Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1676285 razy)

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
ojapierdolę :D epilog mnie rozbroił, mściwyś jest :D batman the avenger ;D ale dobrze mu tak, niechaj dresio nie pyskuje.
mnie wkurwiają wzmaki w studio jakie mam do dyspozycji bo mi suki sprzęgają cały czas... a jak drugi nie sprzęga to nieselektywny i słaby tak, że się nie przebija przez resztę...

i wkurwia mnie zakładanie strun, bo zawsze muszę coś spierdolić...
ostatnio zarysowałem korpus kombinerkami (już załatwiony problem)
a teraz zjebałem imbusa... rewelacyjnie wprost..:/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
ojapierdolę :D epilog mnie rozbroił, mściwyś jest :D batman the avenger ;D ale dobrze mu tak, niechaj dresio nie pyskuje.

Takiego nagłego i niesprowokowanego chamstwa dawno nie spotkałem. A było, że kiedyś lałem się w 3mieście na skrzyżowaniu z facetem, bo mnie prawie staranował podczas jazdy. Inni kierowcy też wtedy wysiedli i pogonili typa, bo jechał slalomem jak idiota.
Tym razem sytuacja nie była taka wesoła, bo kolo nie dość, że ewidentnie cisnął na konfrontację, to jeszcze miał koszulkę jakiejś szkółki krav maga... Gdyby mie się coś stało - to co z Szymonem?
Paczki z głów!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Daj spokój, Szymo by pomógł i byście dali radę.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Jeszcze parę latek ;). Nikomu, a szczególnie rodzicom, nie życzę kalkulacji, które wtedy przeprowadzałem w głowie. Gdybym temat pociągnął, na stówę byłoby zwarcie.
Paczki z głów!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
całki :okulary: :kaplan: :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
w sumie to bat zalatwiles to najlepszym mozliwym sposobem imo - rak se nie ubrudziles (w sumie bo i po co), a kolesiowi prawdopodobnie kolo dupy narobiles (dotkliwiej, nizli bys mial sie z nim pobic), no chyba, ze tamtemu szefowi nie zalezy na tym, jaki wizerunek firmie wystwaiaja jego pracownicy... ;)

co prawda jeden koles u mnie na roku ludzi tak zalatwiajacych problemy okresla terminem 'spoleczniak', ale imo pierdoli glupoty, bo jednak to jest bardziej wyrafinowane i skuteczniejsze, niz argument sily...;)
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2011, 18:12:58 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
może robił w tej szkółce krav maga jako posługas i popierdalał do sklepu po parówki :D wiesz, będąc w liceum miałem nauczyciela który nosił przynajmniej raz w tygodniu koszulkę z napisem "capoeira" i szczerze, za chuj nie wierzę by ją ćwiczył bo był fest spasiony ;D wiesz, taka pozerka, może i tu tak samo było ;) ale rozwiązałeś sprawę po mistrzowsku

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Bo uczę się od najlepszych: Bruce Lee - sztuka walki bez walki. Ponad 30 obejrzeń "Wejścia Smoka" (w kinie!) w końcu się na coś przydaje ;).
Społeczniak - nie widzę w tym określeniu niczego pejoratywnego. Moja żona - to jest dopiero w tym miszcz. A ja, gdzie mogę, tam chamstwo i drobnomieszczaństwo zwalczam godnościom osobistom. Kurde, od każdego z nas zależy jaki ten świat jest.

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2011, 09:46:09 wysłana przez wujo Batman »
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
ten koles jest dosyc specyficzna postacia, bo jest kibolem-inteligentem. wiesz, na mecze to on idzie sie ponapierdalac, a nie na ogladanie wydarzenia sportowego; kobiety do garow nie przeszkadzac facetom w reszcie zycia, tylko polska katolicka, korwin-mikke, wszelkie "wymysly" typu lesbijki i feministki to proba obalenia istniejacego ladu spolecznego przez brzydkie laski, ktorych nikt ruchac nie chce i sa sfrustrowane i podjudzaja te ladne, podburzaja przeciw facetom, a caly swiat wraz z polska jest kontrolowany i niszczony niczym przez raka przez zydo-masono-komune itp. ale z drugiej strony jest naprawde inteligentnym gosciem i poniekad jest wporzatku (wobec swoich przynajmniej), naprawde widzac go patrzysz i nie wierzysz, ze taki inteligentny facet ma takie poglady. tylko po prostu z takiego srodowiska sie wywodzi i stad to... jak dla mnie fenomen :D
no i jak on to mowi, to to okreslenie JEST pejoratywne :D
http://www.miejski.pl/slowo-Spo%C5%82eczniak w sumie tutaj to nawet prawidlowo opisali, a przynajmniej w tym sensie, w ktorym on uzywa tego slowa (no, moze tu jest troche wezej, bo mowa tylko o policji, zamiast wszelkim 'donoszeniu' gdziekolwiek)...w innym kontekscie sie z nim nie spotkalem.
« Ostatnia zmiana: 13 Maj, 2011, 10:19:09 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Kumam. Niektórzy są pejoratywni jeszcze zanim się odezwą ;).
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
kurwa, ja tu edytuje pieknie posta, a ty zdazyles juz odpowiedziec :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Widziałem, ale nadal podtrzymuję pogląd ;).
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
spoko, nie zmienilem zasadniczej tresci przeciez, tylko poprawilem forme w jakiej jest wyrazona ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
ej o czym wy kurwa mówicie bo załapać nie mogę :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
O jakichś facetach, generalnie. Jak o facetach - to nic ciekawego :P.
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
skoro nic ciekawego to po co gadać o tym ;p

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
wkurwia mnie niesamowicie że mam takie blokady twórcze, że co bym nie zagrał, wszystko chujowe. poza tym wraca mi poczucie obcości w stosunku do wszystkiego co mnie otacza. mam ochotę zmienić środowisko, raz się cieszę, że może będę mieszkać w internecie w krakowie od września, a jak byłem dzisiaj w krakowie, spotkałem paru ludzi, to zaraz do mnie dochodzi że to w sumie nic nie zmieni, wszędzie jest kurwa tak samo. no do tego po raz kolejny uświadomiłem się jak bardzo lamię w sztuce gitarnictwa.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
wkurwia mnie niesamowicie że mam takie blokady twórcze, że co bym nie zagrał, wszystko chujowe.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
wkurwia mnie niesamowicie że mam takie blokady twórcze, że co bym nie zagrał, wszystko chujowe.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
To teraz się na to mówi 'blokady twórcze'? Bo kiedyś, to było się po prostu chujowym... ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Jestem chujowy... :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
każdy czasem jest chujowy
do widzenia.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Kurwa, spaliłem jeszcze lutownicę ;/.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Czas na mojego wkurwa, właśnie wróciłem ze sklepu gdzie miałem dzisiaj se PODa kupić i... się okazało, że bank zablokował kartę i chuj strzelił zakupy. Tak więc jestem bez karty, bez PODa i straciłem ponad 3 godziny na cała wycieczkę do sklepu. Idę się nachlać...