Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1676707 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No mnie zapewne dotyczy punkt 1. Choć niby wcale nie, bo z całą kasą którą w to wiosło wlałem, chcę za nie 700 taniej, ale fakt faktem, wątpię, żeby poszło drożej niż 1500 zł. A szkoda, bo zajebisty patyk jest...

W sumie co ja narzekam, nie wymienię wiosła, to będzie więcej funduszy na amp. Wreszcie "dozbieram i kupię lampę!" :D
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Raczet, od pewnego czasu urzekają mnie Twoje wynurzenia, normalnie czekam codziennie z zapartym tchem na Twoje kolejne 20 postów o niczym. Może byś się lepiej do matury pouczył?

A w temacie - wkurwia mnie, że za 3 godziny lecę, a jestem jak obi wan z gównianej nowej trylogii SW i I hate flying.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Wkurwiają mnie szumy procka, które mi się przedostają do wątpliwego wyjścia ałdjo w moim kompie ;)

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wyłącz SpeedStep dude.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
co to jest i jak się do tego dostać?

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Miałem dzisiaj zrealizować mój GAS. Rozejrzałem się za pożyczką i umówiłem na dzisiaj z facetem by ograć Ibanera RGA 121 Prestige. Po 16 dostałem smsa, że niestety nieaktualne, bo ktoś do niego zadzwonił i kupił tą gitarę na allegro.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wkurwia mnie,  że na Aledrogo stoi Soldano GTO Supercharger a ja nie mam kasy...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Wkurwia mnie mój Marshall. Ma za dużo watt...
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Wkurwia mnie,  że na Aledrogo stoi Soldano GTO Supercharger a ja nie mam kasy...



:D
B ( o ) ( o ) B S

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A mnie wkurwił mój koszyk zakupów na taniestruny.pl bo za komplet strun do łosia musiałbym zabulić 58 zeta. No to nie zamówiłem. Chuja, zagram koncert na starych. To ja wypiję herbatę i rzucam, kurwa granie  >:(

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Mnie wkurwia, że miałem czekać na wiosło 4 miesiące, a czekam już 5 :/

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Mnie wkurwia ze nie ma na taniestruny 0.66 EB :X

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Wkurwia mnie, że tanie struny nie są wcale tanie

;)
007

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Mnie wkurwia ze nie ma na taniestruny 0.66 EB :X

W ogóle skompletować tam set Erniego Balla graniczy z cudem!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline taniestruny.pl

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Sklep muzyczny
PANOWIE! Oby tylko takie problemy!!! :D

...ale niech tam. 4 urodziny sklepu jutro mamy.

Dla użytkownika Yony mam dobrą wiadomość - dostanie, jednorazowy, wyjątkowy i specjalny rabat 50% na skompletowanie swojego setu aby móc odegrać koncert. (kontrakt na PRV).

Dla użytkownika immortal-king mam zaś informację, że dostępność strun nie jest do końca zależna od nas. Dystrybucją na Polskę produktów Ernie Ball zajmuje się jedna firma i nie radzi sobie z tym najlepiej. Oczekujemy dostawy. W drugim tygodniu maja sytuacja powinna się znacznie poprawić.
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi, 2011, 14:23:24 wysłana przez taniestruny.pl »

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Wkurwia mnie że nigdzie nie mogę dorwać kartonu do zapakowania gitary do wysyłki. Objechałem pół miasta i nigdzie albo nie mieli, albo były im potrzebne. A jutro miałem ją wysłać i nie mam kurwa w czym!!! Nie lubię zawodzić.

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Wkurwia mnie że nigdzie nie mogę dorwać kartonu do zapakowania gitary do wysyłki. Objechałem pół miasta i nigdzie albo nie mieli, albo były im potrzebne. A jutro miałem ją wysłać i nie mam kurwa w czym!!! Nie lubię zawodzić.

zwykłe kartony + papieroplastyka?
ore ore na traktore

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Mnie wkurwia ze nie ma na taniestruny 0.66 EB :X

W ogóle skompletować tam set Erniego Balla graniczy z cudem!

Ja tam nie wiem, ale 3 lata kompletuję i nie narzekam ;).
Paczki z głów!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Wkurwia mnie niemiłosiernie, że ludzie maskują swoją głupotę stresem. No ja cholera wiem, że stres korzystania z wiedzy nie ułatwia, no ale kurwa trzeba jakaś wiedzę mieć jednak, a nie okłamywać siebie i otoczenie. Rzekłem, kurde.

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Wkurwia mnie że nigdzie nie mogę dorwać kartonu do zapakowania gitary do wysyłki. Objechałem pół miasta i nigdzie albo nie mieli, albo były im potrzebne. A jutro miałem ją wysłać i nie mam kurwa w czym!!! Nie lubię zawodzić.

zwykłe kartony + papieroplastyka?
No i tak zrobiłem. Dorwałem kawał grubego jak cholera kartonu i zrobiłem sobie z niego customowy carton-case. Gita tak zapakowana że ja pierdolę jak coś jej się stanie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
1. rozporki na guziki. Niby fajnie, bajera, ale weź pan za każdym razem rozpinaj to, łącznie z paskiem od spodni i zapinaj. Do lodzika: thumbs up!, ale mimo wszystko częściej po prostu muszę się wylać ;).

2. road rage. Wczoraj wychodzę ze sklepu, a tu jakiś gnojek, z 20 lat, zaparkował tak blisko, że ledwo mogę wsiąść. Pytam grzecznie: odjeżdża pan, bo nie mogę się dostać do auta? A ten wypala od razu: - Bo stanąłeś, kurwa, za blisko linii, nie odjadę!. - Nie jesteśmy na "ty". Itd., itp. W końcu gadka zrobiła się naprawdę ostra, wyzwiska, bluzgi. Ja tu z siatami, Szymonio jeszcze (tyle, że wpuściłem go do środka z drugiej strony i wygląda na to, że nie skumał sytuacji), tak bym chyba kolowi zajebał. Chociaż szkoda później mieć kłopoty...

Epilog:
Ale na aucie był numer do firmy, dodzwoniłem się do szefa, powiedział, że się tym zajmie.
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
1. rozporki na guziki. Niby fajnie, bajera, ale weź pan za każdym razem rozpinaj to, łącznie z paskiem od spodni i zapinaj. Do lodzika: thumbs up!, ale mimo wszystko częściej po prostu muszę się wylać ;).

To jedna z najwspanialszych rzeczy jaka może być przy spodniach! Do dziś pamiętam, jak kilka lat temu sobie suwakiem przyciąłem, ślad mam do dziś... ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Poka!
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
1. rozporki na guziki. Niby fajnie, bajera, ale weź pan za każdym razem rozpinaj to, łącznie z paskiem od spodni i zapinaj. Do lodzika: thumbs up!, ale mimo wszystko częściej po prostu muszę się wylać ;).

Po kilku latach używania prawie wyłącznie tylko takich rozporków naumiałem się sprawnie posługiwać tym dziadostwem. Ale i tak zipper for the win!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!