Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671638 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Yo, Panie Wróbel-at-his-best! Potwierdza się reguła, że prawdziwa sztuka rodzi się z cierpienia i bólu ;). Umiejętnie wprowadziłeś elementy polityczne, gejowskie, a nawet ekologiczne!
Spoiler

Co do harfy, to kolega twierdził, że potrafi zagrać blue noty i tapping, ale później na trzeźwo nie był już taki pewien ;D.
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Czy są chętni na temat "Post dekady"? Mam swojego kandydata.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Mam kilka spostrzeżeń, co do mojego nowego nabytku, czyli CU22 od Radzia. Generalnie piękny, szlachetny instrument. Trapi mnie tylko jeden mały szczególik, o którym - co cierpliwszym -opowiem w formie, jakże pożądanej w niektórych kręgach, literatury fantaso-real-fikszon, a było to tak (arpeggio na harfie):


"Była ciemna, zimna, listopadowa noc nad zatoką Chesapeake. Młody, szczupły mężczyzna, o bujnej kędzierzawej czuprynie, stał na podłodze swego skromnego warsztatu przy West Street 33 w Annapolis, z niepewnie ściśniętymi kolanami, omiatany jedynie blaskiem świec rozstawionych na wierzchołkach nabazgranego kałem pentagramu. Poprawiając środkowym palcem lewej dłoni zaciśniętej w pięść opadające wciąż ramki drucianych okularów, recytował monotonnym głosem słowa Zakazanej Mantry:

- „… tak abym błogosławiony darem Ostatecznej Odpowiedzi osiągnął cel swej śmiertelnej wędrówki. Uczyń mnie godnym swojej plugawej eucharystii i przybądź przed moje niegodne oblicze Belialu! Posępny Władco, siłą swej łaski obdarz mnie. Błagam o moc, by objawiła się w mym umyśle i dała sposobność spełnienia mego celu, nieuchronnego jak nadejście Twej ekstatycznej tyranii. Błagam byś emanował poprzez niezwyciężonego Beliala i objawił się przede mną w jego postaci, tak abym błogosławiony darem Ostatecznej Odpowiedzi osiągnął cel swej śmiertelnej wędrówki. Uczyń mnie godnym swojej plugawej eucharystii i przybądź przed moje niegodne oblicze Belialu! Posępny Władco, siłą swej łaski obdarz mnie. Błagam o moc, by objawiła się w mym umyśle i dała sposobność spełnienia mego celu, nieuchronnego jak nadejście Twej ekstatycznej tyranii. Błagam byś emanował...” -

   Wypowiadając od jedenastu godzin bezbożne słowa rytuału przywołania, ubita ślina w kącikach ust Paula, przybrała barwę brudnej, morskiej piany. Przepełniony wstrzymywaną uryną pęcherz zadawał niewiarygodnie bolesne kłucie w trzewiach, porównywalne jedynie do serii zastrzyków przeciw wściekliźnie. Zdrewniały, wyschnięty na podobieństwo palisandrowych wiórów język, w rytm wypowiadanych zgłosek, mechanicznie odnajdywał położenie pod podniebieniem, by w końcu cały obskurny pokoik zalał się fetorem rozkładającego mięsa i nierzeczywistą karmazynowo-błękitną poświatą. 

- Mów, nędzny śmiertelniku! My, którzy nie posiadamy pana, nikczemny Lord Behliahl – z przeklętej woli palestyńskiego bękarta – Władca Południowej Strony, Argonauta Plugastwa, Telluryczny Deprawator, Archidiakon Oralis Voluptas, Kloakon de Musculus Cremaster Efemeris – słuchać cię będziemy! -

- Chcę... chcę... - niepewnie  zaczął Paul, wciąż w myślach nie mogąc uwolnić się od wypowiadanych przez pół doby słów Zakazanej Mantry – Chcę zarobić miliony na robieniu gitar! - z niespodziewaną dla samego siebie śmiałością wypalił introwertyczny, młody adept sztuki lutniczej. - Ahahahahahaha! Buehehehehehehe! - ryk rozbawionego Beliala o mało nie rozsadził Paulowi czaszki, z wewnątrz której zresztą grzmiący ów głos dochodził – Podoba mi się twoja bezgraniczna bezczelność, ośli cycu! Nie ubawiłem się tak, odkąd Floyd wpadł na pomysł zrobienia swojego heretyckiego wynalazku! Tam na dole nie mogą się już doczekać, żeby mu za to przez eony robić z dupy sanie... Jesteś następny w kolejce, eee???!!! - bynajmniej retorycznie spytał Belial – Nie, nie, gdzieżbym śmiał dostąpić rozkoszy dewastujących mój anus męczarni Niewysłowionego! Mam inny pomysł – w zamian za spełnienie mojej niewygórowanej prośby będę, na Waszą ma miłość cześć, umieszczał w gitarach za cztery tysiące baksów sztuka, symbol Waszej niedoścignionej podłości!"



I właśnie tak drodzy moi mili współjuzeży, powstał kurwa:















ROTARY SWITCH!!!!!!! :facepalm:








Ryłkołak Disney Version :D
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Mnie wkurwiła moja własna głupota...
Ale never again. Od dziś jestem zarejestrowanym TWÓRCĄ!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
I Stwórcą!
Gadaj pan, wszyscy będziemy mądrzejsi.
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Nie wolno mi publicznie. Na razie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Podjarał, zaczęło się robić fajnie - to zabrał dildo ;).
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Nie mogę, bo mnie do odpowiedzialności karnej pociągno.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Połączenie kobiety+alkohol.
Ssiecie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
+5486463723752766
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Oj, Jonek się po prostu do Koła Gospodyń Wiejskich zapisał ;)

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie to, że gdyby nie pewne dosyć niefortunne i dosyć krótkie zatrudnienie się w jednym miejscu miałbym teraz inną i na dodatek normalnie płatną pracę.

Oprócz tego chciałbym ujrzeć jakieś pieniądze za ten jeden przykry miesiąc.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wkurwiają mnie basiści, dzisiaj kolejny opuścił szeregi mojego chujowego zespołu i prawdopodobnie na tym zakończy się nasza króciutka przygoda. FML

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Na pogodę to nie wypada gentlemanom narzekać, więc:

lubiałem...

:headache:
Paczki z głów!

Offline mattuck

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • troche troll
mnie wkurwia lokalne kółko rolnicze, pierw kupują później nie płacą! never again płatność kredytowa przelew 21 dni!
kupie pasywny pickup brige do 7

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Cytuj
QLOC S.A., lider rynku lokalizacji gier komputerowych w Polsce, poszukuje współpracowników:
Tester lingwistyczny/funkcjonalny gier komputerowych

Osoba współpracująca z QLOC S.A. jako tester będzie odpowiedzialna za:
- weryfikację polskich lokalizacji gier pod kątem spójności oraz poprawności językowej (tester lingwistyczny),
- testowanie poprawnego funkcjonowania gier (tester funkcjonalny),
- raportowanie napotkanych błędów za pomocą narzędzia informatycznego,
- kontrolę jakości dostarczonych produktów.

Wymagania:
- doskonała znajomość gramatyki, ortografii i stylistyki języka polskiego (tester lingwistyczny),
- duże doświadczenie z grami komputerowymi lub/i konsolowymi (tester funkcjonalny),
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym, umożliwiającym płynną komunikację,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- umiejętność pracy w grupie,
- wysoka komunikatywność – umiejętność jasnego i zwięzłego opisywania problemów,
- zdolność do pracy pod presją czasu,
- ukończone 18 lat.

Dodatkowymi atutami będą:
- studia na kierunku lingwistycznym lub humanistycznym (tester lingwistyczny),
- znajomość branży gier komputerowych,
- obycie ze sprzętem i produktami na platformy PLAYSTATION®3, Nintendo Wii oraz Xbox 360,
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w warszawskim biurze QLOC S.A. Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: careers@q-loc.com

Prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „TESTER LINGWISTYCZNY” lub „TESTER FUNKCJONALNY”.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami wybranymi w pierwszym etapie rekrutacji.
:(
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline mattuck

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • troche troll
i wkurwia mnie ze moja szefowa nie umie obliczyc mojej wyplaty, znow skroila mi 500 stow! AGGGHHH
kupie pasywny pickup brige do 7

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Spoiler

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
to , że nigdy tak nie zagram

"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ale Kobejnowi i np. Klaptonowi, nie mówiąc o Grohlu to nie przeszkodziło - w ostatnim przypadku: 6 Grammys...
Nie wykręcaj się więc! :D

I ciesz się, że tak nie wyglądasz :D.
« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2011, 00:22:37 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady

I ciesz się, że tak nie wyglądasz :D.
orzesztykurwa!!!!

bądż

ożesztykurwa!!!!

« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2011, 00:29:08 wysłana przez czerez »
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ziom tematy pomyliłeś. Ciesz się, że tak nie zagrasz, bo brzmi to jak kupa i nie ma nic ciekawego w odgrywaniu czegoś co gra 124256236 innych ludzi ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ale jest kozackie, poza tym meszugi itp. też dużo osób gra. Czemu by nie troszkę klasyki.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
a jaki problem posiedzieć chwile i się nauczyć? ;)
Dla mnie nie ma w tym nic ciekawego, tym bardziej kozackiego, a klasykę preferuję w bardziej klasyczny sposób ;]
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
a jaki problem posiedzieć chwile i się nauczyć? ;)


buachachacha  - czekamy na twoje filmy na jutubie  :D


Dla mnie nie ma w tym nic ciekawego, tym bardziej kozackiego



są różne gusta i rozumiem , że może ci się nie podobać ale jednak koleś jest kozak !!!
co ma jeszcze zrobić ? udziargać sweter nogami podczas gry ?
wtedy będzie zasługiwał na miano "kozaka" w twoich oczach ?

a może na forum mamy kozaka kozaków ? 

ed:

oczywiście to też mnie wkurwia  ;D
« Ostatnia zmiana: 27 Sie, 2011, 07:17:10 wysłana przez czerez »
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!