Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1638760 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
To takie coś do bimbru czy czyszczenia zadka przed sexem?
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
a na jakim forum jesteśmy? :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
dobrze Bat mówi, poza tym na black frajer bardzo często obniżali podniesione ceny, więc nie masz co teraz się pałować, że tego nie przewidziałeś.
No, może poza tym kursem walut.
Czaję się na jedną rzecz na Black Friday (tylko czekam, aż zmienią nazwę :D ), został tydzień i wszystkie sklepy podniosły dziś cenę o 10% ;) ;)
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Chyba odradzam kupowanie ebooków na Świat-kuwa-książki-kuwa-.pl. Bo napisałem maila i zobaczymy jak to się zakończy.

Radośnie rejestrujesz konto. Kupujesz ebooka => aby zapłacić akceptujesz regulamin. Bo zawsze i wszędzie brak akceptu blokuje zakup. Czyli póki co kupujesz jak w każdym innym sklepie. Płacisz i za max 3 minuty czytasz.

NI CHUJA. U nich za... DWA TYGODNIE!!!

Bo... che... he... eeee... akceptując regulamin zgadzasz się na zapis gdzieś w nim, że tyle musisz czekać :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: I trzeba go nie zaakceptować! :headache:
DLACZEGO? PO CO?! Czy jakiś odchodzący pracownik dodał to do regulaminu, bo chce doprowadzić ich do bankructwa? :facepalm:



ED:
"Postaramy się, aby odpowiedź przyszła w czasie maksymalnie 2 dni roboczych, ale nie możemy Ci tego obiecać." :D :D :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 12 Gru, 2022, 21:12:34 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Czekaj, nie rozumiem. Daj pełnym zdaniem.

Jesteś pewien, że nie było checkboxa, że rezygnujesz z prawa odstąpienia od umowy, która to rezygnacja powoduje, że ebook zostanie wysłany natychmiast, a nie po czasie na odstąpienie?

E: sprawdziłem, mam u nich konto, zamawiałem od nich ebooki. Gdyby coś było nie tak, to bym pamiętał.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 749
Nie jestem pewien w sensie matematycznym, ale zamawiałem normalnie jak wszędzie indziej. Poprosiłem o zwrot kasy i na tym zakończę niespodzianki.
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Czas szukać nowej roboty.
Nadszedł ten magiczny moment, że po czasie X w miejscu Y, widzi się ile rzeczy nie jest ok, jakie są szanse na awans, niektóre rzeczy z kolei najzwyczajniej w świecie wkurwiają etc.
Innymi słowy przyszła chwila aby poszukać zieleńszej trawy gdzieś indziej ;)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Prąd, a co za tym idzie koszty produkcji wszystkiego, więc ceny w sklepach znowu pójdą w górę. Polacy to naród idiotów, którzy na co tygodniowe obowiązkowe jebanie w dupę też by się zgodzili, bo 'przecież strajki nic nie dają'. Dodam tylko, że VAT na paliwa również wraca do poziomu 23%.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Ale powrót wysokiego VAT nie zmieni cen na stacjach bo właśnie po to się je teraz utrzymuje na tak wysokim poziomie zeby nie bujać kursem. Przecież wiadomo że szok po obniżkach byłby totalny.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
spokojnie, za chwile ekspresówki przechrzczą na autostrady i wprowadzą na nich opłaty :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
spokojnie, za chwile ekspresówki przechrzczą na autostrady i wprowadzą na nich opłaty :D

Na razie na wszystko powyżej 3.5 tony. Rząd zarzeka się, że dla osobówek nie będzie opłat... ale jeden z unijnych kamieni milowych dotyczących KPO już stawia taki wymóg ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
A następnie zakaz jazdy spalinówek po sieci TEN-T ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
Ale powrót wysokiego VAT nie zmieni cen na stacjach bo właśnie po to się je teraz utrzymuje na tak wysokim poziomie zeby nie bujać kursem. Przecież wiadomo że szok po obniżkach byłby totalny.
Ciekawe co się wydarzy gdy ceny paliw na światowych giełdach zaczną rosnąć, bo mam takie dziwne przeczucie, że wtedy jednak ceny na stacjach się nie utrzymają na obecnych poziomach po przywróceniu 23% stawki VAT nawet jak obniżą marże do 1 gr na litrze. Zresztą chyba UE nie nakazuje powrotu do stawki 23%, a jedynie do minimalnej stawki VAT czyli bodajże 5%.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Zresztą chyba UE nie nakazuje powrotu do stawki 23%, a jedynie do minimalnej stawki VAT czyli bodajże 5%.

To są fejk newsy, propaganda opozycji!
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Cena ropy nie ma znaczenia. Przecież zaraz i tak się wszyscy będą musieli przesiadać na elektryki... tylko hui wie skąd prąd do nich wziąć :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Filun

  • Gaduła
  • Wiadomości: 344
  • gwiazda mangozjebów
(...) skąd prąd do nich wziąć :D

Wystarczy zastosować akumulator pyrowo-jonowy



Spoiler
gitaro-modyfikator-amator

Post Scriptum: specjalne życzenia dla ✨fOrUm sEveNsTriNg✨ kocham was 🤘😤

Offline mwczesniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
Cena ropy nie ma znaczenia. Przecież zaraz i tak się wszyscy będą musieli przesiadać na elektryki... tylko hui wie skąd prąd do nich wziąć :D

Chyba chcialeś napisać komunikację miejską (może chodziło Ci o elektryczne autobusy) lub rower, bo ceny aut elektrycznych będą na tyle wysokie, że tylko najbogatsi uzbierają wystarczającą ilosc kasy żeby sobie na nie pozwolić. Zresztą i tak wszystko będzie na subskrypcje lub wypożyczenie,  bo ewidentnie się do tego dąży. Teraz to się trzeba poważnie zastanowić nad zakupem jakiejś akustycznej siódemki,  bo w czasie blackoutu to skerveseny,  mesy, evh i inne fractale staną się praktycznie bezużyteczne:)
« Ostatnia zmiana: 23 Gru, 2022, 07:34:28 wysłana przez mwczesniak »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
To wypożyczanie aut też szybko pierdolnie xD
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
https://www.gov.pl/attachment/1b4f97b9-f110-4fb3-858c-8f569d32acea
Założenia budżetowe RP na 2023
Strona 248
"Potrzeby pożyczkowe netto budżetu państwa i ich finansowanie"

Miłej lektury
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 417
  • It is useless, to resist.
Próba sprzedania mi Celestiona V30 za 500 zł. Najbardziej pospolity głośnik świata.

Nie kurwa, są pewne granice.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Próba sprzedania mi Celestiona V30 za 500 zł. Najbardziej pospolity głośnik świata.

Nie kurwa, są pewne granice.

Odwiedził Cię obwoźny sprzedawca głośników? :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Ktoś się włamał na moje konto Gogle i zamieścił jakieś kretyńskie filmiki na YT, więc YT usunęło moje konto i teraz  GOGLE każe mi wypełnić ankietę jeśli chcę odzyskać konto YT. Każą mi podać identyfikator mojego kanału. Skąd mam go kurwa wziąć ? Przecież nie mam do niego dostępu, bo go skasowali!
YT należy do GOOGLE więc te wredne chuje maja całą historie tego włamania bo sami mnie o tym poinformowali. Bez podania identyfikatora mojego kanału YT nie mogę wysłać tej ankiety. Każą mi podać jeszcze datę założenia kanału na YT. Skąd do cholery mam to pamiętać ? Banda pojebanych biurokratów.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Zirytował mnie anglosaski salesman customer service z firmy, w której chcę zamówić wiosło. Ja rozumiem, że na wyspach może się mało konkretnie pisze w mailach ale no kurczę bez przesady.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wkurwia mnie, ze metronom sie przebija do sampli. Sprawdzilem rozne kable, robilem eksport do WAV roznymi interfejsami, no i ciagle slychac pik w kanale z samplami. Jak juz sample i inne rzeczy zaczna grac, to jest OK ale dopoki nic innego nie gra, to slychac dosyc wyraznie to jebane pikanie :(