Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1638741 razy)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A mnie jeszcze wkurwia ten gość!
http://www.myspace.com/toxicgrindmachinemusic
Że robi to w home!!! Wkurwia mnie i chuj.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Osz emo geje jedne.
Mnie boli brak kasy kiedy jest potrzebna na gas (czyli zawsze).

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Brak kasy to mnie permanentnie wkurwia od jakiegoś czasu. Człowiek zapierdala cały miesiąc a potem w 15 minut robi przelewy i po wypłacie. O normalnie nie moge! Jak się wkurwiłem!

To przenieś się do ING, tam przynajmniej ze 2h sobie w kolejce postoisz :)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Zajebisty temat... ja jestem ciągle wkurwiony... jak nie to to znowu co innego...
Wkurwia mnie to że idąc z dzieciakiem na spacer do parku, dzieciak wchodzi na trawę i wpierdala się w jakąś pierdoloną psią kupę... Co ja mówię czasem to jest takie wielkie gówno, że samemu rzadko takie uda mi się w kiblu zrobić... Kurwa a psy latają bez kagańców i smyczy... i trzeba uważać, żeby jakiś się nie rzucił i nie zgwałcił mi synka... chuj mnie strzela... gdzie jest wtedy straż miejska... już wam mówię... podchodzą do mnie i taki tekst: A to dziecko to musi tak po trawie śmigać... no i przegieli chuje... jak im pojechałem że dziecko widzą, a psich gówien to nie... poproszę panowie wasze nazwiska i jutro piszę raport do waszego przełożonego... to się kurwa zamknęli i przeprosili jeszcze...
Miałem chomika, rybki i inne petsy, ale po każdym sprzątałem... ale nie, właściciel psa to jest wielki panicz i jego kundel może najebać gówno jak słoń i ma to w dupie... a pewnie jeszcze pomaga środowisku bo glebę nawozi...
Psy w mieście to totalne nieporozumienie... tym bardziej w bloku... kurwa przynajmniej raz w tygodniu jadę windą i jest naszczane bo piesio nie zdążył... chujek ma szczęscie, że nigdy mnie przy tym nie było... bo bym go wjebał w szczelinę między drzwi pędzącej windy a kabinę... oczywiście mówię o właścicielu... psy lubię i zawsze będę... ale bezmyślność ludzka po prostu mniej rozpierdala...
Tyle na dziś...
Znając polską naturę to będzie to jeden z dłuższych tematów na forum :P
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 18:19:34 wysłana przez fireboy »

Offline neyoam

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Mnie wkurwia:
-moje lenistwo
-paleontologia i matma
-że nie posiadam swojej 7ki
-jebani kierowcy, którzy tworzą swój kodeks drogowy
-kierowców, którzy uważają, że rowerzysta/motocyklista ma mniej praw na drodze
-sytuacja polityczna w Polsce
-polski "show biznes"
-(jak to ktoś już napisał)że porządne kapele są mało znane, a jakieś pacany robią karierę grając muzykę z dupy
-stan polskich dróg
-kobiety mnie mocno wkurwiają...niektór ymi swoimi zachowaniami
-mój poziom gry->brak motywacji i samozaparcia by się rozwijać w tej dziedzinie
-chamstwo

A ostatnio mnie najbardziej wkurwia to o czym co krok w TV mówią. Że jakieś dzieciaki skatowały koleżankę, że jakiś facet ciągnął psa za samochodem. Ogólnie wkurwia mnie postępowanie ludzi wobec innych ludzi i wobec zwierząt. System kar prawnych wobec takich bydlaków jest za łagodny.

EDIT
MNie również wkurwia nie sprzątanie po swoich zwierzakach. Kurde powinno się wprowadzić takie kary, że każdy by latał i sprzątał po swoim psie.
A i jeszcze bardzo wkurwiający są ludzie,  którzy beztrosko zaśmiecają ulice, łąki, lasy, itp. Masz jakiś papier przy sobie? To go schowaj do kieszeni i jak natrafisz na śmietnik to TAM go wywal. Ot cała filozofia.
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 18:31:21 wysłana przez neyoam »
khm...jajo

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Słowiańska natura ma upust w tym temacie.
Mnie wkurwia cała masa rzeczy i niechce mi sie ich tu wypisywać,to też mnie wkurwia. ::)
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
A mnie drazni, kiedy to ja czuje sie jak debil kiedy jade sobie 50km/h, a reszta wyprzedza mnie jadac pod prad czy na wysepkach. Albo jak zatrzymuje sie przed przejsciem dla pieszych a inni mnie wymijaja,

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A mnie wkurwia jak wygłuszam próbownię latami, kupuję bardzo drogi(jak dla mnie) sprzęt, spędzam miliardy godzin na jego ustawienie, a potem wbijam do niewygłuszonej sali gdzie jakiś człowiek z szóstką popyla na JCM i brzmi miliard razy lepiej ode mnie. Kurwa, no.
I wkurwia mnie to, że gdy zrobiłem już dużą część prezentacji z polskiego na maturę to zauważyłem, że jednak mam inny temat(sic!) i trzeba od nowa robić.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
a mnie wkurwia po prostu zycie ;) no ale niestety sam jeden go nie zmienie.

Offline Mihau

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Hmm co mnie nie wkurwia ^^?
Tak serio:
wkurwia mnie jak za dużo ludzi do mnie mówi na raz, lub gdy jestem zajęty a ktoś ode mnie czegoś wymaga
-wkurwia mnie gdy podczas prób wszyscy napierdalają co im się żywnie podoba nie zwracając uwagi na reszte zamiast grać nasze kawałki
-wkurwia mnie brak spokoju, czasu, pieniędzy
Po za tym wkurwiam się często na żarty, by także na żarty się kłucić. może to jakieś zboczenie.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Po za tym wkurwiam się często na żarty, by także na żarty się kłucić. może to jakieś zboczenie.

...tak, mnie też wkurwia gdy ktoś mnie poprawia :D
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Po za tym wkurwiam się często na żarty, by także na żarty się kłucić. może to jakieś zboczenie.

...tak, mnie też wkurwia gdy ktoś mnie poprawia :D

no, jeszcze wkurwiające jest jak ktoś wkurwia :D (no ofens) ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
w sumie, to lubię czasem powkurwiać  ::)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
no, jeszcze wkurwiające jest jak ktoś wkurwia :D (no ofens) ;)
To mnie wkurwia (oprócz podatków, psich gówien na chodniku i błędów ortograficznych... no i paru innych rzeczy)
Suto wędlin kładź na chleb

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
mnie wkurwia jak w momencie gdy jestem bez grosza, pojawiaja sie wiosla, ktore bym wzial bez mrugniecia okiem
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
"Wielki wkurw", (org: "Annoyed G'zs"; reżyseria: P. Poschlod)

Akt pierwszy: Kobieta

właśnie wróciłem do domu z roboty i przez cała drogę smsowałem z koleżanką. Musiała zrobić mi awanture i walnąc focha że pisze z kimś kogo własnie widziałem przez 8 h, oczywiście księżniczka wielce urazona i zazdrosna...psia mać, i weź jej wytłumacz ze mi wisi czy jej /koleżance/ między nogami wisi czy nie, jest fajna i ma jaja to gadam... Zresztą o facetów tez by była zazdrosna...i tak się z nią /ma lubą naturalnie/ chajtne kiedyś. NA ZŁOŚĆ KURWA, NA ZŁOŚĆ ;)

Akt drugi: Praca

scena pierwsza:
Wkurwia mnie debilizm polaków którzy twierdza że nie mogą spłacic zadłużenia, bo:
a) były święta B. narodzenia
b) jest KRYZYS
c) idą święta (juz dośc kurwa, dłuznik to nie człowiek, nie ma świąt)
d) "mam 3 dzieci"...głupie dziewczyny, rocznik '89 czy '88, przespała się niewiadomo z kim, ma trójke dzieci, nazaciągała długów i nie może spłacić, bo...
...e) maz jest w zakładzie karnym. Głupie gadanie, szkoda że za długi nie sadzają, bo by dołączyła do niego głupia kobieta

scena druga
Pracuje z kobietą...i wszystko jasne

Akt trzeci: Muzyka

wkurwia mnie to że nie mam salki
wkurwia mnie to ze nie mam pełnego składu
wkurwia mnie to że nie moge nic fajnego ostatnio złozyć do kupy
WKURWIA mnie to że nie mogę znaleźć setu do otwartego strojenia i wyregulować tej jebanej gitary żeby mieć wreszcie struny nisko nad gryfem. Ale nie ma chuja, nie oddam jej do lutnika do ustawienia, bo mi szkoda 100zł, sam sie kurwa naucze.

I wkurwia mnie to że na poczatku napisałem swoje nazwisko i będe sie teraz zastanawiał kiedy ktoś sobie z niego zadrwi...żeby sobie kurwa język na nim połamał!
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 23:14:41 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Akt drugi: Praca

scena pierwsza:
Wkurwia mnie debilizm polaków którzy twierdza że nie mogą spłacic zadłużenia, bo:
a) były święta B. narodzenia
b) jest KRYZYS
c) idą święta (juz dośc kurwa, dłuznik to nie człowiek, nie ma świąt)
d) "mam 3 dzieci"...jebane kurwy, rocznik '89 czy '88, puściła się szmata, ma trójke bachorów nazaciągała długów i nie może spłacić, bo...
...e) maz jest w zakładzie karnym. Chuja tam, szkoda że za długi nie sadzają, bo by dołączyła do niego głupia cipa
to co Ty w Providencie pracujesz :P

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
...jebane kurwy, rocznik '89 czy '88, puściła się szmata, ma trójke bachorów nazaciągała długów i nie może spłacić, bo... maz jest w zakładzie karnym. Chuja tam, szkoda że za długi nie sadzają, bo by dołączyła do niego głupia cipa

Nie popłynąłeś za bardzo?

Mialem to samo pisac, zwlaszcza ze Gzs na codzien jest spokojny i nadwyraz kulturalny :)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
...jebane kurwy, rocznik '89 czy '88, puściła się szmata, ma trójke bachorów nazaciągała długów i nie może spłacić, bo... maz jest w zakładzie karnym. Chuja tam, szkoda że za długi nie sadzają, bo by dołączyła do niego głupia cipa

Nie popłynąłeś za bardzo?

Mialem to samo pisac, zwlaszcza ze Gzs na codzien jest spokojny i nadwyraz kulturalny :)

Sorry, wyedytuje, jesli kogoś to bardzo uraża...?

Nie pracuje w providencie, pracuje w windykacji (firmie prawnej, jak to sie u nas mówi, bo jakims dziwnym trafem slowo windykacja u części osób do których dzwonie wywołuje reakcje od napadów płaczu do szewskiej pasji) ;)  Ściągałem dlugi z providenta, obecnie już tylko bankowe

e: done, teraz czyta sie lepiej, pisałem pod wpływem impulsu, jeszcze raz sorry  :)
« Ostatnia zmiana: 25 Mar, 2009, 23:18:48 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
nie musiales, bylo ok
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
no, jeszcze wkurwiające jest jak ktoś wkurwia :D (no ofens) ;)
To mnie wkurwia (oprócz podatków, psich gówien na chodniku i błędów ortograficznych... no i paru innych rzeczy)
w sensie ze Cie wkurwia ze cIe ktos wkurwia czy no ofens Cie wkurwia? :D co w no ofensie jest wkurwiającego?

Panowie, dochodze do wniosku, ze wszystko nas wkurwia :D

Offline johnny_ibz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
mi sie wydaje ze go wkurza pisownia ofens :) podejrzewam tak, bo mnie tez troche wkurwia takie przekrecanie
Brawdziwi dwardziele używają dylgo dwardyg zbółgłozeg

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9126411 <- warto zerknąć :)

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
tak jak mówiłem,słowiańska natura:D
widzieliście kiedyś tak wkurwionego na wszytko chińczyka?
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
mnie nieziemsko wkurwiają nieuzasadnione zapożyczenia :)
do widzenia.