Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1672107 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ale za to uniwerek jest wyjebany w kosmos, a niedaleko niego jest najlepszy ( i tani! ) kebab w Warszawie [...]
...po prawdzie, to na Francuską troszki daleko...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ale za to uniwerek jest wyjebany w kosmos, a niedaleko niego jest najlepszy ( i tani! ) kebab w Warszawie [...]
...po prawdzie, to na Francuską troszki daleko...

Toluś, Sahara na Kruczej. Efes jest a i owszem, dobry, ale prawie dwa razy droższy ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Spaliłem SH20, mam leczenie kanałowe zęba, znieczulenie średnio podziałało, co kurwa jeszcze?
- mix your style -

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Nie życzę Tobie, ale można by jeszcze długo...
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Kurwaaa!!! Komary mi wleciały do pokoju już 6 zabiłem, ale jeszcze jeden został i jestem cały pogryziony.  >:(

Mieszkam 200m od lasu, a właściwie od puszczy, wieczorami szyby okien bywaja czarne od komarów i to ruskich gabarytów. Problem z wlatywaniem rozwiązała mokitiera z Biedronki za nieco ponad 10zł, czego i tobie życzę, dzęki czemu będziesz mógł wkurwiać się czymś innym ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Lip, 2011, 23:58:35 wysłana przez theremin »
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Celine Dion. Zawsze! I w każdej postaci!...
Paczki z głów!

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Dlaczego super ciekawe oferty pojawiają się właśnie teraz , kiedy jestem w największym dołku finansowym w życiu . Dlaczego nie było tak fajnie z dostępnością sprzętu , kiedy patyka za 2 klocki mogłem kupować co miesiąc - zejebiście mnie to wkurwia - I nie jestem pedałem :D
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Gorączka 40 stopni przez cały dzień wczorajszy... Dziś po naćpaniu i przespaniu już mniej, no ale kurde w lipcu (na dodatek tak wysokiej nigdy nie miałem)!!!!???
Ssiecie.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ale za to masz najładniejszy avatar na forum, ciesz się :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wkurwia mnie coraz bardziej to, że bardzo chcę znalezc pracę w swoim mieście i w nim studiowac, ale przez jebane kolesiostwo żadnej nie znajdę, więc muszę się wyprowadzic do innego miasta.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Wkurwia mnie to, że idzie sobie taki sąsiad, który wie że mieszkam w tym bloku. Mówię "dzień dobry", a ten ani be ani me ani spierdalaj!
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
mam to samo, ale u mnie jesty taka rotacja w sąsiadach, ze sam juz nie wiem czy to sąsiad, menel czy może listonosz ;s
i always go full retard

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ja tam mówię tylko tym, co do których mam pewność, że odpowiedzą (starzy sąsiedzi, którzy mnie w windzie zaczepiają i wstawiają jakieś nostalgiczne gadki o przemijaniu i jak to dzieci szybko teraz rosną do mojego curriculum vitae); względnie gdy ktoś sam mnie powita, to odpowiem; a tak to nie zajmuję sobie głowy, bo i po co?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
mam to samo, ale u mnie jesty taka rotacja w sąsiadach, ze sam juz nie wiem czy to sąsiad, menel czy może listonosz ;s
U mnie podobnie. Znam paru stałych sąsiadów to mówią. Teraz sezon to wczasowiczów mnóstwo (nowy blok). Co nie zmienia faktu że idąc 2 siatami zakupów typowo domowych nie można poznać, że tu mieszkam. A niektórzy udają, że od dobre pół roku jak nie więcej nie znają(mieszkam 3 lata, od nowośći), a na wczasowiczów wyjebane :D (BTW wczasowicze popsuli zamek od śmieci bo ciężko chodzi)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie że kilka miesięcy temu wpierdoliłem się w trudną do określenia "pętlę czasową". Mam wrażenie jakbym przeżywał ten sam dzień cały czas. To samo śniadanie, te same rytuały, ludzie w autobusie zajmujący te same miejsca. Nie wiem też kiedy zaczął mi się nawyk liczenia łyków wody mineralnej LOL Fuck my life.
Wow, ten fenomen trwa już kolejne miesiące... System poznawczy nie radzi sobie z tą sytuacją, co objawia się powstawaniem kolejnych nerwic natręctw. Czy to się kiedykolwiek skończy? Czy po tym wszystkim zdołam odzyskać normalność?!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ale po co? Wariaci często wydają się być całkiem szczęśliwi, ze mną łatwiej się dogadasz... :D
Paczki z głów!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Lord głowa do góry ;-) Wyjedziesz do Poznania za parę chwil i będzie ok :P New place, new luck, new life, new... whatever :P

Chciałem wstawić jakąś grafikę i wpisałem słowo "szczęśliwy." Spróbujcie tego samego i patrzcie na wyniki.

Jakiś żart chyba :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Bat, czyżby Twoja komora hibernacyjna też była nieszczelna? Wiedziałem żeby nie godzić się na tą szaleńczą podróż...

13th, ja mam coś takiego:

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 25 Lip, 2011, 08:45:57 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Bat, czyżby Twoja komora hibernacyjna też była nieszczelna?

Popuszcza gazy i wyziewy ;). Polecam medytacje, gry komputerowe i alkohol. Z kolegami! ;)
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Codziennie praktykuję medytację śmierci, oczyszczam swoje czakramy i uwalniam kundalini...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
...uwalniam kundalini...

oblech!

Spoiler
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.


Spoiler
« Ostatnia zmiana: 25 Lip, 2011, 09:25:23 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
A nie mówiłem?! :D
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie niemożebnie kiedy sprzedawcy z allegro nie odpisują na pytania -__-'
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Lord z tym kundalini to mam nadzieję taki dowcip jest?
Bo jak ty tak na serio, to ja tu dokument mam dla ciebie, "chrześcijański kościół charyzmatyczny."
Ale z chrześcijaństwem to za dużo nie ma wspólnego.

Poświeć 30 min. Normalnie masakra.

Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.