Autor Wątek: Kto za zniesieniem limitu postów na giełdę?  (Przeczytany 4637 razy)

Zomballo

  • Gość
Kto za zniesieniem limitu postów na giełdę?
« 19 Mar, 2021, 08:27:53 »
Kiedyś gdzieś już o tym wspominałem ale przeszło bez echa. Wnoszę propozycję usunięcia ograniczenia postów do 50 dla chętnych z gratami na giełdę. A czemuż to? Bo w dzisiejszych czasach uważam to za zbędne a wręcz szkodliwe dla ruchu forum. Brak takiego ograniczenia zachęciło by to na pewno do rejestracji nowych użytkowników (a nóż by ktoś został na dłużej i popisał). Osobiście uważam, że celowe nabijanie rodzi frustrację obecnych userów jak i przestrach nowych, którzy po przejściu strażników moralności wracają do dziupli skąd przyszli i zamykają się w sobie. Później melisa, uzależnienia, terapie i wyjazd w Bieszczady.

Offline Meliton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 66
Ja mam malo postów ale chetnie bym powrzucal troche gratów na gielde, wisi to na olx a ja czekam i czekam i nikt nie kupuje i nie ma za co melisy kupic

Offline excubitor

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
tak i nie, jakaś forma odfiltrowania ludzi jest fajna, jednak lepiej/pewniej się czujesz jak kupujesz od kogoś, kogo chociaż z forum kojarzysz, a nie od konta zarejestrowanego parę dni temu z jednym postem.

ale ja np. konto mam już ładnych parę lat, a tych 50 postów nie nabiłem, bo siedzę w offtopie, gadanie o gitarach, których nie mam znudziło mnie lata temu :)
"Ja się nie znam, to się chętnie wypowiem."

Zomballo

  • Gość
Założyłem, że każdy swój łeb ma i sprawy oczywiste są oczywiste.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Lekarstwo jest dobre, póki skutki uboczne nie przeważają. Aktualnie przeważają.
Paczki z głów!

Offline firejump

  • Gaduła
  • Wiadomości: 296
    • Mniejszość
Kompletnie się nie zgadzam. Jeżeli akceptuję zakup od niesprawdzonej osoby to mogę równie dobrze wejść na olx czy grupy na fb.
Jeżeli jedynym powodem dla którego ktoś chce dołączyć na forum jest sprzedaż gratów to trafił pod zły adres, tak sądzę.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
@Zomballo nie po to się miziamy w wąskim gronie by wpuszczać kogoś totalnie obcego i złapać syfa.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Kompletnie się nie zgadzam. Jeżeli akceptuję zakup od niesprawdzonej osoby to mogę równie dobrze wejść na olx czy grupy na fb.
Jeżeli jedynym powodem dla którego ktoś chce dołączyć na forum jest sprzedaż gratów to trafił pod zły adres, tak sądzę.

To prawda, sprawdziłem to w bolesny sposób z jedną kurwą z forum. Niby stary i stały user, a jednak kawał kutasa.
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Właśnie o tym mówię, miało chronić, w praktyce nie ma żadnej gwarancji.
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
To dokładnie jak w życiu. Ponad 99% zabezpieczenia, ale nadal nie 100%. Zniesienie tego limitu to tak jak pójście na kurwy bez gumek.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Zomballo

  • Gość
Kompletnie się nie zgadzam. Jeżeli akceptuję zakup od niesprawdzonej osoby to mogę równie dobrze wejść na olx czy grupy na fb.
Jeżeli jedynym powodem dla którego ktoś chce dołączyć na forum jest sprzedaż gratów to trafił pod zły adres, tak sądzę.

To prawda, sprawdziłem to w bolesny sposób z jedną kurwą z forum. Niby stary i stały user, a jednak kawał kutasa.
:fotki:

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
tak i nie, jakaś forma odfiltrowania ludzi jest fajna, jednak lepiej/pewniej się czujesz jak kupujesz od kogoś, kogo chociaż z forum kojarzysz, a nie od konta zarejestrowanego parę dni temu z jednym postem.

ale ja np. konto mam już ładnych parę lat, a tych 50 postów nie nabiłem, bo siedzę w offtopie, gadanie o gitarach, których nie mam znudziło mnie lata temu :)

I tak i nie - Jak widzisz ze ktos ma 50 postow to tez jakosc postowania jest rozna i sie zastanawiasz czy gosc jest pewny, czy nie. Poza tym jakos wydaje mi sie ze to jest kwestia obliczania ryzyka przy kupowaniu i sprzedawaniu od ludzi ktorych nie znasz. Bo nie masz z calym, czy nawet z polowa forum kontaktu osobistego, lub chociaz przez messenger (bo o tel to juz w ogole nie mysle). Wec zasdniczo to ty decudujes czy chcesz kupic cos od typa ktory ma 10, 20, 50 czy 666 postow i nikt inny za Ciebie ttego nie zrobi (nie pije tu personalnie, tylko do idei jako-takiej)

Druga rzecz dajcie mi cos robic na tej gieldzie - z radoscia powywalam te ogloszenia od randomowych kartofli o sprzedazy opony do stara. Tak to tylko zamkni (i otworz i zamknij i otworz w przypadku Zomba),  z czego i tak @Nikt jest w 85% przypadkow szybszy ode mnie

Trzecia rzecz - @Meliton gielda ma dosc dobry regulamin i sprzedajac na forum troche tracisz w stosunku do sprzedazy na olx. Pamietaj o tym, ze olx to wiecej niz te 30 osob tutaj, wiec potencjalnie masz i wieksze grono odbiorcow. Wiec jesli tam ci nie zeszlo, to powodzenia ze sprzedaza tutaj.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Jak widzisz ze ktos ma 50 postow to tez jakosc postowania jest rozna
Jak mawia piosenka:
"50 postów można na-bić,
przez lat osiem
i dalej kurwą być!
(refren)"
Paczki z głów!

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Tak szczerze to to nie jest dobry pomysł. Będzie za chwilę miliąpińcet ogłoszeń o sprzedaży klasera ze znaczkami od dziadka, plus pierdolone sklepy internetowe z ceną na priv. Nie mam czasu a ni ja, ani nikt, ani Orange.
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2021, 21:07:08 wysłana przez Yony »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
To prosimy o pilne poszukanie balansu między nieistniejącym już ŁADNYCH KILKA LAT elitaryzmem tego forum, a jenistwem administracji giełdy.
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Dajcie mie uprawnienia admina to będę strzelał z działka na giełdzie i zbanuje Dicka Retarda!

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Jestem za podniesieniem limitu postów do 100 w dziale giełda, ponieważ się niebezpiecznie zbliżam do 50 postów...  ;) ;D
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Ziomb to powinien mieć admina na swój kącik na giełdzie.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
To prosimy o pilne poszukanie balansu między nieistniejącym już ŁADNYCH KILKA LAT elitaryzmem tego forum, a jenistwem administracji giełdy.
Ja tam dalej czuję się kimś :D :D :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 031
Podbijam postulat o adminie na giełdę dla @Zomballo
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Jemu to by się akurat ban na giełdę przydał :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
I tak wszytsko idzie poza forum, wiec nie widze problemu

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
zniesienie nie, ale może zniżenie limitu?
i always go full retard

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
I tak wszytsko idzie poza forum, wiec nie widze problemu
No ja nie pamiętam kiedy puściłem lub kupiłem coś tutej :(
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina