Autor Wątek: Kto za zniesieniem limitu postów na giełdę?  (Przeczytany 4689 razy)

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
tak i nie, jakaś forma odfiltrowania ludzi jest fajna, jednak lepiej/pewniej się czujesz jak kupujesz od kogoś, kogo chociaż z forum kojarzysz, a nie od konta zarejestrowanego parę dni temu z jednym postem.

ale ja np. konto mam już ładnych parę lat, a tych 50 postów nie nabiłem, bo siedzę w offtopie, gadanie o gitarach, których nie mam znudziło mnie lata temu :)

I tak i nie - Jak widzisz ze ktos ma 50 postow to tez jakosc postowania jest rozna i sie zastanawiasz czy gosc jest pewny, czy nie. Poza tym jakos wydaje mi sie ze to jest kwestia obliczania ryzyka przy kupowaniu i sprzedawaniu od ludzi ktorych nie znasz. Bo nie masz z calym, czy nawet z polowa forum kontaktu osobistego, lub chociaz przez messenger (bo o tel to juz w ogole nie mysle). Wec zasdniczo to ty decudujes czy chcesz kupic cos od typa ktory ma 10, 20, 50 czy 666 postow i nikt inny za Ciebie ttego nie zrobi (nie pije tu personalnie, tylko do idei jako-takiej)

Druga rzecz dajcie mi cos robic na tej gieldzie - z radoscia powywalam te ogloszenia od randomowych kartofli o sprzedazy opony do stara. Tak to tylko zamkni (i otworz i zamknij i otworz w przypadku Zomba),  z czego i tak @Nikt jest w 85% przypadkow szybszy ode mnie

Trzecia rzecz - @Meliton gielda ma dosc dobry regulamin i sprzedajac na forum troche tracisz w stosunku do sprzedazy na olx. Pamietaj o tym, ze olx to wiecej niz te 30 osob tutaj, wiec potencjalnie masz i wieksze grono odbiorcow. Wiec jesli tam ci nie zeszlo, to powodzenia ze sprzedaza tutaj.