Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1643548 razy)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Zesraj się jej na wycieraczkę
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ma psa, więc mogę ją oskarżyć o to, że sra po trawnikach. Paranoja troszkę.
007

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Za 10 dni mamy supportować dość znany zespół z Olsztyna, a tu nagle gitarzysta nam się rozmyślił. Po prostu kurwa wspaniale.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
wkurwia mnie to, że chwilę temu dostałem telefon iż mam odwołany lot i muszę tłuc się do Warszawy pociągiem..
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie no, nie wiem jak Ty to przeżyjesz, naprawdę... :/
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ha ha ;D tanie linie to jest to ;D

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Nie no, nie wiem jak Ty to przeżyjesz, naprawdę... :/
Cicho siedź a nie, cfaniaku :D
Ha ha ;D tanie linie to jest to ;D
co jest najśmieszniejsze, to był lot Lotu :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ostatnio mnie wkurwia reaper
nie dosc ze latencja jest na posiomie 1/5 sek to jeszcze mi szumi cos ;s
i always go full retard

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wkurwia mnie, że na koncercie BLS nie było słychać nic poza perką i gitarą... CZASEM jakiś wokal się przebił, ale to czasem.

Spoiler
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
To chyba właśnie bardzo dobrze ustawili ;) Lubisz pisać - napisz coś.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No właśnie nie dobrze. Bo to było tak, że słyszysz pata pata, tss tss perki dobrze, szum gitar ( ale z rozróżnieniem riffów były już problemy ), co jakiś czas solówkę, czy pinche ( i to brzmiało już bardzo dobrze ), no i wokal, jeżeli gitary akurat nie szalały, a Zakk się darł. Byłem już w życiu na parudziesięciu koncertach, w tym parunastu w stodole i niestety, ktoś poważnie spieprzył, bo takie nagłośnienie to ja znałem póki co tylko z małych klubików/pubów w formie piwnicy, z ledwo-że-sceną gdzieś w kącie. Lipa.

Ale niech Ci co też byli opowiedzą, bo może tylko ja głuchnę na starość :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
To przez cipiarskie Marszale <banme>, na Godsized calkiem fajnie brzmialo, no bo Mesa! :D

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
chyba dysk mi umiera ;/ cyka doslownie jak jakis kierunkowskaz i mnie tym cykaniem wkurwia, pomijajac, ze szkoda mi dysku jako takiego, jesli zdechnie ;/ (na szczescie nie trzymam na nim zbytnio nic do zbackupowania, bo ledwie system, a nie dane)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
chyba dysk mi umiera ;/ cyka doslownie jak jakis kierunkowskaz i mnie tym cykaniem wkurwia, pomijajac, ze szkoda mi dysku jako takiego, jesli zdechnie ;/ (na szczescie nie trzymam na nim zbytnio nic do zbackupowania, bo ledwie system, a nie dane)
A jaki masz system operacyjny?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
kubuntu.
po restarcie sie uspokoilo... ale i tak objaw mi sie nie podoba.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Niesamowicie wkurwia mnie wszechobecna znieczulica. Dochodzi do takich sytuacji że starsza osoba leży na chodniku i nikt nawet nie kwapi się podejść, pomóc wstać i spytać czy nic się nie stało... Do tego obserwując dzisiejszą młodzież dochodzę do wniosku że wrócimy do epoki kamienia łupanego najdalej za 100 lat. Dziś też dowiedziałem się że w mojej mieścinie gimnazjaliści podali nieszkodliwemu, ułomnemu człowiekowi kreta do wypicia. Skonał rzecz jasna. Zgroza.

edit:
Sylkis, nie możesz sprawdzić sobie SMARTa pod GNU/Lajnuks'em? Mi dysk cykał jak już miał na wykończeniu Load/Unload Cycle Count...
« Ostatnia zmiana: 10 Mar, 2011, 23:04:54 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Sylkis:
Na linuxach zawsze miałem olbrzymi problem z parkowaniem głowicy w jednym z moich dysków. Tak swoją drogą to potrafi w niedługim czasie zniszczyć dysk
Kiedyś z tym jakoś próbowałem walczyć, ale po wpisaniu setek komend do konsoli przypomniałem sobie, że linux jest kompletnie nieużyteczny dla mnie i wróciłem do konwencjonalnych metod - windows.

Zgoogluj sobie jak edytować parkowanie głowicy w linuxie i wprowadź czym prędzej w życie po szkoda dysku.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
tylko jak korzystam z linuxa od lat, to nigdy nie mialem tego problemu, a dysk tez juz swoje lata ma :P jeszcze pod ATA w ogole jest i sadze, ze to kwestia juz po prostu zwyklego zuzycia moze byc.
no i windows u mnie przynajmniej do uzytku na codzien odpada, bo mam jedynie home XP, ktorego nie trawie i poza grami nie znalazlem jeszcze dla niego zadnego zastosowania, wiec nie mam zamiaru sie tym gownem zadreczac, a na 7 mnie nie stac.

poszukam jakiegos testa do smarta i obczaje tez te parkowanie glowicy, ale jak calkiem niedawno sprawdzalem, to ten dysk, ktory mi dzisiaj halasowal wg smarta trzymal sie lepiej niz dwa inne dyski, z ktorymi nic nie jest...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Studia


K...kobiety


ciągły brak pieniędzy


ludzie

rodzice

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Wkurwia mnie to, że po 11 godzinach mixowania nie słyszę tak jak powinienem i nie mogę kręcić gałami dalej. Nie mówiąc już o tym, że zjebałem ten mix pewnie z 10 razy przez zmęczenie, ale to usłyszę dopiero rano : )))))))))))
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wkurwia mnie to, że potrzebuję bardzo dużo snu do normalnego funkcjonowania.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Wkurwia mnie to, że po 11 godzinach mixowania nie słyszę tak jak powinienem i nie mogę kręcić gałami dalej. Nie mówiąc już o tym, że zjebałem ten mix pewnie z 10 razy przez zmęczenie, ale to usłyszę dopiero rano : )))))))))))

Mam tak po 10-15 minutach miksowania na (w przybliżeniu) zalecanym poziomie głośności :)

Wkurwia mnie to, że potrzebuję bardzo dużo snu do normalnego funkcjonowania.

Ja czuję że 8h to takie minimum dla mnie, po którym nie czuję się po wstaniu z łózka jak "na haju". W weekendy śpię średnio po 10h żeby jakoś działać :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Muszka, no to chyba czas ustalić sobie jakiś harmonogram dłuższych przerw. Szkoda rano stwierdzić, że 11h poszło bez sensu.

Co do spania: 5-6 godzin ostatnio (czasem nawet 4), plus raz na jakiś czas odespanie w weekend. To muszę zmienić, bo siada na banię takie długie niewyspanie. I zauważyłem drastyczne obniżenie tolerancji na alko - nieraz 1 mocny browar i mnie nie ma. Dziś pospałem 8h i po prostu nie mam pytań. Chciałbym, żeby to było moje nowe hobby, ale trochę szkoda mie życia na spanie...
Paczki z głów!

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ciężko pracuję nad tym aby spać jak najmniej, ale te 6godzin w dni powszednie i 12-15 w weekend to u mnie minimum.

A niestety mam taki łeb, że coś mądrego jestem w stanie wymyślić jedynie po północy. Czyli jeżeli mam coś do napisania, zrobienie etc to przeważnie siedzę sobie 1-4 w nocy robiąc to i potem śpię 3 godziny.
I w ten sposób dziś się obudziłem grubo po wszelkich zajęciach na uczelni. W sumie to przed chwilą.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Epic win i tyle ;)
Paczki z głów!