Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679920 razy)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Wkurwia mnie, że tylu chętnych na PODa jest a nie ma komu się zdecydować i kupić :P
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
odśnieżanie. i remonty.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Że rano Mojej :love: autobus nie przyjechał, a to jedyny taki z rana (przedłużony kurs, jest ich tylko kilka dziennie, a z "normalnych busów" trzeba iść grubo ponad 20min piechtolotem wąskim poboczem) i godzinę siedziałem w aucie (trasa w obie strony ma może 15km) żeby ją podwieźć, przebijając się przez korki...

Że będę miał niedługo fhui odśnieżania z dwóch posesji, daszku-tarasu i >50m chodnika.

Że jak jest słonko, to debile jeżdżą >100 po mieście, a jak trochę poprószy to ci sami debile wloką się <15 i nie potrafią nawet płynnie ruszać spod świateł. Jazda Polska kurwa mać :facepalm:

KURWA, lubię oglądać zimę przez okno (naprawdę! Poza późną wiosną, wczesna zima to chyba najładniejsza pora roku) ale

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Ta pierdolona trzoda, która właśnie się kłóci o jakieś gówno w mojej klasie. Nie idzie wytrzymać, już po jednej lekcji mam tych skurwieli dość. A potem się dziwią, że do szkoły nie lubię chodzić.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Miałem ostatnio spotkanie klasowe. Nic się nie zmienili. :P

Ludzie, których jedyną i najwyższą formą rozrywki jest wyjście do klubu i pokrewne.

To jest stolica, do chuja. Tu się da robić mnóstwo fajnych rzeczy (np. kręgle, bilard, karaoke, gokarty). Do cholery, są miejsca przeznaczone tylko do zajmowania czasu czymś ciekawym.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jak np. wieżyca... :D
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Albo instytut Wysokich ciśnień PAN-u  :P
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Poprawił mi się humorek po otrzymaniu wyników z próbnych matur. Jestem w gronie 4 osób, które ją zaliczyły, a do tego wyszło nie najgorzej.

Też mam ochotę na karaoke, czas podjechać do Warszawy widocznie.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
To, że przez ten skurw*syński śnieg stałem na zimnie przez 1,5h czekając na 5 kolejnych autobusów, z których żaden nie przyjechał. No i Urząd Satanu Cywilnego. Byłem dziś po dowód, bo tak kazali, a na dowodzie data wydania 04.11.2010.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 457
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Ta pierdolona trzoda, która właśnie się kłóci o jakieś gówno w mojej klasie. Nie idzie wytrzymać, już po jednej lekcji mam tych skurwieli dość. A potem się dziwią, że do szkoły nie lubię chodzić.

Jeśli Cię to pocieszy - u mnie jest takie pół szkoły, 3/4 pozostałych to debile, a tak garstka co została jest akurat do strawienia ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Półtorej godziny szlifowałem siodełko do akustyka Graphtech TUSQ, założyłem i brzmiało strasznie chujowo, więc wróciłem do starego plastikowego siodełka, 30 zł poszło się jebać :-/
Do tego zepsułem swoją wkrętarkonawijarkęd ostrun :(
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
syf w kuchni!
nie kumam tego ale jesli mam zamiar cos jesc to chce zeby wszystkie przyrządy do tego potrzebne byly czyste!
a za kazdym razem, zcy to w pracy, czy w domu ide do kuchni a tu deska do krojenia ujebana, noze uwalone, talerze aaa!!!  :evil:
i spedzam dodatkowe 15 in na zmywanie zanim zrobie sobie chleb z dżemem :(
i always go full retard

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wkurwia mnie, że jednak zdradliwy chuj ze mnie. :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Sify - wyjadaj chlebem dżem prosto ze z słoika :)

Tadeo - chociaż było warto? Dasz radę z tym teraz żyć? ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Lis, 2010, 16:35:59 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Puprel, powaznie TUSQ jest takie chujowe? Mam u siebie i brzmi zajebiście, ale jak plastik brzmi lepiej to może bym wymienił ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Puprel, powaznie TUSQ jest takie chujowe? Mam u siebie i brzmi zajebiście, ale jak plastik brzmi lepiej to może bym wymienił ;)
Przypuszczam, ze ja coś spierdoliłem. Tylko co?
Założyłem ten podstrunnik (nie siodełko) i gitara brzmiała jakby miała kilku tygodniowe struny(a wczoraj zmieniłem), troche zmulony przytłumiony dzwiek. Założyłem stare plastikowe - gites malina wszystko gra...
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
wkurwia mnie to, ze tak pizga, a jeszcze bardziej to, ze to dopiero poczatek, delikatny przedsmak. i strachem napedza wizja nadchodzacej zimy...
wkurwia mnie to, ze mam w domu ok 10-12*C i za chuja nie moge tego rozgrzac, mimo, ze piec pelen, a w nim kurwa inferno.
i jeszcze wkurwia mnie to, ze jak na necie patrzylem, to za tone brykietu/peletu drzewnego w takiej warszawce da sie nawet 500zl zaplacic, a w szczecinie kurwa tak ze 900-1000!
i wkurwia mnie to, ze mam piec gazowy, ale nie moge go uzyc, bo ogrzewanie gazem jest JESZCZE DROZSZE...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Wuju - jeszcze nikt nic nie wie i jeszcze prawie nic nie zrobiłem, ale to tendencja mnie niepokoi. :P

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Wkurwia mnie, że jednak zdradliwy chuj ze mnie. :P
-1
sorry, ale rzadko co mnie w świecie tak wkurwia, jak zdradliwi ludzie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Wkurwia mnie, że jednak zdradliwy chuj ze mnie. :P
-1
sorry, ale rzadko co mnie w świecie tak wkurwia, jak zdradliwi ludzie.

...a nawet kobijety ;)

Wuju - jeszcze nikt nic nie wie i jeszcze prawie nic nie zrobiłem, ale to tendencja mnie niepokoi. :P

Na razie trochę potrzymałeś i zastanawiasz się gdzie jest granica zdrady? ;)
Chociaż przystojny, ew. zabawny, ew. wysportowany, ew. znany, ew. ma ciekawe hobby? ;)
Spoiler
Paczki z głów!

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Potężnie wkurwiło mnie to, że właśnie oblałem egzamin teoretyczny na prawko. (Jakim kurwa idiotą trzeba być  :facepalm:)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Potężnie wkurwiło mnie to, że właśnie oblałem egzamin teoretyczny na prawko. (Jakim kurwa idiotą trzeba być  :facepalm:)

spokojnie men, ja zacząłem naukę na początku czerwca i do teraz nawet nie podszedłem do teoretycznego ::) ( to jest dopiero idiotyzm! ).
a jeden kumpel oblał teorię 3 razy, a egzamin zdał za pierwszym razem, także nie masz co się dołować - wszystko się jeszcze może zdarzyć :)

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Potężnie wkurwiło mnie to, że właśnie oblałem egzamin teoretyczny na prawko. (Jakim kurwa idiotą trzeba być  :facepalm:)

spokojnie men, ja zacząłem naukę na początku czerwca i do teraz nawet nie podszedłem do teoretycznego ::) ( to jest dopiero idiotyzm! ).
a jeden kumpel oblał teorię 3 razy, a egzamin zdał za pierwszym razem, także nie masz co się dołować - wszystko się jeszcze może zdarzyć :)
Ja zacząłem w lipcu. No i nawet nie chodzi o to niezdanie, ale zaraz po teorii miałem mieć praktykę. Tak więc 7 dych poszło kurrde, do lasu. a praktyki się nie boje, bo śnieg wyeliminował mój największy problem - najeżdżanie na linię ;)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
urwał im się kabel wczoraj o 11... dopiero dziś łaskawie go podnieśli i połączyli z resztą słupów ;/ spalić france telecom!
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Polska Służba Zdrowia!
Nawet nie wiecie ile zdrowia i pieniędzy trzeba, żeby chorować!

Jeśli nie jesteście młodzi, silni i bogaci - nawet nie próbujcie! To naprawdę sport ekstremalny!...
Paczki z głów!