych strun zniknie.
Które będą odpowiednie to już nie wiem...

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Czy dzisiaj już nie da rady grać nowoczesnego metalu bez pedalskiego zawodzenia na wokalu

Mój problem z nowoczesnym metalem, polega na tym, że jest on całościowo skrajnie pedalski. Kopia odbitki ksero odpisu reprodukcji Meszugi, która powiedziała wszystko w tym temacie i nie mówię tego, bo tak przepadam za Meszugą.

Sprawa jest analogiczna, do van Halena, który zmienił porządek w USA pod koniec lat 70-tych. Nagle wszyscy zaczęli grać jak van Halen, wyglądać jak van Halen i brzmieć jak van Halen. Na nieszczęście dla cywilizacji wyewoluował z tego pudel-rock, co poskutkowało wiadomo czym.

Dokładnie tak jest z dzisiejszym metalem, tylko jeszcze gorzej, bo dziwna obsesja, żeby być "tajt, w punkt i pancz" + nieumiejętnie stosowana studyjna technologia sprawia, że ta muzyka jest tak wyprana z jakichkolwiek emocji, że staje się przewidywalna i nudna. Po drugie: wszystkie gitary brzmią tak samo. O bębnach w ogóle nie ma co mówić - żal.pl. Równie dobrze można stukać łyżeczką do herbaty o paździerz i będzie równie dobrze, a może lepiej. Sztandarowym przykładem jest Peryphery. Jarałem się tym gościem jak pojebany, dopóki nie usłyszałem płyty. LOL, a nawet ROTFL. I co z tego, że jest najlepszym gitarzystą swojego pokolenia i zna się na pikapach?

Tak: wkurwia mnie "nowoczesny metal". Jest wtórny, przewidywalny, bardzo kiepsko brzmiący i komiczny w swojej pozie. Wieszczę, że za 15 lat dzieciaki będą lały z tego jak teraz leją z wyczynów Majkelandżelobejszj o, ablo innego Bą Żowi w latach 80-tyh.

Ściskam serdecznie :D

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
- przelew za struny jeszcze nie doszedł (dziwne, dokonałem przelewu na poczcie w czwartek więc powinien być na następny dzień.)

Trolololo :D żartujesz prawda? Pani na poczcie powiedziała ze będą na następny dzień? Przeczytaj w regulaminie poczty, ile mogą trzymać pieniądze. Albo nie czytaj, powiem Ci - do dwóch tygodni. Przelewy na poczcie? Sorry man, my jesteśmy w 17 wieku? A co z internetem?
Po dwóch latach pracy w banku powiem Ci, ze dziwne to by było gdyby dotarły na następny dzień. Tydzien to taki optymalny czas jaki możesz brac pod uwagę
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Pisząc "tam" miałem na myśli Australię, bo o niej wcześniej rozmawialiśmy, a stolicę Kanady* sylkis wtrącił tak o.

Spoiler

Sylkis nie wspominał nic o Ottawie :P

Znalazłem!


Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że policjanci zawsze są w okolicy (i jeszcze biegać im się chce!), żeby wypisać mandat za przejście na czerwonym przez pustą ulicę, ale jak mnie dwa razy prawie pobili pod własną klatką, to nigdy kurwa ich nie ma -__- A teraz stówa w plecy i jeszcze zbawienne rady mi dają, że może włosy zetnę i problem z dresiarnią z głowy. Debile.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
JPJPJPJPJPJPJPJPJPJP

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
+ jebana drogówka czająca się przy znakach o końcu terenu zabudowanego na drogach wylotowych (gdzie teren zabudowany zawiera cztery domy 30m od ulicy + pola)
do widzenia.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No nie JP, ale no kurwa. Szkodliwość społeczna i stwarzanie zagrożenia=zero, ale na dresiarnię walącą litry piwa i tabsy po bramach i zaułkach nawet nie spojrzą -_-
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Wkurwia mnie, że policjanci zawsze są w okolicy (i jeszcze biegać im się chce!), żeby wypisać mandat za przejście na czerwonym przez pustą ulicę, ale jak mnie dwa razy prawie pobili pod własną klatką, to nigdy kurwa ich nie ma -__- A teraz stówa w plecy i jeszcze zbawienne rady mi dają, że może włosy zetnę i problem z dresiarnią z głowy. Debile.
Z dresami to jak ze zwierzętami. Spróbuj ich oswoić ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/