Autor Wątek: Gibson Adam Jones 1979 Les Paul Custom x2 + nowy Tool?  (Przeczytany 5726 razy)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
mniut i piah

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Generalnie wszystko fajnie, ale jak na utwór który ma służyć jako bądź co bądź reklama nowej gitary no to... trochę mało gitary :P

A co do samego instrumentu, przez najbliższe miesiące zapraszam na mój profil na roksie.

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Nie rozumiem trochę nazwy silverburst, kupujesz SILVERburst'a, a dostajesz kolor gluta, osobiście wolałbym mieć srebrną wersję..
rozumiem, że Adam Jones, każdą ma taką wintydż?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Wszystkie stare tak żółkną od UV.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
OK, po prostu nie podoba mi się to, po to jest forum, żebyśmy sobie pogadali co kto lubi, każdy stary gibol tak żółknie/zmienia kolor?
nie znam się, po prostu jestem ciekawy czy inne które robią reissue i VOSy też tak zmieniają kolo specjalnie pod historyczną speckę

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
A co do samego instrumentu, przez najbliższe miesiące zapraszam na mój profil na roksie.

Dzień dobry, chciałbym złożyć zamówienie z dowozem... ;D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
OK, po prostu nie podoba mi się to, po to jest forum, żebyśmy sobie pogadali co kto lubi, każdy stary gibol tak żółknie/zmienia kolor?
nie znam się, po prostu jestem ciekawy czy inne które robią reissue i VOSy też tak zmieniają kolo specjalnie pod historyczną speckę
W nowych nie wiem jak z trwałością fabrycznego Silverbursta ale nie przypominam sobie żebym widział aż taką zmianę kolorystyki.
Białe za to w pół roku potrafią się zrobić żółte w mocnym słońcu.

Fajnie ceny skoczyły na reverbie :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Po co jest to lusterko? Bo odpowiedź którą znalazłem w necie nie wyczerpuje tematu.
B ( o ) ( o ) B S

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
A jaką znalazłeś ? Ja się dowiedziałem ze każdemu kto się w nie spojrzy to podobno maynard dla beki zamontował aby się w nim przeglądać ,ale brzmi to trochę jak bajka ;-)

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Po to zeby patrzec na ttpa co wywala kabone na gibsona. Tfu.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
A jaką znalazłeś ? Ja się dowiedziałem ze każdemu kto się w nie spojrzy to podobno maynard dla beki zamontował aby się w nim przeglądać ,ale brzmi to trochę jak bajka ;-)

Cytat: google.pl
The mirror on the headstock reflects the ornaments on Jones's own favourite 1979 Silverburst model this model is based on.
B ( o ) ( o ) B S

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
ciekawe czy sygnatura les paula chada kroegera z nickelback też tak się sprzedawała w preorderze  ;D
ogólnie w szoku jestem do teraz, że dostał, a papa Hetfield nadal nie ma u gibsona swojego iron crossa... co ci ludzie z marketingu ogarniają?

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
No na pewno nie artist relations i customer service.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Świat schodzi na psy, gibson wypuszcza bieda-modele dla plebsu za jakieś nędzne kopiejki sygnowane nazwiskiem jakiegoś brudasa z ameryki...

Kupiłbym. :D
« Ostatnia zmiana: 03 Lis, 2020, 01:04:22 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
ogólnie w szoku jestem do teraz, że dostał, a papa Hetfield nadal nie ma u gibsona swojego iron crossa... co ci ludzie z marketingu ogarniają?
Chciał i pracowali nad tym, ale za długo się z tym pierdolili, więc poszedł do ESP gdzie zrobili sygnowaną od ręki - tako rzekł Hetfield w wywiadzie.

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
ogólnie w szoku jestem do teraz, że dostał, a papa Hetfield nadal nie ma u gibsona swojego iron crossa... co ci ludzie z marketingu ogarniają?
Chciał i pracowali nad tym, ale za długo się z tym pierdolili, więc poszedł do ESP gdzie zrobili sygnowaną od ręki - tako rzekł Hetfield w wywiadzie.

OK, trochę smutne, ale na plus dla ESP, mniej hype, ale pewnie wykonana lepiej ;-)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Bremt Hinds też narzekał na Gibola że tak długo się pierdzielili z projektem sygnatury że w końcu się poddał i wolał zrobić Epi.
Bill bez powodu na ESP też się nie przesiadł
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Bremt Hinds też narzekał na Gibola że tak długo się pierdzielili z projektem sygnatury że w końcu się poddał i wolał zrobić Epi.
Bill bez powodu na ESP też się nie przesiadł

Sądzisz, że Adam Jones miał mniej spiny, bo i tak na wszystko każe sobie czekać w choooy? czy raczej zmieniło sie trochę w samej fimie od tamtego czasu i teraz jest łatwiej?
W sumie, fajnie jakby koleś z A Perfect Circle też dostał swoją syganture, fajny ma kolor tego standarda..

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Sądzę, że to była kwestia odpowiedniej prowizji i momentu na wykorzystanie momentu na dodatkową promocję w formie popularnego modelu gitary. Gibson raczej zawsze był chętny na sygnaturę dla Jonesa, to praktycznie czysty zarobek bez specjalnego ryzyka.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Sądzę, że to była kwestia odpowiedniej prowizji i momentu na wykorzystanie momentu na dodatkową promocję w formie popularnego modelu gitary. Gibson raczej zawsze był chętny na sygnaturę dla Jonesa, to praktycznie czysty zarobek bez specjalnego ryzyka.

Mówisz? Dlatego nie wykorzystał okazji w 1996 po premierze Aenimy? A później w 2001 kiedy Tool osiągnął szczyt popularności? A później w 2006 po kolejnej płycie i kilku trasach wokół globu? 20 lat sobie czekali? No chyba nie :D Gibson miał to w dupie. Z tego co pamiętam jakiś znajomy to wszystko popchnął, Jones pisał na instagramie.
mniut i piah

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Dokładnie ,czyli wychodzi ponownie fakt ze gibson jest ch***y,

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Ktoś na orgu wyłapał, 4:25
https://youtu.be/c_pQGe67yT4?t=265

Gibson Flying V Custom Silverburst, taki sam jak Hindsa. Chyba Agnesi zaczyna odrabiać lekcje za Gibsona.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?
Mogliby zrobić jeszcze gościa z AFI ,na studio gra,taka sygnatura dla ubogich ;-)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline PabloPicasso2018

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 57
  • Well..umm... no?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
2686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 19:56:28
wysłana przez gizmi7
11 Odpowiedzi
4220 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 23:25:17
wysłana przez lefty
12 Odpowiedzi
2969 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Mar, 2024, 04:19:42
wysłana przez Stivo2005