Autor Wątek: Kingsphere - NOWY TELEDYSK! NOWY ALBUM!  (Przeczytany 9273 razy)

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Co to za gitara? Ta druga nie biały Shecter?

Tak, biały Schecter ;-)

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 247
    • DEADLY NIGHTSHADE
Ten z lewej (nieprowadząca gitara) to Shecter C7?

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 247
    • DEADLY NIGHTSHADE
Kurde mol, ta z odwróconą główką  ;) Nie ta na której gra @markuspoland  tylko ta druga, jak patrzę na ekran to ta z lewej, mojej lewej :) ale zamotałem :facepalm:
« Ostatnia zmiana: 08 Gru, 2021, 09:05:05 wysłana przez maciek1b »

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573

Nie mówię tu tylko o muzyce, ale o tym jak wygląda video i o tym, że wreszcie macie jakiś w miarę spójny look. Bez urazy ale przy Are You Dead Yet? wizualnie (ciuchy itd) dramat - a uwierzcie mi - wygląd robi robotę.

Zgodzę się, że ogólnie teledysk jest lepiej zrobiony ale z tymi ciuchami nie przesadzasz trochę ? Teledysk jest ciemny więc dużo nie widać i po prostu nie mają koszulek zespołowych, ale z drugiej strony Crowbarowi i ich fanom jakoś to przeszkadza ??



A czytałeś, o które ciuchy mi chodzi? Bo nie czepiam się o najnowszy klip. Kolejna sprawa - koszulki własnego zespołu na klipie zespołu, w którym grasz to straszliwy cringe i lizanie się po własnych jajach (no chyba, że mówisz o innych bandach na koszulkach to jeszcze przejdzie...)

O ubiór chodziło mi tutaj:

No właśnie o tym samym mówię. Grali cover Children of Bodom to mieli na sobie koszulki Children of Bodom.

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91

Nie mówię tu tylko o muzyce, ale o tym jak wygląda video i o tym, że wreszcie macie jakiś w miarę spójny look. Bez urazy ale przy Are You Dead Yet? wizualnie (ciuchy itd) dramat - a uwierzcie mi - wygląd robi robotę.

Zgodzę się, że ogólnie teledysk jest lepiej zrobiony ale z tymi ciuchami nie przesadzasz trochę ? Teledysk jest ciemny więc dużo nie widać i po prostu nie mają koszulek zespołowych, ale z drugiej strony Crowbarowi i ich fanom jakoś to przeszkadza ??



A czytałeś, o które ciuchy mi chodzi? Bo nie czepiam się o najnowszy klip. Kolejna sprawa - koszulki własnego zespołu na klipie zespołu, w którym grasz to straszliwy cringe i lizanie się po własnych jajach (no chyba, że mówisz o innych bandach na koszulkach to jeszcze przejdzie...)

O ubiór chodziło mi tutaj:

No właśnie o tym samym mówię. Grali cover Children of Bodom to mieli na sobie koszulki Children of Bodom.

Tak i wokalista w jakiejś koszuli z dupy ;)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Dla niego nie było już koszulki ;) Rudy z Mastodona ubiera się z dupy stosunku do reszty i nie przeszkadza im to w nominacjach do Grammy.

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Są też tacy co srają na płótno, nazywają to sztuką i nie przeszkadza im to robić performanców przed ludźmi ;)

Kwestia gustu ;)

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Kurde mol, ta z odwróconą główką  ;) Nie ta na której gra @markuspoland  tylko ta druga, jak patrzę na ekran to ta z lewej, mojej lewej :) ale zamotałem :facepalm:

To jest 6-strunowy Dean c450f ;-)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Są też tacy co srają na płótno, nazywają to sztuką i nie przeszkadza im to robić performanców przed ludźmi ;)

Kwestia gustu ;)

Po prostu unikam bojsbandstwa gdzie tylko mogę skoro nie muszą tak zarabiać na życie.
« Ostatnia zmiana: 10 Gru, 2021, 10:36:49 wysłana przez Chomick »

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Są też tacy co srają na płótno, nazywają to sztuką i nie przeszkadza im to robić performanców przed ludźmi ;)

Kwestia gustu ;)

Po prostu unikam bojsbandstwa gdzie tylko mogę skoro nie muszą tak zarabiać na życie.

Nie rozumiem co masz na mysli. Zespół jak się ubierze ze smakiem to już jest boysband? :)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Przesadne przykładanie do tego uwagi, zbyt duża unifikacja na zasadzie "tak się teraz robi, tak teraz trzeba" strasznie wszystko splastikowia. Efekt jest taki że wszystko potem brzmi tak samo, wygląda tak samo i content jest taki sam i nic kompletnie nie przykuwa mojej uwagi. Zupełnie jak w przełomie lat 80tych i 90tych kiedy po sukcesie prekursorów pojawiło się milion zespołów trashmetalowych o których nikt nie pamięta, albo potem po roku 2000 milion kopii Korna, Limp Bizkitu, Linking Parka z takim samym skutkiem. A wszystko w imię "bo tak teraz trzeba" byle tylko zaistnieć przez 5 minut, tylko pytanie co potem jak się moda skończy. Przebranżowienie ? Też były takie zespoły które grały to co, było modne w danym czasie np. Behemoth.  Odpowiedzi szukałbym raczej w spróbowaniu zrobienia czegoś swojego co nie będzie prawie w ogóle związane w chwilową modą. Jaki to ma związek z ciuchami ? Ano dla przykładu Wes Borland przebierał się na każde koncerty i teledyski jak pajac, gdzie reszta wyglądała normalnie. Efekt  ? Został zapamiętany i stało się to elementem jego stylu.
« Ostatnia zmiana: 10 Gru, 2021, 10:55:47 wysłana przez Chomick »

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 247
    • DEADLY NIGHTSHADE
Podsumowując.
Wiem już jaka gitara, ta z lewej, chłopakom rośnie wątek (trochę pudelkiem trąci ale co tam) a najważniejsze że nowy kawałek jest dobry, bardzo dobry i oby tak dalej a czy grzywka na lewo czy na prawo czesana to Pany dajta już spokój.
Kingsphere dawać kolejny numer!

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Przesadne przykładanie do tego uwagi, zbyt duża unifikacja na zasadzie "tak się teraz robi, tak teraz trzeba" strasznie wszystko splastikowia. Efekt jest taki że wszystko potem brzmi tak samo, wygląda tak samo i content jest taki sam i nic kompletnie nie przykuwa mojej uwagi. Zupełnie jak w przełomie lat 80tych i 90tych kiedy po sukcesie prekursorów pojawiło się milion zespołów trashmetalowych o których nikt nie pamięta, albo potem po roku 2000 milion kopii Korna, Limp Bizkitu, Linking Parka z takim samym skutkiem. A wszystko w imię "bo tak teraz trzeba" byle tylko zaistnieć przez 5 minut, tylko pytanie co potem jak się moda skończy. Przebranżowienie ? Też były takie zespoły które grały to co, było modne w danym czasie np. Behemoth.  Odpowiedzi szukałbym raczej w spróbowaniu zrobienia czegoś swojego co nie będzie prawie w ogóle związane w chwilową modą. Jaki to ma związek z ciuchami ? Ano dla przykładu Wes Borland przebierał się na każde koncerty i teledyski jak pajac, gdzie reszta wyglądała normalnie. Efekt  ? Został zapamiętany i stało się to elementem jego stylu.

Ciekawe jest to co mówisz bo mam skrajnie odwrotne spostrzeżenia. Wszędzie widzę tylko bandy które grałyby bluesa, metallice albo Iron Maiden. Od 20 lat cokolwiek inowacyjnego nie istnieje. Wyjebane na nowinki w muzie, wyjebane na ubiór żeby nie wyglądać jak kolejny placek, wyjebane na nie nagrywanie gówno video zapraszającego na 5 osobowy koncert z obsranej i obskórnej salki prób w jakości 244p.

Właśnie dlatego to zaznaczyłem. Niby próba pójścia w coś modern, a jednak wciąż boomerskie naleciałości są silniejsze.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Ja z kolei widzę wszędzie bandy które pod względem produkcji wszystkiego - zaczynając od kompozycji, poprzez brzmienie, kończąc na sferze wizualnej są po prostu kopią the Architects albo Wage War plus parę innych podobnych więc gdzie tu coś nowego i oryginalnego ? Chyba, że należy to traktować jako krajowy "tańszy zamiennik", ale już zaraz ludzie się tym przejedzą, bo z kolei zza zakrętu widzę już wyłaniające się kopie Loathe i Spiritboxa....

Offline LeftyBoi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Muszę się z Tobą zgodzić tutaj. Masz rację - to nie jest takie proste i oczywiste. W sumie zależy od wielu czynników (mówię ogólnie o postrzeganiu muzy i wyglądu).

Nie ma tu jednej słusznej odpowiedzi.

Offline markuspoland

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Siemano!

Właśnie wydaliśmy teledysk do utworu "Defiance" z nowego albumu "Enigmatic". Premiera miała miejsce w piątek, album do odsłuchania jest na wszystkich platformach streamingowych! Zapraszam i polecam!


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
18576 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sty, 2011, 21:43:04
wysłana przez gitara
Nowy album Carcass

Zaczęty przez Lothar « 1 2 » Muzyka

31 Odpowiedzi
11433 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:36:04
wysłana przez Saint2013
5 Odpowiedzi
1620 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Gru, 2012, 14:35:38
wysłana przez Przychlast
7 Odpowiedzi
3577 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2016, 12:47:07
wysłana przez Wyldething
2 Odpowiedzi
1906 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lut, 2016, 15:04:53
wysłana przez choody