Autor Wątek: [NAD] Orange Dual Terror - Pierwszy raz od lat mam lampowego heada...  (Przeczytany 7469 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Siema,

dziś chciałbym się pochwalić potworkiem, którego udało mi się drogą kilku wymian nabyć w dość atrakcyjnej chyba cenie (ale nie żaden deal życia, żeby nie było).

Mowa o Orange Dual Terror, jeszcze dziś pamiętam, jak wzmaki spod znaku tej marki powodowały u mnie nudności i wymioty oraz spory dyskomfort w żołądku, jednak z biegiem lat, zaczęło się to zmieniać jedynie w to ostatnie... wszystko się wywaliło do góry nogami chyba z 4 czy 3 lata temu, kiedy za namową @Jakub_Z. ograłem w sklepie (smuteczek) Dual Terrora, w sumie poszedłem sprawdzić Randall Diavlo RD20h, ale okazał się małym śmierdzącym koprolitem, kiedy już zbierałem się do wyjścia Jakub powiedział bym wypróbował Pomarańczę i... kurde, smak był ok, choć brakowało mi ciut brzmień z otchłani okrężnicy Belzebuba i wtedy, znów Jakub wyciągnął zza szybki Ibanez TS-9 i... ło Panie! No to już było grube, o ile kanał Tiny Terror był po prostu poprawny, o tyle na kanale FAT wszystko się zgadzało, no, ale co z tego skoro kosztowało to 3000PLN... bez jaj... za takie małe 30W gówienko tyle hajsu... odpuściłem.

Po latach jednak uznałem, że chcę wrócić do grania z ludźmi, może znajdą się osoby zdolne zaakceptować mój "trudny" charakter w kapeli, no, ale targać Fractala z MG SPA2x50 mi się nie chce, za stary i za wygodny jestem, stąd pomysł na jakiegoś lancz boksa. Kilka deali i hajs się znalazł, tylko co wybrać? Wahałem się między Peavey 6505MH, a właśnie Dual Terror, jednak po wielu raczej negarywnych opiniach co do tego pierwszego, poszedłem w pomarańczę i... brzmi to tak jak zapamiętałem, a nawet lepiej, bo Buzzaro kurwi lepiej od PPC412, którą miałem podpiętą przy ogrywaniu. Cóż, fajny wzmak, a że na rynku wtórym się trafia, to i duuużo taniej niż te 3k dałem. Póki co wciąż się poznajemy, ale kiedy dochodzi do jakieś sprzeczki, to włączam FAT, dopalam Kokko OD i... już jest dobrze :)

Aha, no i mam pętlę efektów, której normalnie (bez sensu) nie ma.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
co jest lepsze niz 1 Orange?


Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Tylko byle nie paczka od nich, proszę.
Paczki z głów!

Offline Orange

  • Moderator Giełdy
  • Wiadomości: 1 021
  • Loża Szyderców
Gupiś, mój młody padawanie. PPC212 OB, Classic lead80 albo g12t-80 lub mesa c90. A nie jakies obszczane v30 i masz paczke jak milion dolanów

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 515
  • Venus as a goodboi
No z CV30 jest siara przeokrutna, na dodatek rozlazła w dole - nie mam pojęcia, czemu oni pakują te głośniki do tych paczek. Czasem dają np. G12H i jest sporo lepiej.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Tylko byle nie paczka od nich, proszę.
Gupiś, mój młody padawanie. PPC212 OB, Classic lead80 albo g12t-80 lub mesa c90. A nie jakies obszczane v30 i masz paczke jak milion dolanów
No z CV30 jest siara przeokrutna, na dodatek rozlazła w dole - nie mam pojęcia, czemu oni pakują te głośniki do tych paczek. Czasem dają np. G12H i jest sporo lepiej.
W pewnym momencie kupiłem sobie Thunderverba z dedykowana paczką PPC412 HP8 na G12K-100. Zanim ta paczka do mnie dojechała zdążyłem ją powystawiać już na jakieś giełdy, bo CO JA KURWA NA JAKIMŚ K100 BEDE GRAU DEJ TE V30. Jak już przyjechała i ją usłyszałem wyleczyłem się z Orange'a na V30, jak również chyba z innych paczek :D - jest ciepło, jest grubo i szeroko. Przy kombinacji z Thunderverbem można na tym zagrać wszystko - od funka, przez jakieś stare rockowe i bluesowe tematy, metal, aż do ostatecznego wpierdolu w postaci fuzzów/doomu. Z innymi wzmakami też zajebiście, chociaż z racji tego, że obecnie tylko stoner w moim serduszku XD to były to raczej czyste wzmaki z RMS 120W mierzone przy czystym sygnale :D

Tak czy siak, Dual niech gra, a na paki orendża z V30 trzeba uważać. Elo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Orangie, jeśli mam coś kupić i od razu przerabiać żeby dało się korzystać, to nadal oznacza, że jest zjebane :) Nie wykluczam, że w którymś ze światów równoległych znalazłem taką kombinację klamotów, że tylko ich paka jest (wg klasyka) tą wisienką na leczo.
Paczki z głów!

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
73 Odpowiedzi
31551 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lis, 2011, 21:38:42
wysłana przez mhrok lama
1 Odpowiedzi
4974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Paź, 2011, 20:00:44
wysłana przez mondomg
5 Odpowiedzi
6405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2012, 10:45:39
wysłana przez Rachet