Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1671949 razy)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
... co??




:D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Niieeee :) Twisted to framework sieciowy dla pythona, a Firmata to protokół komunikacji po porcie szeregowym ;)
man, pajton i komunikacja po serialu ?;o
i always go full retard

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
sify11, Arduino :D!
Ssiecie.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Turgon nie płacz - to jest proste :P
Jeżeli zamierzasz brnąć w uC to w ogóle ciesz się, że możesz korzystać z tak łopatologicznych platform jak Arduino ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Jakub_Z.

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Matowy
EDIT:
Niesamowite jest też stosowanie spacji przed przecinkiem :bowdown:

( Obraz usunięty.)
Przecinek to tam jeszcze pół biedy... Chociaż i tak to straszliwie wkurza, podobnie jak kropka. Jednak w postach/rozmowach na komunikatorach to aż tak nie gryzie, gorzej jak takie coś jest w jakichś tam ważnych dokumentach. Dla przykładu formatowałem niedawno licencjaty koleżankom - tam to spację były po otwarciu nawiasu i przed zamknięciem nawiasu... Nie wspominam o robieniu w łordzie czy innym badziewiu akapitów przy użyciu spacji :)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Turgon nie płacz - to jest proste :P
Jeżeli zamierzasz brnąć w uC to w ogóle ciesz się, że możesz korzystać z tak łopatologicznych platform jak Arduino ;)
Raczej wkurza mnie, że nie wszystko działa ot tak ;) Chociaż bardzo ciekawi mnie ARM i produkcja kontrolerów w oparci o tą architekturę, więc będzie tylko gorzej ;)
Ssiecie.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Nie wspominam o robieniu w łordzie czy innym badziewiu akapitów przy użyciu spacji :)
albo entera... x_X
epic pr0
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Turgon: pierdol Arduino. Weź ARM czy Atmegę czy co tam chcesz i ogarniaj pomału samą obługę uC w asemblerze i C.
Na pytony jest miejsce potem ;)
A czy ARM jest jakiś tragicznie trudniejszy niż Atmega? W sumie zależy jaki ARM ;) Ale też nie ma źle.


Wkurwia mnie, że niby impreza, sevenstringi, pijemy, bawimy się, tańczymy, a tu normalnie jacyś ludzie jednak w tym czasie piszą na forum.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Nie wspominam o robieniu w łordzie czy innym badziewiu akapitów przy użyciu spacji :)
Przerzuciliby się wszyscy wreszcie na TeXa i połowa tych problemów zniknęłaby jak sen złoty. 8)

Co do uC: 8051,
Spoiler

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Dexterek, myślę, że na to też przyjdzie czas, ale teraz wolę osiągnąć jakieś wymierne efekty (choćby głupie sterowanie przekaźnikami), bo skupiam się w tej chwili przede wszystkim na programowaniu sieciowym stąd też najwygodniejszy przynajmniej dla mnie język na świecie - python :) Z resztą jak na razie nie duszę się na arduino, to znaczy że nie muszę wcale migrować na trudniejszą platformę :)

Tadeo, może jakieś przykładowe proste projekty?
Ssiecie.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
A ja tak na szybko.
Ostatnio na maxa wkurwiają mnie typy na forum.gitara.pl
Ze wszystkim mają problem i chyba zarzucę swoją obecność tam bo nic tylko obelgi i żadnej rzetelnej wiedzy albo odpowiedzi ...

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Buahahahahahaha :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Chyba za stary na to jestem i za szybko łapie nerwa.
A myślałem że z wiekiem jakaś mądrość czy coś przychodzi ...

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Chyba chciał powiedzieć, że zamiast swojej składki to zrobił. Jakby np była składka 50 zł zamówił bym koszulki czy coś dla wszystkich za 50 zł, zapłacił z własnej kieszeni to też bym tak zrobił.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Pro Tools, niestety.
Paczki z głów!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Kurwaaa!!! Komary mi wleciały do pokoju już 6 zabiłem, ale jeszcze jeden został i jestem cały pogryziony.  >:(
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
...jak robię grilla (ew. inną robotę) i ktoś mi się co chwilę wpierdala:
- tu trzeba dołożyć (sypie jakieś znalezione drewno(!), pełno jebanego dymu, wszystko muszę wyciągać i tłumaczyć dlaczego)
- tu trzeba podmuchać (dmucha, wstają płomienie i wszystko się zaczyna jarać, gaszę)
- to trzeba przesunąć (spada na węgle, wyciągam)
- wali (na poważnie!) jakieś teorie typu: rozważałem grilla jako zjawisko bilansu cieplnego...

Jebnę se t-shirta/fartuszek: "wuj Bat gwarancją jakości tego grilla, spadaj stąd i grzecznie czekaj przy piwie aż będzie gotowe. Zawołam/przyniosę!!!"
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
zjarane z plomieni przeciez najlepsze :D
a tak na serio to rozumiem cie, choc sam mistrzem grilla nie jestem ;)

najlepsze jest niesmiertelne:
- dolej podpalki, dolej podpalki!
...i pozniej nawet jak ona sie wyjara polmetwrowym plomieniem to wegiel nia nasiaka na tyle, ze pozniej wszystkie zarcie jebie ta benzyna...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
W ostatnio odwiedzonym warsztacie samoch. wisi taka kartka:
Dopłaty:
- klient patrzy na pracę +50%
- klient patrzy i komentuje +100%
- klient twierdzi że umie lepiej +200%
- klient próbuje pomagać +300%
Paczki z głów!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
w warsztacie gdzie wożę swoje auto też jest taka kartka :)

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Wkurwia mnie moja ex, która przedwczoraj ponownie stała się moją eks po krótkim reunicie, na który pracowałem pół roku.

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Może lubisz jak kto pasożytuje na tobie.  :P
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wojtt nie przejmuj się, stolica, jak każda porządna wieś, obfituje w hoże, jurne dziołchy, znajdziemy Ci jakąś ;D

A mnie wkurwiają moje GASy, które nie są obecnie kompletnie wyszukane, ba, są tylko dwa, a i tak hajsubrak na ich spełnienie :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
No ja mam nadzieję, że faktycznie ta stolica jest nieco bardziej europejska. Mam dosyć tej stęchłej dziury, gdzie jedyną atrakcją jest trójstyk granic.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Bardziej europejska na pewno, ale nie wiem, czy zgodnie z Twoimi wyobrażeniami, niestety... Ale za to uniwerek jest wyjebany w kosmos, a niedaleko niego jest najlepszy ( i tani! ) kebab w Warszawie, kilka barów i pubów z tanim piwem, milijard barów i pubów w ogóle... Hm.

Zajebiście jest, im dłużej tu mieszkam, tym naprawdę coraz bardziej lubię to miasto.


To żeby nie zbaczać z tematu... Po pobieżnym rekonesansie internetów wkurwia mnie, że niezbyt się da w tym kraju kupić płyty At The Drive-In.

Posty połączone: 18 Lip, 2011, 19:48:32
Bardziej europejska na pewno, ale nie wiem, czy zgodnie z Twoimi wyobrażeniami, niestety... Ale za to uniwerek jest wyjebany w kosmos, a niedaleko niego jest najlepszy ( i tani! ) kebab w Warszawie, kilka barów i pubów z tanim piwem, milijard barów i pubów w ogóle... Hm.

Zajebiście jest, im dłużej tu mieszkam, tym naprawdę coraz bardziej lubię to miasto.


To żeby nie zbaczać z tematu... Po pobieżnym rekonesansie internetów wkurwia mnie, że niezbyt się da w tym kraju kupić płyty At The Drive-In.

Ed. kurwa, czemu te posty wysyłają się podwójnie...? Wkurwia mnie to.
« Ostatnia zmiana: 18 Lip, 2011, 19:50:26 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!