Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643610 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Obrazek nie działa. :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Obrazek nie działa. :P

Awwww shit! Ale mie to wkurwia!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
jedyny kurwa raz zapomnialem paska ze stapami i mi na probie gitara spadla na pedalboard i mam dziure przy selektorze pikapuf...  :facepalm:
i always go full retard

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Właśnie jakieś dwie godzinki temu złamałem nogę w kostce i skręciłem kolanko. Miła weryfikacja planów na najbliższy czas mnie czeka.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Zachciało mi się w piłkę grać, jeszcze gdyby mnie ktoś wyjebał, ale nie. Zwyczajnie się potknąłem, a masa ciała załatwiła resztę.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie martw się, ss.pl będzie z Tobą.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Dziękuje :'(

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Zawsze największe faile są jak robisz coś lightowego. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Nie ma miejsca na dysku - nosz kurwa. Chyba w końcu mój wkurw osiągnie maksa i zamówię jakiś tak z 1TB i wsadzę go zamiast tego malutkiego 250GB
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Dziś w ramach integracji byliśmy z kol. synem w kurorcie nadmorskim pt. Ustka. Na plaży niestety żadnych boskich ciał, dlatego dwoiłem i troiłem się jak mogłem :D.
Nie cierpię tego miejsca w sezonie, a oto dlaczego:
- najpierw dojazd: przyzwyczailiśmy się do wyprzedzających na trzeciego, ale na czwartego? No, panie!!!
- na miejscu: dziesiątki 60-letnich kobiet wystawiających swoje "wdzięki" w zwykłej, zupełnie nieplażowej bieliźnie, zapewne z zeszłego stulecia. Miazga, od lat.
- ludzie gdzieś z odległych od morza krain zjarani na szybko: to już nie jest róż majtkowy, ani nawet mahoń, to jest wenge, vel oparzenia III stopnia. W sumie: ich sprawa.
- hordy najebanych, drących mordy 20-latków
- jeszcze gorsze ich dziewoje, chociaż dziś widziałem jak jedna sprytna leży na plecach na kolesiu, a rękę ma w jego gaciach...
- zawsze ganiające i sypiące przy tym piachem po twarzy bachory, kiedy właśnie robi mie się dobrze od leżenia na słoneczku.
- jakość tatuaży w narodzie domaga się ogólnokrajowej debaty!
- powrót: nie mam nic przeciw motocyklistom pędzącym ku śmierci (życzę powodzenia! ;)) ze 200km/h, ale jak mi taki nieomal nie wyłopocze lusterka i straszy mojego synka, to życzę mu chuja głęboko w dupie!

Śmieszne: baba śpiąca "na skarbonkę", obserwacja, że chyba ze świecą szukać 30-paro latka, ojca i męża bez brzuchola ;).

A to wszystko podczas tylko jednego, kilku godzinnego wypadu ;). Nie chcę wyjść na jakiegoś narzekacza, którym nie jestem, ale: no kuuuuurwaaa...! :D

Poza tym, jako obserwacja z placów zabaw: matki. Ale takie skrzywione i nabuzowane trzydziechy*, mówiące do 3-4 letnich dzieci: nie będę brała za ciebie odpowiedzialności!, twoje zachowanie urąga normom!, jak możesz się tak zachowywać?! (autentyczne cytaty z dzisiaj!)
Ludzie! Patrzę na te dzieciaczki, no próbują się jakoś na swój sposób bawić, ani nie robią innym dzieciom krzywdy, ani mojemu synowi :D, a te matki czepiają się tylko, zestresowane czymś okropnie, jakby latorośle co najmniej grzebały w niewypałach. Współczuję mężom ty kobiet!!! My tu z Szymem a to powygłupiamy się, a to pośmiejemy, a tamte spięte, że nawet plemnik się nie przeciśnie.

*powiedzcie mi dlaczego 30-letni facet wbija się w t-shirta i krótkie gatki, ale krocząca obok jego żona wyfiokowana jest prawie zawsze na dekadę więcej à la matrona aka "pani suka"??
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2011, 22:56:08 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Pamiętam jak byłem na jakimś wyjeździe to jedna babka też tego typu wymyślała tego typu pierdoły na swojego syna. Ojciec siedział cicho pod pantoflem, a synek nie wiedział o co chodzi. Spotkałem się też w wieloma innymi idiotycznymi zachowaniami tego typu (nadmorska miejscowość). Jedno ich łączy - Warszawa :D

No offence oczywiście ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
O tak, uwielbiam turystów. Mam ochotę ich wszystkich pozabijać. Najgorsze jest to, że ludzie nie widzą gdzie idą, gdziekolwiek by to nie było - ulica, chodnik, ścieżka rowerowa. W rezultacie pozostaje mi jeździć rowerem po trawnikach.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
O to to. Ja jeżdżę techniką na dawce. :devil: Wcześniej przepisowe przejechanie rowerem przez Świnoujście zajmowało mi ok 10min. Teraz w sezonie 30min i to tymi mniej uczęszczanymi ulicami. Jak miałbym jechać normalnie to by zajęło z dobre 40min. :-\
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Może przejdźmy tam:

http://forum.sevenstring.pl/off-topic/rowery-!/msg155072/#msg155072

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
O tak, uwielbiam turystów. Mam ochotę ich wszystkich pozabijać.
Wg Clarksona jedną z największych plag i katastrof ludzkości są turyści - ale niemieccy! Zgadzam się. Nasi to jeszcze pikuś.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Niemieccy? Clarkson pisał, że niemieccy turyści na wakacjach ciągle przepraszają za IIWŚ, natomiast Rosjanie zachowują się tak, jakby na niej ciągle walczyli.
Wg mnie najgorsi są biedni Anglicy i bogaci Rosjanie.
A zagadnienie warszawskości warszawiaków, przebywających na wywczasie, to zupełnie inna kwestia.
« Ostatnia zmiana: 07 Sie, 2011, 11:28:27 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Kurwa, sorry, ale większość z tych warszawiaków pochodzi z Pułtuska, Parczewa, Kłodzka i Stargardu... :/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Nie ma miejsca na dysku - nosz kurwa. Chyba w końcu mój wkurw osiągnie maksa i zamówię jakiś tak z 1TB i wsadzę go zamiast tego malutkiego 250GB

To nic nie da. Im większy dysk tym mniej na nim wolnego miejsca. Sprawdzone doświadczalnie.

ps. "Noż" nie "nosz" kurna
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wróó - niemieccy, jak babcię kocham! Przeca nie będę znów szedł do brata po książki ;). A nawet poza tym, to moje miasto jest post niemieckie i co sezon same siwe łby się wysypują z autokarów, pewnie co któryś jeszcze tu mieszkał ;). Ale Polaczki też mają niezłą opinię.

Yony, jeśli kojarzysz, to był o tym skecz Konia Polskiego.
« Ostatnia zmiana: 07 Sie, 2011, 12:07:19 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
pewnie co któryś jeszcze tu mieszkał ;)

W moim starym mieszkaniu do sąsiadów co kilka lat przyjeżdżali niemcy, którzy odwiedzając wrocław przychodzili do nich, bo chcieli zobaczyc jak wygląda ich dawne mieszkanie :D To nie byli znajomi, nic z tych rzeczy, ot przed wojna zamieszkiwali w tym budynku :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Haha, u mnie w chuj Niemców. Co niektórzy się jeszcze chwalą, że kiedyś to tu mieszkali. Wkurwiają ludzi bo się panoszą i niektórzy mówią, że Polska nie powinna być w unii (z czym się zgadzam).

Co do Claksona to w sumie jeden Niemiec z innej kapeli, która grała z nami( [ * ] dla mojej kapeli ) coś pierdolił, że wojna to zło, a Nargaroth nigdy nie trzymali karabinu i coś tam... :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Wkurwia mnie to, że do Eleven Racka brakuje mi ... 10$ :facepalm:

Leć do hindusa jeszcze na godzinkę! :D
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
JEBANE PKP, JA PIERDOLE KURWA JEGO TĘGIM CHUJEM W TŁUSTĄ DUPĘ JEBANA PSIA MAĆ!

Znaczy się powrót z Brudstocku był zajebisty, zwłaszcza dla ludzi ze Szczecina i Gdyni (którzy jechali przez... Szczecin kurwa). Kurwa np taki Wrocław pomiędzy DWOMA wypełnionymi po brzegi pociągami do Szczecina miał ich chyba z 5 względnie lajtowych, to samo chyba Poznań. No żesz kurwa!?

ED: btw, co do turystów - jak się jeździło na Wolin, czy też nad morze, to normą było jak różne pacany wyprzedzały na piątego (nie żartuję!) i to często na zakrętach (w obie strony) :D
« Ostatnia zmiana: 07 Sie, 2011, 19:18:15 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

bandit112

  • Gość
Zawsze największe faile są jak robisz coś lightowego. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)


Ta, ja rozjebałem sobie kolano (2 miechy w gipsie) bo biegłem i źle postawiłem nogę ;) Tak źle, że noga wygięła się w drugą stronę i dziękuje. Usiadłem sobie ładnie na krawężniczku z kolanem wielkości grejfruta wypełnionym krwią i telefon w ruch.


Oczywiście to nie wszystko, bo takie rzeczy się zdarzają. Ale co mnie najbardziej wkurwiło - 2 lata później wychodzę na balkon - jak zawszę - zapalić, skończyłem, próbuje wyjść i puknąłem lekko kolanem w ścianę i znów to samo, tym razem 4 tygodnie  :facepalm:

Mała przestroga - uważajcie na kolana bo są skomplikowane w leczeniu i bardzo wrażliwe  :-\