Autor Wątek: Nowy Rok Nowe Pluginy - Neural DSP Archetype: Gojira  (Przeczytany 2787 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Siemano!
Ale mnie tu dawno nie było! COVID zebrał żniwo we mnie jeszcze zanim się zaczął ;)
Wracam jednak do żywych, mam milion pomysłów na nowe testy i jednym z nich chcę się z wami podzielić.

15.01 miałą premiera Neural DSP Archetype: Gojira! Jako że Gojira przestałem słuchać jakieś 15 lat temu to się za bardzo nawet nie zjawiłem reklamami na Facebook aż w końcu ziomek mnie przekonał żebym plugins przetestował. Ściągnąłem, aktywowałem i powiem wam sztos! Strasznie się podjarałem bo na podstawowym resecie byłem już w stanie w sumie wszystko ugrać :)
Po kilku dniach dochodzę do wniosku że w fajnych czasach żyjemy. Pamiętam jak z Positive Grid Biasem męczyłem się tygodniami żeby coś fajnego ukręcić co by dobrze w miksie siedziało. Niby fajnie wszystko dobrze brzmiało a w miksie siara i smutek.
Teraz ta nowa generacja wtyczek i ampsimów jest na prawdę mega. Nic tylko grać i nagrywać.
Ogrywaliście już? Macie jakieś przemyślenia?

« Ostatnia zmiana: 19 Sty, 2021, 13:08:03 wysłana przez matisq »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Mnie w dupie boli, że ledwo kupiłem Nolly za tonę siana, a najpierw wyszedł Cory Wong i teraz to. :D

BIAS FX 2 z własnymi IRami brzmi naprawdę sensownie bez szczególnego kręcenia i jest mega uniwersalny, ale wtyczki od Neural DSP są kilka klas wyżej. Szczerze, uważam, że nawet zauważalnie lepiej od Helix Native. Oczywiście dużym minusem są relatywnie małe możliwości każdego pluginu z osobna, ale ceny nie są AŻ TAK dzikie, żeby nie kupić sobie na dłuższą metę dwóch albo po prostu ładować dodatkowe efekty z DAWa.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Chyba specjalnie to zrobili ;)

Neural wygrywa jeśli chodzi o symulację paczek jak dla mnie. Nie testowałem Nolliego ale w Gojira jest całkiem spory zestaw brzmień. Brakuje mi tylko kompresora.
Ciekawe jak zabrzmi Quad Cortex...

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ja się negatywnie kiedyś wypowiadałem na temat wtyczek Neurala DSP. Kupiłem lepszy interfejs, poustawiałem sprzęt jak należy i się z nimi przeprosiłem.

Mam obecnie Cory Wong, Nolly i Plini. Kupiłem sobie na Black Friday za 50%. I tak wyszło ponad sporo ponad 200 euro

Cory Wonga super mi gada z Fenderem Stratem. Właściwie to ekstra Fendera kupiłem do tej wtyczki i nie żałuję Kto by pomyślał, że tak wtyczka potrafi grać.

Plini gra mi z PRS. Romantyzm i poezja. 

Nolly kupiłem żeby mieć coś do higain jakby mnie naszło. Ale jakoś nie chce mi się grać takiej muzyki ostatnio więc ten plugin czeka na lepsze czasy



007

Offline snapkejs

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Pobawiłem się dziś tymi pluginami . Jest genialne 🤟

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
PAS 7 Archetype

Zaczęty przez Rafik « 1 2 » Custom shop

36 Odpowiedzi
19599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2009, 12:56:03
wysłana przez Bjørn
3 Odpowiedzi
3524 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2009, 19:16:19
wysłana przez hellever
26 Odpowiedzi
7080 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2010, 12:43:24
wysłana przez deely
2 Odpowiedzi
3921 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2011, 22:36:32
wysłana przez 7th
Modeler od Neural DSP

Zaczęty przez aciek_l « 1 2 3 » Efekty

61 Odpowiedzi
14049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lut, 2020, 17:55:31
wysłana przez Bjørn