Autor Wątek: NGD - Walka na noże. SG vs Viper :-)  (Przeczytany 1854 razy)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
NGD - Walka na noże. SG vs Viper :-)
« 26 Paź, 2020, 21:28:38 »
Vipera mam już jakiś czas. Mega wygodna gitarka, prosi się żeby po niej szybko śmigać. Wykonana super (niczego innego po ESP nie oczekiwałem), lekka. Do tego błyszczy się obecnie po przeprowadzonym spa :-). Gitara dostała w prezencie na 12te urodziny pickupy samego Hetfielda. Wcześniej siedziały tam Blackout AHB-1. Oj słabe te pickupy były delikatnie ujmując.Po wymianie na EMG gitara zaczęła kosić jak należy. Trochę podobny ten set do 57&66, tylko bardziej środkiem grają.

Obok ważąca 2,9kg gitarka z dumnym napisem  Gibson. Szczerze to przy ESP trochę jak paździerz wygląda. Więcej. Miałem swego czasu Epi G400 Pro i miała ładniejszy korpus w naturalu ;-) Dlaczego ona kosztuje 1300Euro? Za legendę i markę tyle dopłacać? Stawiam na brzmienie. Ta gitarka brzmi pełnym, rasowym, rockowym brzmieniem. Tutaj zdrady nie ma. A też rozumiem, że nie każdy chce mieć pstrokatą gitarę, tylko narzędzie do gry. I z takim założeniem SG będzie aż nadto dawać satysfakcję z gry. Nawet strój trzymają klucze co mnie zaskoczyło :-)

W walce na noże stawiam na Gibsona do grania rock i na ESP w walce na konkurs piękności i wykonania. Optymalnie byłoby mieć Gibsona z ich drewnem i elektroniką zrobionego przez ESP :-)




Reszta zdjęć:
http://imgur.com/gallery/7BA6NWh Viper
http://imgur.com/gallery/DGD1M4V SG

PUDELEK.
A wam która się bardziej podoba? ;-)

« Ostatnia zmiana: 26 Paź, 2020, 21:33:20 wysłana przez october »
007

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Mój głos na ESP, bo mam straszny GAS na Vipera. No i SG podoba mi się tylko w kolorze transparentnym brązowym i wiśniowym.
B ( o ) ( o ) B S

Zomballo

  • Gość
Mnie 5G bo to kult nie gitara. Junior na jednym P90 ultimate gas!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
ESP minus za black chrome hardware. W barytonie z jednym pickupem miut.
SG6 Ebony niespełniony GAS.

Brałbym ESP bo po hui mi kolejne SG.



A nie... czekaj... głupie pytanie :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Vipery 7 miodzio, mają w sobie coś co przyciąga u mnie wzrok, wyglądają potężnie, że od razu widać, że spuszcza wpierdol. 6tki jakieś takie...niedorobion e, krzywe SG. Urban camo za to mi robią.

Brałbym Gibola. Mimo wszystko. Tylko w chromie bym mu 57/66 jebnął :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Mnie 5G bo to kult nie gitara. Junior na jednym P90 ultimate gas!
Ej, chcesz kupić? Rozważam sprzedaż na rzecz składania własnego custom tele i potem żałowanie tego przez resztę życia :D

Co do gitarek - czarne SG zawsze najlepsze, obie piękne. Ogólnie super parka.

Zomballo

  • Gość
Mnie 5G bo to kult nie gitara. Junior na jednym P90 ultimate gas!
Ej, chcesz kupić? Rozważam sprzedaż na rzecz składania własnego custom tele i potem żałowanie tego przez resztę życia :D

Co do gitarek - czarne SG zawsze najlepsze, obie piękne. Ogólnie super parka.
:fotki:

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi


Ogólnie taka, porobię jutro więcej fot jak będzie słońce, może od razu zrobię ogłoszenie na giełdzie, bo jeszcze parę innych gitar chcę wystawić.

Zomballo

  • Gość
Sorki SG Junior. ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
( Obraz usunięty.)

Ogólnie taka, porobię jutro więcej fot jak będzie słońce, może od razu zrobię ogłoszenie na giełdzie, bo jeszcze parę innych gitar chcę wystawić.

Co jeszcze ciekawego masz i w jakich cenach? Pewnie będę chciał wkrótce kupić sobie coś na pocieszenie po sprzedaży Overloada :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Customowe tele od Jacka Kiedo (jeszcze muszę się zastanowić nad ceną, ale pewnie poniżej 2k, bo wiadomo, że customy zawsze tracą dużo na wartości po zakupie), Vintage V1003 (1300), Schecter Stargazer  (1300), Korg Minilogue (1500), Behringer Crave (650), Neural DSP: Nolly (500), iTrack Dock (300) i mahoniowe ukulele 23" z zajebistym pokrowcem (150). Do tego niemuzyczne graty typu klawiatury mechaniczne, myszka, słuchawki bezprzewodowe. Jutro wieczorem wszystko wrzucę na giełdę ze zdjęciami. A za Gibola 2500.
« Ostatnia zmiana: 28 Paź, 2020, 02:49:53 wysłana przez gizmi7 »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
11687 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2010, 10:37:28
wysłana przez wuj Bat
16 Odpowiedzi
7625 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2010, 09:00:18
wysłana przez wuj Bat
8 Odpowiedzi
3919 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2012, 00:30:37
wysłana przez harry_manback
5 Odpowiedzi
1782 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2012, 09:37:53
wysłana przez Vicol
1 Odpowiedzi
1610 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lip, 2013, 08:58:33
wysłana przez Zomballo