Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678660 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja tam myślę, że gitarzyści, nawet siedmiostrunowi, mięliby ciekawsze rzeczy do zrobienia z laską z Twojego avatara niż tak po prostu złożenie jej w ofierze... Przynajmniej na początku ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ja tam myślę, że gitarzyści, nawet siedmiostrunowi, mięliby ciekawsze rzeczy do zrobienia z laską z Twojego avatara niż tak po prostu złożenie jej w ofierze... Przynajmniej na początku ;)
Widzę, że jeszcze długa droga przed Tobą młody adepcie. Nie trać wiary a czeka Cię święty rytuał penetracji...

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
że zarabiam kurwa za mało, a szkoła wpierdala mi z tego "mało" jeszcze 500 zł miesięcznie (jebać studia zaoczne) i kurwa wpierdala mi łikendy me

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ja tam myślę, że gitarzyści, nawet siedmiostrunowi, mięliby ciekawsze rzeczy do zrobienia z laską z Twojego avatara niż tak po prostu złożenie jej w ofierze... Przynajmniej na początku ;)
Widzę, że jeszcze długa droga przed Tobą młody adepcie. Nie trać wiary a czeka Cię święty rytuał penetracji...

No o tym między innymi mówię ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Ja tam myślę, że gitarzyści, nawet siedmiostrunowi, mięliby ciekawsze rzeczy do zrobienia z laską z Twojego avatara niż tak po prostu złożenie jej w ofierze... Przynajmniej na początku ;)
Widzę, że jeszcze długa droga przed Tobą młody adepcie. Nie trać wiary a czeka Cię święty rytuał penetracji...


No o tym między innymi mówię ;)
  :fire: On nie ma pojęcia co go czeka.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
 :fire: MWAHAHAHAHAHA:fire:


(zaśmiał się cicho frantic po czym ukradkiem schował narzędzie zbrodni(czyt. metalową rurę )do kieszonki przy koszuli)

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Ja tam myślę, że gitarzyści, nawet siedmiostrunowi, mięliby ciekawsze rzeczy do zrobienia z laską z Twojego avatara niż tak po prostu złożenie jej w ofierze... Przynajmniej na początku ;)
Widzę, że jeszcze długa droga przed Tobą młody adepcie. Nie trać wiary a czeka Cię święty rytuał penetracji...


No o tym między innymi mówię ;)
  :fire: On nie ma pojęcia co go czeka.

trzeba w końcu zawrzeć to w regulaminie
ore ore na traktore

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
O... kej? Czy ja powinienem o czymś wiedzieć, może...?


I tak wiem, że to będzie gejowskie, bando zboczeńców!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Ja tam myślę, że gitarzyści, nawet siedmiostrunowi, mięliby ciekawsze rzeczy do zrobienia z laską z Twojego avatara niż tak po prostu złożenie jej w ofierze... Przynajmniej na początku ;)
Widzę, że jeszcze długa droga przed Tobą młody adepcie. Nie trać wiary a czeka Cię święty rytuał penetracji...


No o tym między innymi mówię ;)
  :fire: On nie ma pojęcia co go czeka.

trzeba w końcu zawrzeć to w regulaminie

Tak sobie pomyślałem: co by było, gdyby przy okazji jednego z następnych spotkań forumowych ktoś otworzył nagle drzwi od łazienki i zobaczył kutosa jednego kolegi w tyłeczku drugiego kolegi z forum? Ale tak really. Skończyło by się gejowanie na forum, a po/na gej party każdy by się tłumaczył gdzie zniknął na 3 minuty... ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Tak sobie pomyślałem (...)
...napisał Bat delikatnie gładząc SS-mana po hełmie...

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
bedac milion razy lepszym technicznie ode mnie ma juz swoja kapele, w ktorej jest w ramach tego gorszego gitarzysty :) a przynajmniej teog bardziej rytmicznego, gdy drugi bawi sie w sweepy itp,
ale że growle..? czy wręcz przeciwnie, jakiś neoklasyczny powermetal..?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Wkurwia mnie, że ilekroć sobie włączę jakiś sympatyczny death to pomimo szczerych chęci ciągle napierdalam nogami pod biurkiem. Co w tym wkurwiającego? po paru godzinach nogi mnie bolą jak po maratonie.
Kurwa, takie życie.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Wkurwia mnie, że ilekroć sobie włączę jakiś sympatyczny death to pomimo szczerych chęci ciągle napierdalam nogami pod biurkiem. Co w tym wkurwiającego? po paru godzinach nogi mnie bolą jak po maratonie.
Kurwa, takie życie.
też tak mam :D

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 456
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Brudne Brzmienie
Tak sobie pomyślałem: co by było, gdyby przy okazji jednego z następnych spotkań forumowych ktoś otworzył nagle drzwi od łazienki i zobaczył kutosa jednego kolegi w tyłeczku drugiego kolegi z forum? Ale tak really. Skończyło by się gejowanie na forum, a po/na gej party każdy by się tłumaczył gdzie zniknął na 3 minuty...

Najbardziej mnie ciekawi co się stało, że tak w ogóle pomyślałeś :P
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Profile na Tonexa, Kempera i inne -> https://brudnebrzmienie.pl/

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Tak sobie pomyślałem: co by było, gdyby przy okazji jednego z następnych spotkań forumowych ktoś otworzył nagle drzwi od łazienki i zobaczył kutosa jednego kolegi w tyłeczku drugiego kolegi z forum? Ale tak really. Skończyło by się gejowanie na forum, a po/na gej party każdy by się tłumaczył gdzie zniknął na 3 minuty...

Najbardziej mnie ciekawi co się stało, że tak w ogóle pomyślałeś :P

Wróciłem od Semediego :P

Wkurwia mnie, że ilekroć sobie włączę jakiś sympatyczny death to pomimo szczerych chęci ciągle napierdalam nogami pod biurkiem. Co w tym wkurwiającego? po paru godzinach nogi mnie bolą jak po maratonie.
Kurwa, takie życie.

Trzeci! ;) Tylko mam jedno stadium gorzej: napierdalam do muzy lecącej w głowie oraz - bez muzy ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Paź, 2010, 09:32:34 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
UPS mnie wkurwia. Zamówiłem wczoraj kuriera, żeby podjechał do szanownego amp guru i odebrał heada dla mnie, ale kurier nie przyjechał. Po rozmowie przez telefon okazało się, że według systemu ups nie zamówiłem odbioru (ciekawe w jakim celu w takim razie wskazywałem godziny i adres odbioru). W związku z tym wzmak przyjedzie w poniedziałek dopiero :(.

Pozostaje pytanie - skoro nie zamówiłem kuriera to czemu UPS zablokował mi kasę na karcie oraz - dlaczego opłatę zablokował dwukrotnie? WTF?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Pierwszy raz za transport

Drugi raz za usługę wkurwienia ;)
Paczki z głów!

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
UPS taki właśnie kurwa jest - w sieci aż furczy od niezadowolonych klientów.
ja też raz zamówiłem coś przez UPS i powychodziły cyrki, że kolo do mnie dzwoni po południu, że był rano, ale nikt nie otwierał, więc zostawił awizo ( od najwcześniejszego rana wyczekiwałem paczki - nikt nie dzwonił, nikt nie pukał, żadnego awizo nie było ) i się pyta, czy mogę podejść/podjechać sobie po tą paczkę na osiedle na drugim końcu miasta, bo mu nie pasuje teraz do mnie jechać ( wtf!/z buta to 60 minut drogi, autem jakieś 5 ). odprawiłem kolesia od takich pomysłów, miał jeszcze raz zadzwonić w ciągu godziny i powiadomić mnie, kiedy będzie u mnie. kiedy zadzwonił, stwierdził, że już nie ma czasu i nie po drodze mu do mnie, bo musi jeszcze zawieźć inną paczkę do sąsiedniego miasta i skończyło się na tym, że paczkę dostałem po weekendzie od innego zioma... -.-'
nigdy więcej UPS.
« Ostatnia zmiana: 14 Paź, 2010, 22:04:06 wysłana przez maarioo »

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
A mnie znów baby wkurwiają... Normalnie ja pierdolę kurwa mać obłudne istoty z nich. :evil:

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
A mnie znów baby wkurwiają... Normalnie ja pierdolę kurwa mać obłudne istoty z nich. :evil:

Obłudne? Wcale nie, wystarczy ich nie słuchać, tylko na nie patrzeć ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
UPS wkurwia. Kiedyś coś odsyłałem po testach i umówiłem się na odbiór koło 16tej. Napierdalałem jak pojebany do domu z roboty i hui. Koleś nie przyjechał. Więc zadzwoniłem i pytam co i jak kurwa mać. "Kurier był o 13tej i nikogo nie zastał". Noż kurwa, po to daję numer telefonu, żeby mógł się ze mną skontaktować jak chce wpaść wcześniej niż ustalone. "Nasi kurierzy nie dzwonią do klientów". Jebłem na cyce... Bo co drugi do mnie dzwoni jednak :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
U mnie tak samo jest, zrezygnowałem ostatecznie z ich usług, bo oni chyba w regulaminie mają bycie chujami.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
tutaj ogólnie strasznie dziwi mnie fakt, że wszystkie te problemy z UPS wychodzą na tak wielką skalę, tzn w sumie na cały kraj. bo ja rozumiem, że raz na jakiś czas trafi się typek, który nie do końca poważnie podchodzi do swojej pracy, kręci, kłamie i ogólnie zaniedbuje klienta, ale żeby wręcz 80% wszystkich pracowników wykonywało swoją robotę tak nieudolnie? toż to zakrawa na jakiś spisek, albo może cały UPS to tylko 3 kolesi? :D

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Najbardziej mnie wkurwiaja telefony o 22;30. To tak na przyszlosc kolegom z forum

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
It may be ;) Chociaż trza przyznać że ostatnio jak odsyłałem graty do Toolzów to było całkiem ok. Nawet kurierzy w miarę mili :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.