Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671396 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
"Kompresyjne złamanie kłykcia kości piszczelowej, z nieznacznym przesunięciem powierzchni stawowej". Nawet mało dałem za to.


ED:
Egzystencja nie ma sensu, poranny świt nie daje żyć, zimna brzytwa horyzontu tnie marzenia:
NIE MIEŚCI MI SIĘ KURWA MARSZAL DO RAKA!!!
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2011, 18:15:43 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
W sumie wczoraj jeszcze miałem wyjebane, ale powoli przestaję, na wszystkie te rzeczy. Mianowicie:

1. Straciłem telefon (Woodstock, woodstock uber alles! Ale i tak było zajebiście).

2. Nie udało mi się kupić wiosła z allegro, a nie sądzę, żeby prędko (kiedykolwiek? O_o) pojawiło się drugie takie, a nawet jeśli, nie będę miał już kasy :/

3. Nie jadę do Czech na Brutal Assault, między innymi dlatego, że szopka ze studiami trwa w najlepsze.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Moja kobieta... KURWA MAĆ!KURWA MAĆ!KURWA MAĆ!KURWA MAĆ!KURWA MAĆ!KURWA MAĆ!KURWA MAĆ!KURWA MAĆ!
Ssiecie.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mój Tata od 20 lat jeździ bez dokumentów, raz w życiu dostał 50zł mandatu za ich brak. Wcale tego nie pochwalam, ale moim zdaniem taka błahostka jak brak dokumentów nie jest warta psucia sobie weekendu. 

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nom, mandat po 50 zł od każdego brakującego dokumentu i tyle. Niby sporo, ale może warto ew. przeboleć, jeśli żona ma jęczeć.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Kierowca ma obowiązek posiadać przy sobie prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie OC. Za brak każdego jest 50zł, więc mając prawo jazdy dostaniesz nie więcej niż 100zł. Ja bym zaryzykował :D 

PS. Oczywiście jeżeli trafisz na chujów to konsekwencje mogą być większe, ale statystycznie ile razy zostałeś kontrolowany przez policję? Do tego statystyka mówi, że większość mandatów wlepionych za brak dokumentów jest spowodowana roztargnieniem kierowcy, więc wiedząc o braku dokumentów i jadąc bez nich z premedytacją, szansa na dostanie mandatu spada praktycznie do 0%.
« Ostatnia zmiana: 10 Sie, 2011, 01:54:26 wysłana przez Frantic »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
lol @ Frantic

A mnie wkurwia, że posiałem gdzieś dokumenty do służbowej fury, stąd nie mam auta na weekend, więc jestem skazany na siedzenie w Wawie (bo bez papierów jeździć po Polsce nie będę, a po Saaba do staruszków nie mam kiedy jechać), a co za tym idzie prawdopodobnie żona jebnie focha, że "znowu spędzamy weekend w domu".

Zamawiasz taxi, zakupy, lunch, kino/teatr, reastauracja i nawet się nie skapnie, kiedy minęła cała sobota a Ty kiedy opróżniłeś całe konto.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
mnie wkurwia ostatnio prawie wszystko, szumiąca klimatyzacja w pracy, niezorganizowani ludzie przychodzący na hurra prawie w jednej godzinie (czyli pewną część dniówki zapieprzam, a resztę nie mam prawie nic do roboty), remont u sąsiadów (tak do 20 prawie codziennie się trzaskają, wiercą itd.) ale cieszy mnie, że już wytrzymałem 5 dni bez fajki, jeszcze jakieś 10 razy tyle i nałóg będzie pokonany :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie niemiłosiernie, że footswich, mój zajebiście drogi jak na footswich FBV którego kupiłem... 2 tyg temu (?) właśnie po prostu przestał działać -___-

Kurwa, czy świat ma radar na sytuacje kiedy mam leżącą kasę, żeby przypierdolić we mnie wszystkim czym się da i tę kasę mi zabrać...?!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
^ Wakacje.
Paczki z głów!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
poczta polska...
zatrudnili zamiast listonoszy jakiegoś podwykonawce, który dostaje hajs za odebranie paczki z poczty głównej, zamiast za dostarczenie do klienta i po prostu odbierają te paczki i od razu zanoszą do lokalnej poczty, że niby klienta nie zastano - zostawiono awizo (oczywiście żadnego awizo nie ma).
tym oto sposobem nie dochodzi do mnie żadna poczta od ok miesiąca...
wkurwia to niemiłosiernie, boże jak mnie to wkurwia! ;s
i always go full retard

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Hah, to jak siedziałem w tę piękną letnią pogodę od rana w domu, idę wynieść śmieci a na dole awizo przyczepione ze mnie niby nie ma i można odebrać. To już nawet nie chce mu się zadzwonić i wejść na pierwsze piętro?
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
nie martw się, mi kurier kilka przesyłek temu nakleił awizo na bramie wejściowej do budynku :D Dobrze że mieszkam w spokojnej okolicy gdzie większość to emeryci, więc awizo przez tydzień mojej nieobecności mogło sobie wisieć i nikt nie zajebał ;)

A na poczcie pytałem jak to jest, że listonosz nie przynosi mi paczek. Pani mi powiedziała że nie ma obowiązku nosić paczek, więc zostawia awizo, ale nie może wpisac ze nie zabrał bo za duża / za cieżka / nie chciało mu się / jest chujem, więc musi wpisac, że nie bylo adresata
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To tłumaczy, dlaczego jeszcze nie dostałem forumowych koszulek, tylko mam się sam pofatygować po nie. Wszędzie tak teraz jest? Lubiłem mojego listonosza.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
U mnie tam przynoszą zawsze. Wystarczy sobie zjednać listonosza i dawać mu zawsze 2 zł.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
U mnie to samo, ileż to razy awantury o to robiliśmy... i w końcu po około roku kłótni i sukcesywnego zgłaszania tego lokalnej szefowej poczty podziałało ;) no, może nie zawsze donoszą, ale nie jest to już takie nagminne (kiedyś KAŻDA JEDNA RZECZ była pozostawiana na awizo i bez dzwonienia do domu nawet, co gorsza odebrać ją mogliśmy dopiero na następny dzień, bo listonosz z np listem poleconym służbowym z pracy mamy łaził cały dzień jak głupi chuj wie po co)...

Zmieniając temat, wkurwia mnie, że gdziekolwiek nie pójdę poza Szczecinem na kebaba, to składając (jak na Szczecińskie, najwyraźniej jakieś dziwne? standardy) najbardziej możliwie podstawowe zamówienie, jakie można sobie tylko wyobrazić: "kebab w bułce z frytkami", to się kurwa gapią na mnie jak na debila i nie rozumieją co to znaczy "to w bułce, czy na talerzu?" - WTF, co ja właśnie kurwa powiedziałem, głusiście? A jak już wkurwiony zrezygnowałem dzisiaj w Drawsku z bułki, bo tępaki nie mogły zrozumieć prostego składu: "bułka, w niej mięso, sos i frytki", to nie dość, że dostałem surówkę, której NIE zamawiałem (już nie chciałem sprawdzać, czy paniusia za nią policzyła, żeby się nie wkurwiać dalej), to jeszcze ten "kebab" to były pokrojone kawałki kurczaka z patelni. WTF x2?
« Ostatnia zmiana: 12 Sie, 2011, 21:52:32 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To tłumaczy, dlaczego jeszcze nie dostałem forumowych koszulek, tylko mam się sam pofatygować po nie. Wszędzie tak teraz jest? Lubiłem mojego listonosza.

We Wrocławiu tak miałem, w Oleśnicy tak mam. Dla mnie to oznacza że wszędzie tak jest ;) Też dzisiaj zapierdalałem na pocztę po koszulki bo listonosz stwierdził że mnie nie było. Mało tego, na poczcie pani wymyśliła, że jak zgadza się nazwisko na dowodzie, ale nie zgadza się adres przesyłki z adresem zameldowania, to nie może wydać przesyłki bo musi zgadzać się zarówno nazwisko jak i adres.

U mnie tam przynoszą zawsze. Wystarczy sobie zjednać listonosza i dawać mu zawsze 2 zł.

Taa, a kasjerowi zacznę dawać napiwek, bo mi dał paragon, kanarowi że mnie skontrolował, a robotnikowi naprawiającemu ulicę za każdym razem jak będę obok niego przechodził przez ulice, w której zalepia dziurę. Sorry m8, to jest ich praca i mają ją wykonywać sumiennie za kasę, która dostają. Jakbym miał dawać listonoszowi 2pln za każdą przesyłkę w miesiącu, jaką mi powinien przynieść/przynosi to dwie godziny w każdym miechu pracowałbym dla niego. Jeśli dostają mało to niech ją (pracę) zmienią. Jak im się nie podoba, to niech ją zmienią. Ja listonosza utrzymuję płacąc za przesyłki i na tym koniec, mi nikt nie płaci dodatkowej kasy za to co robię i nie znam powodu, dla którego miałbym płacić więcej. Jeśli poczta chce dać listonoszom podwyżkę, to niech podniesie ceny, bo i tak dalej będę wysyłał paczki pocztą z powodu braku sensownej i realnej alternatywy. A póki co oczekuję, że koleś noszący listy wywiąże się z tego, za co zgarnia takie pieniądze jakie zgarnia. Rzekłem.
« Ostatnia zmiana: 12 Sie, 2011, 21:58:35 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
przynajmniej awiza dostajecie...
i always go full retard

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
U mnie na bloku naklejają zawsze, ale sąsiedzi biorą i wrzucają do skrzynek jak zobaczą. O tyle dobrze.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
U mnie tam przynoszą zawsze. Wystarczy sobie zjednać listonosza i dawać mu zawsze 2 zł.

Taa, a kasjerowi zacznę dawać napiwek, bo mi dał paragon, kanarowi że mnie skontrolował, a robotnikowi naprawiającemu ulicę za każdym razem jak będę obok niego przechodził przez ulice, w której zalepia dziurę. Sorry m8, to jest ich praca i mają ją wykonywać sumiennie za kasę, która dostają. Jakbym miał dawać listonoszowi 2pln za każdą przesyłkę w miesiącu, jaką mi powinien przynieść/przynosi to dwie godziny w każdym miechu pracowałbym dla niego. Jeśli dostają mało to niech ją (pracę) zmienią. Jak im się nie podoba, to niech ją zmienią. Ja listonosza utrzymuję płacąc za przesyłki i na tym koniec, mi nikt nie płaci dodatkowej kasy za to co robię i nie znam powodu, dla którego miałbym płacić więcej. Jeśli poczta chce dać listonoszom podwyżkę, to niech podniesie ceny, bo i tak dalej będę wysyłał paczki pocztą z powodu braku sensownej i realnej alternatywy. A póki co oczekuję, że koleś noszący listy wywiąże się z tego, za co zgarnia takie pieniądze jakie zgarnia. Rzekłem.

No to cierp i zapierdalaj na pocztę stać w kolejce, ja tam lubię stan kiedy czasem nawet już pod wieczór z gitarą przyjdzie listonosz i nie muszę tracić co najmniej 40 minut życia na poczcie ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
U mnie tam przynoszą zawsze. Wystarczy sobie zjednać listonosza i dawać mu zawsze 2 zł.

Taa, a kasjerowi zacznę dawać napiwek, bo mi dał paragon, kanarowi że mnie skontrolował, a robotnikowi naprawiającemu ulicę za każdym razem jak będę obok niego przechodził przez ulice, w której zalepia dziurę. Sorry m8, to jest ich praca i mają ją wykonywać sumiennie za kasę, która dostają. Jakbym miał dawać listonoszowi 2pln za każdą przesyłkę w miesiącu, jaką mi powinien przynieść/przynosi to dwie godziny w każdym miechu pracowałbym dla niego. Jeśli dostają mało to niech ją (pracę) zmienią. Jak im się nie podoba, to niech ją zmienią. Ja listonosza utrzymuję płacąc za przesyłki i na tym koniec, mi nikt nie płaci dodatkowej kasy za to co robię i nie znam powodu, dla którego miałbym płacić więcej. Jeśli poczta chce dać listonoszom podwyżkę, to niech podniesie ceny, bo i tak dalej będę wysyłał paczki pocztą z powodu braku sensownej i realnej alternatywy. A póki co oczekuję, że koleś noszący listy wywiąże się z tego, za co zgarnia takie pieniądze jakie zgarnia. Rzekłem.

No to cierp i zapierdalaj na pocztę stać w kolejce, ja tam lubię stan kiedy czasem nawet już pod wieczór z gitarą przyjdzie listonosz i nie muszę tracić co najmniej 40 minut życia na poczcie ;)
Przez takich jak ty on teraz cierpi, bo listonosze zamiast robić swoje jak należy oczekują napiwków i bez nich im się nie chce :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
U mnie listonosze przynosza paczki do domu, ale Podlasie jest podobno zacofane, 100 lat za Murzynami etc. więc może dlatego poczta działa po staremu.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Zależy pewnie też w jakiego rozmiaru miejscowości mieszkasz. Byłem zszokowany jak w Drawsku do ludzi odnosi się policja itp względem tego, co jest w Szczecinie. Normalnie... jak do ludzi! ;O no ale tam nie ma 3 komisariatów na krzyz na wielo-setno-tysięczne miasto...
« Ostatnia zmiana: 13 Sie, 2011, 11:54:15 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Warszawa też zacofana? :P
Z resztą, milion razy zapomniałem/nie miałem tych 2 zł i i tak przynosi.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Tak se siedzę, piwo piję i myślę: powiedzcie, czy mimo wszystko nie szkoda, że jeden p!3%^01&ny c800y rozjebał taki band?... (kurwa! co się działo przy tym na koncertach):

Wlacz osadzony player soundcloud


Paczki z głów!