Autor Wątek: Kingsphere - NOWY TELEDYSK! NOWY ALBUM!  (Przeczytany 9274 razy)

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Kingsphere - NOWY TELEDYSK! NOWY ALBUM!
« 09 Cze, 2020, 10:51:26 »
Witam!

Chciałem zaprezentować swój nowy projekt o nazwie Kingsphere.

W projekcie czynnie uczestniczę ja (gitary, produkcja) oraz Piotrek (wokal). Najprawdopodobniej wspomoże nas również dobry znajomy perkusisto-basista.

Aktualnie jesteśmy w trakcie przygotowania pierwszego albumu (mixy gotowe, nagrywają się wokale), który planuję wypuścić w cyfrowy świat (w bliżej nieokreślonej przyszłości).

Niedawno wypuściliśmy krótki teaser jednego z kawałków, który znajdzie się na albumie.

UWAGA: Płyta będzie w miarę zróżnicowana i nie wszystkie utwory będą dokładnie w tym samym klimacie, co zaprezentowany teaser ;-)

Będę wrzucał nowości do tego posta jak tylko się coś pojawi ;-)

Bardzo proszę o opinie, polubienie fanpage na FB, subskrypcje na YT, komentarze itp itp :) Oczywiście każdego typu, liczę na konstruktywną opinię :)

Teaser YT:



Facebook:

https://www.facebook.com/kingspheremetal
« Ostatnia zmiana: 10 Paź, 2022, 08:42:16 wysłana przez markuspoland »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
"perkusisto-basista"! Piękna sprawa! Pod warunkiem, że gra na perce równo jak basista, a na basie trzyma dynamikę jak na perce :)
Paczki z głów!

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Fajne toto. Wokal mi strasznie zajeżdża Voyagerem :) Czekam na resztę
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Kurczę, nie znałem Voyager wcześniej.... Zapuściłem i mnie rozjebało :O Dzięki za taki komplement! :D

Posty połączone: 24 Cze, 2020, 10:39:38
No dobra.

Jako, ze idą wakacje i czuliśmy się w nastroju, wrzuciliśmy cały kawałek. Oczekuję opinii :)

« Ostatnia zmiana: 24 Cze, 2020, 10:39:38 wysłana przez markuspoland »

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Coś nowego :) To przedostatni singiel, ktory wypuszczam ;-)


Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Można nas śledzić na Spotify i Apple Music :) Na innych platformach też znajdziecie, ale podaję te najpopularniejsze. Zapraszam do followingu, póki co jeden kawałek wrzucony, ale będzie więcej :)

Spotify: https://open.spotify.com/album/5mHwzMG4wksFYKYM95zweT

Apple Music: https://music.apple.com/us/album/process-of-doom-single/1526119835?uo=4&app=music&at=1001lry3&ct=dashboard

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Do premiery album jeszcze trochę czasu, więc wrzucam nowość.

Tym razem gościnnie z Matim - wokalistą kapeli, w której gram - Fleshbang.


Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
W czym perka robiona? Bardzo spójnie brzmiący kawałek, przyjemne riffy :D Gdyby nie fakt tego, że wiem, że to produkcja krajowa to bym nigdy nie powiedział ad hoc, że nagrywane w domowym zaciszu :D

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
W czym perka robiona? Bardzo spójnie brzmiący kawałek, przyjemne riffy :D Gdyby nie fakt tego, że wiem, że to produkcja krajowa to bym nigdy nie powiedział ad hoc, że nagrywane w domowym zaciszu :D

Dzięki :)

Perkusja Steven Slate Drums 4 :)

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Wczoraj wrzuciliśmy nasz pierwszy klip!! Zapraszam! :)


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Podoba się. Wokalista bardzo dobrze się odnajduje w stylistyce i nie wkurwia a z tym ostatnio ciężko w ciężkiej muzie.
Brzmienie klawisza zbyt monotonne, cały czas jedno brzmienie.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Brzmienie klawisza zbyt monotonne, cały czas jedno brzmienie.

Racja. Następny album będzie bardziej dopracowany pod tym względem :)

Dzięki!

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
AVE!

Chciałem z przyjemnością ogromną poinformować, że nasz pierwszy album jest już dostępny! :)

Poniżej link zbiorczy do portali streamingowych, gdzie można odsłuchiwać. Zapraszam do opiniowania, sugestie na przyszłość mile widziane.

https://distrokid.com/hyperfollow/kingsphere/kingsphere

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
To znowu ja.

Tym razem cover Children Of Bodom, utwór "Are You Dead Yet?".

Przy okazji - Kingsphere dorobił się nowych członków :)

Video nagrane i poskładane własnymi siłami. Tribute dla jednego z najlepszych gitarzystów - Alexi Laiho.


Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Halo, witam!

Po dłuższej ciszy wracamy z nowym singlem!! Drugi album planowany na 2022 rok. Pozostańcie czujni, więcej muzy wkrótce! ;-) Oczywiście liczę na opinie :)


Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Nie próżnujemy. Od piątku w necie nasz nowy singiel. Tym razem trochę retro, trochę modern.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Paczki z głów!

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Wleciał nowy singiel i teledysk. Zapraszam!!


Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 247
    • DEADLY NIGHTSHADE
Graty! Bardzo dobry numer i teledysk.

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Przejrzałem całość i obecnie jesteście najlepszą wersją siebie - zostańcie przy tym co prezentujecie na tym klipie bo to ma już jakość.

Nie mówię tu tylko o muzyce, ale o tym jak wygląda video i o tym, że wreszcie macie jakiś w miarę spójny look. Bez urazy ale przy Are You Dead Yet? wizualnie (ciuchy itd) dramat - a uwierzcie mi - wygląd robi robotę.

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Przejrzałem całość i obecnie jesteście najlepszą wersją siebie - zostańcie przy tym co prezentujecie na tym klipie bo to ma już jakość.

Nie mówię tu tylko o muzyce, ale o tym jak wygląda video i o tym, że wreszcie macie jakiś w miarę spójny look. Bez urazy ale przy Are You Dead Yet? wizualnie (ciuchy itd) dramat - a uwierzcie mi - wygląd robi robotę.

Dzięki! Zmierzamy do tego, żeby jakoś się to wszystko prezentowało :) Covery to były odskocznie, ale przyznaję Ci rację, nie wypadło to najlepiej ;-)

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Idziecie w dobrą stronę i zaczyna to wyglądać pro - tak trzymać!

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573

Nie mówię tu tylko o muzyce, ale o tym jak wygląda video i o tym, że wreszcie macie jakiś w miarę spójny look. Bez urazy ale przy Are You Dead Yet? wizualnie (ciuchy itd) dramat - a uwierzcie mi - wygląd robi robotę.

Zgodzę się, że ogólnie teledysk jest lepiej zrobiony ale z tymi ciuchami nie przesadzasz trochę ? Teledysk jest ciemny więc dużo nie widać i po prostu nie mają koszulek zespołowych, ale z drugiej strony Crowbarowi i ich fanom jakoś to przeszkadza ??




« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2021, 10:58:34 wysłana przez Chomick »

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91

Nie mówię tu tylko o muzyce, ale o tym jak wygląda video i o tym, że wreszcie macie jakiś w miarę spójny look. Bez urazy ale przy Are You Dead Yet? wizualnie (ciuchy itd) dramat - a uwierzcie mi - wygląd robi robotę.

Zgodzę się, że ogólnie teledysk jest lepiej zrobiony ale z tymi ciuchami nie przesadzasz trochę ? Teledysk jest ciemny więc dużo nie widać i po prostu nie mają koszulek zespołowych, ale z drugiej strony Crowbarowi i ich fanom jakoś to przeszkadza ??



A czytałeś, o które ciuchy mi chodzi? Bo nie czepiam się o najnowszy klip. Kolejna sprawa - koszulki własnego zespołu na klipie zespołu, w którym grasz to straszliwy cringe i lizanie się po własnych jajach (no chyba, że mówisz o innych bandach na koszulkach to jeszcze przejdzie...)

O ubiór chodziło mi tutaj:
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2021, 11:15:03 wysłana przez LeftyBoi »

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 247
    • DEADLY NIGHTSHADE
Co to za gitara? Ta druga nie biały Shecter?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
18576 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2011, 21:43:04
wysłana przez gitara
Nowy album Carcass

Zaczęty przez Lothar « 1 2 » Muzyka

31 Odpowiedzi
11433 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:36:04
wysłana przez Saint2013
5 Odpowiedzi
1620 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Gru, 2012, 14:35:38
wysłana przez Przychlast
7 Odpowiedzi
3577 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2016, 12:47:07
wysłana przez Wyldething
2 Odpowiedzi
1906 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lut, 2016, 15:04:53
wysłana przez choody