Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680637 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Dzieci neo mnie wkurwiają, co robią widły z igły

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie, że moje dzisiejsze jazdy polegały na tym że ja łamię przepisy a instruktor po mnie jeździ. :P

Wczoraj to szło dużo lepiej.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
ze jesli odpale dalsza strone w pdfie na telefonie, niz 151, to mi sie reader wywala ;/
i ze nigdzie nie ma dzialajacej darmowej alternatywy na symbiana, oraz ze zaden crack nowszych wersji od adobe nie dziala ;/

jak ja teraz bede czytal ksiazke?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
No kuuuurwa... coraz lepiej :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 502
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wkurwia mnie to, że czasem mi się Burnout Paradise wiesza przy zapisywaniu :D Dobrze że chociaż zapisuje...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Wkurwia mnie to wszystko o czym mówi ten gość:  



bo to niestety prawda...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Epilog. Dzisiaj odpalili mi neo. W międzyczasie osiwiałem. Czas oczekiwania niecały miesiąc, w tym:
- 7 dni na cholera wie co, bo miałem nową linię
- 14 dni oczekiwania na anulowanie usługi samowolnie wciśniętej mi przez handlowca tp
- 4 dni okresu ochronnego dla wyżej wymienionego handlowca, podczas których mogłem zamówić tylko u niego
- 3 dni na odpalenie usługi

Opcja 20 mb, niestety muli. :D

Szczęśliwego nowego roku

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Wkurwia mnie poczta i kurierzy UPSu z okolic Dolnego Śląska. I jeszcze zima. Dzisiaj znalazłem na klatce schodowej awizo, mimo, że nie słyszałem żeby listonosz przyszedł i zadzwonił do drzwi. Nawet nie wpisał kutas godziny o której przyszedł i mnie "nie zastał". Do tego od wczoraj moja kolumna siedzi w Wałbrzychu i jeszcze stamtąd nie ruszyła, patrząc na monitorowanie przesyłek w UPSie. Zgodnie z zamówieniem powinienem mieć ją już od wczoraj. No kurwa.

A, jeszcze mnie wkurwia fakt, że każda ładna dziewczyna jaką poznam jest jebanym krejzolkiem i wraca co wieczór zajebana do domu. No nie jest to fajne.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins

A, jeszcze mnie wkurwia fakt, że każda ładna dziewczyna jaką poznam jest jebanym krejzolkiem i wraca co wieczór zajebana do domu. No nie jest to fajne.

ALBO jest zajęta przez twojego dobrego kumpla, ya? ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Albo both
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Hmm, nie. Takiej sytuacji nie doświadczyłem na szczęście.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
A co Ty żony już sobie szukasz? Źle Ci z ładną kompanką do picia? :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Hmm, nie. Takiej sytuacji nie doświadczyłem na szczęście.

Ja też nie, ale za to gorsze.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Źle mi. Nie lubię czegoś takiego. W ogóle wybredny jestem, chociaż w zasadzie nie powinienem :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Źle mi. Nie lubię czegoś takiego. W ogóle wybredny jestem, chociaż w zasadzie nie powinienem :P

Stary - ale nie zgadzaj się na coś, co Tobie instynktownie nie pasuje. Później jest tylko gorzej.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Czekaj, bo nie nadążam. Mówię, że nie lubię takich schadzek na chlanie - i nie zdarza mi się w czymś takim uczestniczyć. Chyba, że jest grono ludzi, których naprawdę lubię i uważam ich za normalnych. A, że takich znam mało to i rzadko takie schadzki są :P

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
A, jeszcze mnie wkurwia fakt, że każda ładna dziewczyna jaką poznam jest jebanym krejzolkiem i wraca co wieczór zajebana do domu. No nie jest to fajne.
Ekhem, mój znajomy w takich sytuacjach mawia "strzel ją parę razy kutasem po twarzy". 8)

Ale serio: Ych, wiem o czym mówisz. Ta ode mnie piła na smutno, a to ponoć ja w tym tandemie miałem być alkoholikiem. :-\

Nie wiem. Ludzi na kacu łatwiej przekonać do zmiany stylu życia.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
hm, no ja tam lubiłem od czasu do czasu najebać się z moją byłą :D
do widzenia.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Źle mi. Nie lubię czegoś takiego. W ogóle wybredny jestem, chociaż w zasadzie nie powinienem :P

Stary - ale nie zgadzaj się na coś, co Tobie instynktownie nie pasuje. Później jest tylko gorzej.
Aston, Bat ma stuprocentową rację ;)
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Źle mi. Nie lubię czegoś takiego. W ogóle wybredny jestem, chociaż w zasadzie nie powinienem :P

Stary - ale nie zgadzaj się na coś, co Tobie instynktownie nie pasuje. Później jest tylko gorzej.
Aston, Bat ma stuprocentową rację ;)

Kurcze(ę ;)), męczyłem się z pewną sytuacją 2 niepotrzebne lata i mówię Wam, że nie warto się zmuszać - skończyło się i tak. Może ktoś to przeczyta i zyska rok, a może 10 lat i spędzi je na czymś pożyteczniejszym: wyjadaniu brudów z pępka albo pisaniu na sevenstringu, bo wszystko jest lepsze niż psychiczne katusze.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Jak to dobrze, że nie musiałem się użerać 2 lat, żeby dojść do tych samych wniosków.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Aaaa, o tym mowa. Nie no, men. Jak mi nie pasi cokolwiek to tydzień, dwa maks i kończę. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać? ;)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Źle mi. Nie lubię czegoś takiego. W ogóle wybredny jestem, chociaż w zasadzie nie powinienem :P

Stary - ale nie zgadzaj się na coś, co Tobie instynktownie nie pasuje. Później jest tylko gorzej.
Aston, Bat ma stuprocentową rację ;)

Kurcze(ę ;)), męczyłem się z pewną sytuacją 2 niepotrzebne lata i mówię Wam, że nie warto się zmuszać - skończyło się i tak. Może ktoś to przeczyta i zyska rok, a może 10 lat i spędzi je na czymś pożyteczniejszym: wyjadaniu brudów z pępka albo pisaniu na sevenstringu, bo wszystko jest lepsze niż psychiczne katusze.
Ja straciłem rok na paru chorych znajomościach i dlatego popieram twoje zdanie. Nie warto i tyle ;)

A co mnie wkurza? Że kątówka tnie mi krzywo, nie mam frezarki dolnowrzecionowej ( bo ni kija nie mogę wyciąć głupiej oprawy pod łożyska... ) i mój ojciec mędrkuje na temat drewna, a cóż...
Ssiecie.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
Człowiek spędza w kuchni 2 godziny, smaży mięsko, przygotowuje tzatzyki, sprząta, myje gary, odgrzewa, trututu... A moja lepsza połowa wraca w towarzystwie koleżaneczki i wielkiego psa, który właśnie wpierdala jakąś maskotkę na moim dywanie.
A ja kurwa bez obiadu...

:/

pees
I wysypał jakąś watę z niego i właśnie to pożera. Jak ja nienawidzę głupich psów.
mniut i piah

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Człowiek spędza w kuchni 2 godziny, smaży mięsko, przygotowuje tzatzyki, sprząta, myje gary, odgrzewa, trututu... A moja lepsza połowa wraca w towarzystwie koleżaneczki i wielkiego psa

no to może czworokącik? Nie pierdol, że o tym nie marzysz... Mocne, zdrowe ruchanko po wkurwie to coś co działa lepiej niż jaranie melisy