Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678808 razy)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
http://allegro.pl/vht-fryette-mesa-boogie-marshall-fender-rivera-amp-i1310285331.html

Mnie wkurwia jak ktoś nie umie podpisać tytułu aukcji..
Ale to jego sprawa, mam nadzieje że nie sprzeda :P
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
klik...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
mnie wkurwia niesamowicie, że nawet browara się nie mogę napić
(ale jeszcze tylko tydzień co mnie cieszy) i sprawa z poszukiwaniem pracy, a dokładniej z wiarygodnością pracodawcy, dzwonię i pytam się czy to nie jest telemarketering, babeczka nie, nie, przychodzę na rozmowę i jakiś picuś opisując zadania mówi, głównym Pana zadaniem będzie aktywne pozyskiwania klienta, no kurwa mać, przecie pytałem.  

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
http://allegro.pl/vht-fryette-mesa-boogie-marshall-fender-rivera-amp-i1310285331.html

Mnie wkurwia jak ktoś nie umie podpisać tytułu aukcji..
Ale to jego sprawa, mam nadzieje że nie sprzeda :P
fajna cena startowa, ciekawe czy zakończy aukcje minutę przed końcem żeby nie sprzedać zbyt tanio ;)

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
Nie przejmuj się :p są jeszcze na tym świecie ludzie wykształceni którzy zarabiają tyle że mniej się nie da (da sie na zasiłku, ale siedzenie przed TV to nie praca :P - podobno)

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
jeśli chodzi o zarobki, próbowałem się dowiedzieć ile zarabia urzędnik pierwszego stopnia (to taki człowiek, który zaraz po studia szczęśliwym trafem dostaje pracę w urzędzie miasta, marszałkowskim czy urzędzie pracy) i z tego co znalazłem wynika, że koło 1200zł, inny przykład praca w prywatnej firmie, zadania: sprawdzanie możliwości kredytowych klientów, bite osiem godzin przy komputerze, dzwonienie, rejestrowanie wyników, wynagrodzenie 1350   

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
http://allegro.pl/vht-fryette-mesa-boogie-marshall-fender-rivera-amp-i1310285331.html

Mnie wkurwia jak ktoś nie umie podpisać tytułu aukcji..
Ale to jego sprawa, mam nadzieje że nie sprzeda :P
fajna cena startowa, ciekawe czy zakończy aukcje minutę przed końcem żeby nie sprzedać zbyt tanio ;)
Tylko, ze on kolumne sprzedaje :facepalm:
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon


Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Umieść cytat
Cytat: Tolein  Dzisiaj o 19:42:29
Cytat: purpleman  Dzisiaj o 18:57:16
Cytat: terrormuzik  Dzisiaj o 16:30:58
;)

Z politowaniem
Co?

 :-\



Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
mnie wkurwia niesamowicie, że nawet browara się nie mogę napić
(ale jeszcze tylko tydzień co mnie cieszy) i sprawa z poszukiwaniem pracy, a dokładniej z wiarygodnością pracodawcy, dzwonię i pytam się czy to nie jest telemarketering, babeczka nie, nie, przychodzę na rozmowę i jakiś picuś opisując zadania mówi, głównym Pana zadaniem będzie aktywne pozyskiwania klienta, no kurwa mać, przecie pytałem.   

Ja ostatnio szukając pracy znalazłem na jednej stronie ofertę "Pracownik umysłowy" - po wyświetleniu szczegółów okazało się, że chodzi o starszego kelnera w restauracji :facepalm:
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odkryłem dzisiaj pierwszy uszkodzony piksel w moim laptopie, a mam go dopiero od dwóch miesięcy. :evil:KURWA:evil:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Laptop HP?
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
A w HP to też się zdarza? Pocieszające. :)

Acer. Kupiłem, bo tani jak na takie bebechy (i5, bycz). Prawie się przyzwyczaiłem do tego małego, jaśniejszego niż koledzy skurwysyna, ale jak tylko będę miał za dużo pieniędzy to kupię nową matrycę i wymienię.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
W HP to się zdarza regularnie. Znajomy ma HP'ka jakoś od 2 lat i już ma więcej martwych niż działających pikseli.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
HP to ogólnie szaleją z niezawodnością, gdzieś na forum było już o tym.
ore ore na traktore

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Ha, to bym się dopiero wkurwił, gdyby takie coś mi nawaliło. W gruncie rzeczy HPkowy odpowiednik(bebechy) mojego lapka kosztuje te parę stów więcej.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Acer.
stary nie kupuje sie rzeczy pokroju acer, aristo i inny taki supermarketowy szajs, chocby nie wiem co tam za bebechy byly... no chyba ze ci kasy nie szkoda, bo jak wiadomo - kto kupuje tanio, ten kupuje dwa razy ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
jak wiadomo - kto kupuje tanio, ten kupuje dwa razy ;)
jak to mawiał św. Tomasz z Akwinu - gówno prawda
do widzenia.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No ja tam kupiłem drogo ( 4 tyś. trzy i pół roku temu ) i nie zamierzam zmieniać lapka przez najbliższe 10 lat.

Mac Booki ftw. Fakt, że musiałem wymienić dysk twardy, ale wyniosło mi to całe 300(!) zł, przesiadka ze 120 gb na 320, razem z montażem i wyczyszczeniem drania. A po tym co przeżył ten komp ( raz go nawet prawie usmażyłem na grzejniku w pociągu, torba już dymiła ), to i tak nic.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Taki coś:


Rob Chappers popełnił demo HD500. Mnie się widzi, zbieram kasę.

- pierwsza część
- druga

20-ileś minut łącznie, ze tego w pierwsza połowa każdego filmu jest przegadana! A potem kolo mówi: "It has a lot of delays blah, blah!.." ALE SE POSŁUCHAŁEM BRZMIEŃ!!! Zamknąć mordy i grać!!!!!
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Taki coś:


Rob Chappers popełnił demo HD500. Mnie się widzi, zbieram kasę.

- pierwsza część
- druga

20-ileś minut łącznie, ze tego w pierwsza połowa każdego filmu jest przegadana! A potem kolo mówi: "It has a lot of delays blah, blah!.." ALE SE POSŁUCHAŁEM BRZMIEŃ!!! Zamknąć mordy i grać!!!!!

Dokładnie!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
wkurwia mnie i jednocześnie bardzo smuci, że zawsze w życiu dochodzimy do pewnych momentów, w których stoimy przed wyborem 'niekorzystny', a 'niekorzystny' i raz, że za chuja nie chce się wybierać, a dwa, że w końcu trzeba i trzeba ruszyć dalej, od nowa, z łezką w oku i zarazem kamiennym wyrazem twarzy, mimo, że nic nie jest tak, jak powinno... życie :/
wiem, gejowo, ale to wyjątkowo ciężka sprawa, kiedy zarazem walczy się samemu z narastającą depresją i amotywacją, a jakichkolwiek przyjaciół w pobliżu brak.