Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1676033 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Zamawiałem struny, były w magazynie. Zapłaciłem za nie, nie ma ich w magazynie i 10 dni w plecy :/
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Wkurwia mnie to, że spaliła mi się płyta główna w komputerze i muszę postarać się oddać świeżo zakupiony DDR na Allegro, ale z drugiej strony cieszy mnie to, bo zamontują mi nową płytę z DDR3; w końcu nie będę się wkurwiał, że reverb włącza mi się przez 10 minut :D
Zapewne odczujesz różnicę między DDR2 a DDR3 ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
http://forum.sevenstring.pl/hardware/kolumna-czy-monitory/

O takie tematy mnie wkurwiają. I studenty brudasy też mnie wkurwiają :P Śmierdzą, jeżdżą autobusami, wpierdalają zupki chińskie i pierdolą o analizie matematycznej 24 na dobę. O.
mniut i piah

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
I studenty brudasy też mnie wkurwiają :P Śmierdzą, jeżdżą autobusami, wpierdalają zupki chińskie i pierdolą o analizie matematycznej 24 na dobę. O.

kurwa, jutro mam koło z całek ;/ .

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
a mnie wkurwiają monety i medale...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
"Nie bądź za słodki, bo cię przeżują, ani za gorzki, bo cię wyplują".
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
bat dobrze prawi, wódki mu polać!... ale to smutne w chuj... :S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Smutne? To prosta i doskonała życiowa wskazówka. Gorzej z wykonaniem, fakt, ale większości rzeczy w życiu nie uczy nikt, wersji demo też jeszcze nie ma ;).
Paczki z głów!

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Wkurwiacie mnie.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Czochrajbobrawąchaj jaja
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
"większości rzeczy w życiu nie uczy nikt" to wydaje się mieć więcej niż jedno znaczenie ;D
no ale other than that to masz rację... prosta i doskonała wskazówka ale to wykonanie tego, wprowadzenie w życie - to dobija... kurwa o czym my w ogóle mówimy :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Wreszcie o czymś sensownym.
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
sugerujesz iż wiosełka sensu nie mają? :P
nie no tak mówię o tym bo zawsze się na mnie wkurwiają znajomi na imprezach, że po kilku kielonach (albo i bez nich) zaczynam nawijać o sprawach egzystencjonalnych :D widzę, że tutaj też tego nie umiem powstrzymać, mimo trzeźwości ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Mają, jak każde hobby ;). Ale nie ma dla mnie sensu pierdolenie typu złamany paznokieć albo uciekł mie autobus. Temat brzmi: "...w życiu...".
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
dobrze gadasz ;D .. w życiu wkurwiają mnie kobiety, które zdradzają faceta mimo jego poświęcenia i dbania o nią... pokrywa się z Twoim stwierdzeniem w opór... i weź to jakoś wypośrodkuj, żeby się taka nie poczuła zbyt pewnie a zarazem nie poczuła zaniedbana... kurwa :S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Kobiety (podobno) lubią drani ;). Ale to temat rzeka, lepiej nie zaczynać ;). W życiu cały czas łapiesz balans, takie przejście na linie na drugą stronę wąwozu ;).
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
zajebista metafora, ale może nie będę tak się zgadzał z Twoimi stwierdzeniami bo wygląda jak wazeliniarstwo ;P
no ale co do tych drani to z drugiej strony nie ma co kształtować stereotypów, muszą być gdzieś te normalne kobiety, bez masochistycznych tendencji, które nie mają nasrane we łbie.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Wkurwia mnie to, że zgubiłem imbusa do regulacji D-tunera i teraz mogę sobie go w dupę wsadzić...
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Jakub - są fajne 2 książki na ten temat:

"Co mężczyźni wiedzą o kobietach".
"Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy".

Pierwsza jest całkiem pusta(!), a druga:
Spoiler

Wiele nadziei nie zostało ;).
Paczki z głów!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
Pozostanę optymistą mimo wszystko :S ale przeraził mnie już spis treści... może przeczytam jak wyjdę z biura.. albo... hmm.. nie, lepiej nie, zostanę optymistą i będę wierzył, że mam farta...bardzo głupi jestem?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Jak to mówią, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, więc w niektórych aspektach życia lepiej żyć w błogiej nieświadomości ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
E tam, przeczytałem paręnaście stron i jest póki co całkiem śmiesznie i całkiem do rzeczy, a do tego skierowane do kobiet, nie do facetów, więc czytaj spokojnie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
że recepta na przejrzenie sposobu myślenia homo sapiens z cyckami? ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Tzn. dla mnie tam póki co nic odkrywczego w tym temacie nie ma ( a zaznaczam, że jestem tylko związkowo upośledzonym maturzystą ), więc nie musisz się tego bać ;D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Jakub0765

  • Gaduła
  • Wiadomości: 248
ja maturę miałem w zeszłym roku i może i po spisie treści wnioskując, też odkryć wielkich nie widżę, to boję się zawsze takich treści :S... związek zawsze (poza gitarą) jest najważniejszą kwestią w moim życiu i łapię tripa jak się naczytam takich rzeczy.. że kolejna wytnie numer i się wkurwię... eeh.. życie