Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678637 razy)

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
meczyc sie nie lubie...

mysle, ze tu jest problem

do chodzenia Cie nie przekonam, ale ja bardzo bym sie cieszyl gdyby mnie ktos zabral na taka wycieczke jak Bat swoich kuzynow

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
meczyc sie nie lubie...

mysle, ze tu jest problem
w koncum z pokolenia bez wysilku :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
dobra, o ile w poprzednich postach przytakiwalem narzekaniom na moje i mlodsze, pokolenia, to teraz musze zmienic oboz. bo co do siedzenia w domu vs na dworzu - mnie z koleji wkurwia, jak ludzie 'poprzendiej generacji' (mowie to z przekasem, bo AZ TAKA roznica w wieku miedzy nami nie jest) na sile wyganiaja takich, jak ja, na dwor :D

Ej stary, naprawde nie kumasz??? Twoi starzy chcą się poruchać, skończ pirdolic i idz pograj w zośkę czy coś, bądź człowiekiem

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
...Chciałbym się móc wkurwiać o takie pierdoły. Naprawdę.
-Choroby
-Głód
-Wojny
-Rasizm
-Prochy
-Nieuzasadnione cierpienie
-Wychodzenie na dwór
-

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
dobra, o ile w poprzednich postach przytakiwalem narzekaniom na moje i mlodsze, pokolenia, to teraz musze zmienic oboz. bo co do siedzenia w domu vs na dworzu - mnie z koleji wkurwia, jak ludzie 'poprzendiej generacji' (mowie to z przekasem, bo AZ TAKA roznica w wieku miedzy nami nie jest) na sile wyganiaja takich, jak ja, na dwor :D

Ej stary, naprawde nie kumasz??? Twoi starzy chcą się poruchać, skończ pirdolic i idz pograj w zośkę czy coś, bądź człowiekiem

eee raczej nie chodzi o to, a nawet gdyby mialo, to mi tam jakos nie przeszkadza czy ktos poza mna i moja dziewczyna jest w domu, czy nie. wiesz, istnieje taki magiczny wynalazek, co sie nazywa: DRZWI. sprobuj kiedys, swietna sprawa.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Pisanie posta na 10 stron A4 o tym, że ktoś jest leniwy i nic mu się nie chce jest kurwa szczytem hipokryzji i przewrotności.
Poza tym piszecie tu takie głupoty, że nie chce mi się was czytać.

Szatan.

Btw. wszyscy co się tak udzielają tutaj - jedna recepta - strzelcie sobie w głowę.... :facepalm:
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 874
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Najlepiej w tył głowy
Spoiler
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Najlepiej w tył głowy
Spoiler

Gumy od majciochów.

Fajnie Tolein podsumował: Pisanie posta na 10 stron A4 o tym, że ktoś jest leniwy i nic mu się nie chce jest kurwa szczytem hipokryzji i przewrotności.

Ja tam swoje powiedział, można dawać +1 albo -1, jebie mnie to. Nikt mi nie wmówi, że białe jest białe ;) Se oczów, kurwa, nie wyłupię. W ten weekend będę miał nalot bachorów łącznie z noclegiem i - podejrzewam - 100 nowych dowodów mojej tezy i chuja napiszę ;) Nie zobaczysz - nie uwierzysz.
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Pisanie posta na 10 stron A4 o tym, że ktoś jest leniwy i nic mu się nie chce jest kurwa szczytem hipokryzji i przewrotności.
slowko na dzis: prokrastynacja ;) nigdy nie miales tak, ze z lenistwa zamiast sie uczysz szedles sprzatac, albo z lenistwa zamiast sprzatac szedles sie uczyc? ;)
poza tym KAZDY, komu sie nic nie chce, zawsze bedzie w mocy marudzic bez konca - zwlaszcza, jesli jest polakiem ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Paź, 2010, 12:37:35 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Najlepiej w tył głowy
Spoiler
Pod warunkiem, że wyleci zeń kwas ortofosforowy.

Mnie wkurwia, że od kilku miesięcy nie mogę z nerwów spać, bo mam miliard spraw na głowie, zastanawiam się czy mi to wszystko jutro nie pierdolnie i nie zostanę na ulicy, z równie pustym kontem jak w tej chwili - a ludzie potrafią z nudów napisać opowiadanie o tym, że są leniwi i niesamowicie wkurwia ich, że ktoś by chciał żeby łaskawie ruszyli dupę na dwór. Naprawdę chciałbym mieć tyle czasu.

Dlatego zazdroszczę całym sercem.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 320
mnie wkurwia to że mnie coś wkurwia i to mnie kurwa najbardziej wkurwia (że mnie coś wkurwia )

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie pogodziwszy się my young padawan, ze sobą jeszcze? Fear Leads To Anger, Anger Leads To Hate, Hate Leads to Suffering... :D

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
lead leads to Leeds

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
O, mieszkałem w Leeds jakiś czas, wypraszam dobie...

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
wkurwia mnie to że moje cube się spierdolił i muszę grac na sucho

zwiększa to także moje parcie na lampe, więc wkurwia mnie także ze nie ma nic co by mnie interesowało ;D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Pomyśl jakby Cię wkurwiało, gdyby Cię nie było na nią stać!

A mnie wkurwiają najbardziej na świecie moje progi XJumbo, oraz to, że coraz, kurwa, ciężej kupić w muzycznym komplet Ernie Balli do 7ki.

A  d'addario i markleye ssą pytę przeraźliwie.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Pomyśl jakby Cię wkurwiało, gdyby Cię nie było na nią stać!

na szczęscie mam na nią odłożoną kase już jakiegoś czasu ;D wgl jest rev jr na allegro i sie zastanawiam na nim ;D
edit. W akcie desperacji zalożylem konto na g.pl i tam tez napisalem ze kupie ;D
« Ostatnia zmiana: 09 Paź, 2010, 15:11:21 wysłana przez Maciek »

Offline Yasiek777

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
1. "zostańmy przyjaciółmi"   fajnie jest jak tu się odpowie "nie" i pójdzie wyjebanym krokiem w drugą stronę :D (fuck yeah..)
2. jak sram i woda z kibla ochlapie mu dupsko.. :| (ale umiem se już z tym radzić!! kładziesz papier na dół i jest zajebiście ^^)
3. jak ktoś budzi mnie w sobotę rano. Szczególnie po imprezie albo jak jestem niewyspany.
4.rozpalanie w piecu (może jestem dziwny ale kurwa... nienawidzę tego)

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Że nie znam ludzi z którymi mógłbym tworzyć taką muzykę jaką chcę.
ore ore na traktore

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins


na szczęscie mam na nią odłożoną kase już jakiegoś czasu ;D wgl jest rev jr na allegro i sie zastanawiam na nim ;D
edit. W akcie desperacji zalożylem konto na g.pl i tam tez napisalem ze kupie ;D

O, takiego rev'a to i ja bym chętnie przyjął, ale niestety nie mam kasy, a lista wydatków związanych z wiosłowaniem na 7 jest już i tak o wiele za długa :P
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
@Yasiek
1. to się nadaje do tematu "Cytat sezonu" ;)
4. może zmień lampy ;)
do widzenia.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 500
Że nie znam ludzi z którymi mógłbym tworzyć taką muzykę jaką chcę.
tez sie podpisuje sie pod tym ;D i ze w sumie jeden koles, z ktoym nawet moglbym cos zrobic - bedac milion razy lepszym technicznie ode mnie ma juz swoja kapele, w ktorej jest w ramach tego gorszego gitarzysty :) a przynajmniej teog bardziej rytmicznego, gdy drugi bawi sie w sweepy itp, a ew inni kandydaci w ogole na niczym nie graja, ani tez nie maja zbytnio kasy, aby sprobowac zainwestowac w instrumenty
« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2010, 22:34:51 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Że nie znam ludzi z którymi mógłbym tworzyć taką muzykę jaką chcę.

jeśli wyglądasz tak jak na swoim avie, to sie odezwij do mnie :D muzykato nie będzie, ale też będzie zajebiscie :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
2. jak sram i woda z kibla ochlapie mu dupsko.. :| (ale umiem se już z tym radzić!! kładziesz papier na dół i jest zajebiście ^^)

Też to opatentowałem, przybij pionę!

Mnie wkurwia, że nie dostałem się na studia, a bardzo chciałem

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
Że nie znam ludzi z którymi mógłbym tworzyć taką muzykę jaką chcę.

jeśli wyglądasz tak jak na swoim avie, to sie odezwij do mnie :D muzykato nie będzie, ale też będzie zajebiscie :D

heteryk?
ore ore na traktore