Autor Wątek: Porządny Case na gitare  (Przeczytany 1387 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Porządny Case na gitare
« 13 Cze, 2021, 22:43:50 »
Jak w temacie - gdzie moge zamówić porządny case na gitarę ? Tj taki, że gitara przetrwa nawet kopanie przez bagażowego w samolocie więc wszelakie dodatkowe zabezpieczenia mile widziane :) Kształt typowy strat - po prostu przed przeprowadzką chce w PL dorwać jedną/dwie gitary których nie bede sprzedawał tylko mają ze mną latać ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Cze, 2021, 22:45:42 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: Porządny Case na gitare
« Odpowiedź #1 14 Cze, 2021, 09:03:30 »
Jak w temacie - gdzie moge zamówić porządny case na gitarę ? Tj taki, że gitara przetrwa nawet kopanie przez bagażowego w samolocie więc wszelakie dodatkowe zabezpieczenia mile widziane :) Kształt typowy strat - po prostu przed przeprowadzką chce w PL dorwać jedną/dwie gitary których nie bede sprzedawał tylko mają ze mną latać ;)
Z pancernych polecam Ci SKB. Wg. mnie nie ma nic lepszego i na dodatek jest lekki. Minus jest jeden - the price...  ;D

A dokąd wyprowadzka jeśli można zapytać?

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Porządny Case na gitare
« Odpowiedź #2 14 Cze, 2021, 11:16:04 »
Najpierw Valencia a na przełomie września/października Shanghai ;)

Posty połączone: 14 Cze, 2021, 11:18:25
Jak w temacie - gdzie moge zamówić porządny case na gitarę ? Tj taki, że gitara przetrwa nawet kopanie przez bagażowego w samolocie więc wszelakie dodatkowe zabezpieczenia mile widziane :) Kształt typowy strat - po prostu przed przeprowadzką chce w PL dorwać jedną/dwie gitary których nie bede sprzedawał tylko mają ze mną latać ;)
Z pancernych polecam Ci SKB. Wg. mnie nie ma nic lepszego i na dodatek jest lekki. Minus jest jeden - the price...  ;D

A dokąd wyprowadzka jeśli można zapytać?

https://allegro.pl/oferta/skb-1skb-6-futeral-do-gitary-elektrycznej-9250718816 <- hmmm to jest to drogo ? :)
« Ostatnia zmiana: 14 Cze, 2021, 11:18:25 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Odp: Porządny Case na gitare
« Odpowiedź #4 14 Cze, 2021, 14:26:40 »
na dodatek jest lekki.

12kg? :)
Może nie siedzę mocno w typowych kejsach „lotniczych” ale lekkim bym go nie nazwał jeśli oprócz samolotu ma okazjonalnie służyć na codzień...
Poza tym się podpisuje, SKB robi dobrą robotę i tez bym w ten model uderzał...
Ewentualnie Hiscox jeśli szkoda kasy na kejs „tylko do latania”, ale jak nie szkoda to SKB będzie lepsze.

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Odp: Porządny Case na gitare
« Odpowiedź #5 15 Cze, 2021, 15:05:29 »
Nie można wiosła zabrać jako podręczny? Pamiętam, że z 10 lat temu była o to w ju es end ej walka, więc może i w bardziej customer-friendly Europie da się.
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Odp: Porządny Case na gitare
« Odpowiedź #6 15 Cze, 2021, 19:49:31 »
Najpierw Valencia a na przełomie września/października Shanghai ;)

Posty połączone: [time]14 Cze, 2021, 11:18:25[/time]
Jak w temacie - gdzie moge zamówić porządny case na gitarę ? Tj taki, że gitara przetrwa nawet kopanie przez bagażowego w samolocie więc wszelakie dodatkowe zabezpieczenia mile widziane :) Kształt typowy strat - po prostu przed przeprowadzką chce w PL dorwać jedną/dwie gitary których nie bede sprzedawał tylko mają ze mną latać ;)
Z pancernych polecam Ci SKB. Wg. mnie nie ma nic lepszego i na dodatek jest lekki. Minus jest jeden - the price...  ;D

A dokąd wyprowadzka jeśli można zapytać?

https://allegro.pl/oferta/skb-1skb-6-futeral-do-gitary-elektrycznej-9250718816 <- hmmm to jest to drogo ? :)

Na ten sobie zerknij:
https://www.thomann.de/pl/skb_route66.htm

Trochę lepszy niż podstawowy.

Mniejszy:
https://www.thomann.de/pl/skb_fs6_hartschalenkoffer.htm

Obydwa mam i używam na okrągło. Pierwszy już ma z 10 lat - wszystko jak ta lala. Dużo miejsca na pierdoły w środku.
Drugi mam od roku - również malina, mniej miejsca w środku, ale smuklejszy na zewnątrz.

mniut i piah