Autor Wątek: [NGD] Ibanez UV777  (Przeczytany 5948 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
[NGD] Ibanez UV777
« 07 Maj, 2020, 00:20:28 »
Kolejny Ibanez. Znowu czarny. :facepalm:

Egzemplarz z 2001 roku czyli w tej chwili jest to słodka 19-latka. Już nie kaprysi i umie sprawić radość.

Wiosło w zasadzie szeroko znane, toteż zamiast tu się wylewać literacko krótko opiszę swoje subiektywne odczucia.
⛧ Profil gryfu jest bardzo interesujący. Do XII progu jest grubszy a powyżej zaczyna się ibanezowskie czarnoksięstwo i szyjka jest nagle cienka jak placek. Mocno wymacywalne. I bardzo wygodne w graniu solowym.
⛧ Pickupy... przyzwyczajam się do nich. Są bardzo ciepłe. Fajne, okrągłe cleany w kombinacjach ze splitem i singlem. Humb pod mostem brzmi fajnie na solówkach.
⛧ To co zwraca uwagę to detale wykończenia. Oko Illuminati, znikająca piramida... ale najfajniejszy jest binding. Tak grubego i mocnego perłowego bindingu jeszcze nie widziałem w żadnym wiośle. Robi wrażenie.
⛧ Oryginalny kejs dedykowany do modelu dodaje sporo uroku. Bordowy aksamit. ❤ Różowe logo Ibaneza. ❤
⛧ Moooocno drży w łapach jak się na niej gra.

No i to tyle. Fajny badyliusz, uniwersalny w brzmieniu i wygodny. Polecam.



Foto bezczelnie ukradzione z internetu, ale tak jakby wiele się nie różni.


Posty połączone: 08 Maj, 2020, 18:52:39




Oto rzeczony binding, trochę się udało uchwycić.



« Ostatnia zmiana: 08 Maj, 2020, 18:52:39 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline guzie

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
  • aj- Vai
Odp: [NGD] Ibanez UV777
« Odpowiedź #1 13 Maj, 2020, 22:23:30 »
Sprzedałem rok temu i żałuję

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Odp: [NGD] Ibanez UV777
« Odpowiedź #2 14 Maj, 2020, 08:34:35 »
W Twoim jest 3 częściowy klonowy gryf bez pasków?
To jest chyba jedyny nowoczesny patyk do którego mi pasuje wielowarstwowy binding.
Pipaki stockowe?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: [NGD] Ibanez UV777
« Odpowiedź #3 14 Maj, 2020, 08:59:31 »
Przyjemne te Ibki ale jak mam być szczery jeśli chcesz zostawić na dłużej/stałe to bym pomyślał nad stalówkami, mieliśmy w warsztacie jakoś 4 czy 5 egzemplarzy tego modelu i kurwa każdy na szlif, każdy do takiego stopnia że prawie się nie dało już tego wyrównać :-\ Ogólnie gitki bardzo porządne tylko jedyne co to te progi znikające :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: [NGD] Ibanez UV777
« Odpowiedź #4 14 Maj, 2020, 11:41:07 »
W Twoim jest 3 częściowy klonowy gryf bez pasków?
To jest chyba jedyny nowoczesny patyk do którego mi pasuje wielowarstwowy binding.
Pipaki stockowe?

Gryf klonowy jednoczęściowy quartersawn. Pipaki stockowe. ;)

Przyjemne te Ibki ale jak mam być szczery jeśli chcesz zostawić na dłużej/stałe to bym pomyślał nad stalówkami, mieliśmy w warsztacie jakoś 4 czy 5 egzemplarzy tego modelu i kurwa każdy na szlif, każdy do takiego stopnia że prawie się nie dało już tego wyrównać :-\ Ogólnie gitki bardzo porządne tylko jedyne co to te progi znikające :D

W moim egzemplarzu progi jeszcze w miarę się trzymają, ale na stalówki bardzo chętnie kiedyś wymienię. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: [NGD] Ibanez UV777
« Odpowiedź #5 14 Maj, 2020, 12:55:14 »
My kurwa też z tym się mieliśmy co nie miara, podstrunnica prawie goła bo już leci kolejny szlif po trzeciej zmianie progów (nie wiem kurwa jak ale ok) i mówimy że no stalówki kanieczna bo wolniej zejdą, a jednak no kurwa dobre wiosło i wymiana podstrunnicy to jest loteria w kutas.

"Nie bo mi się brzmienie zmieni"

NO KURWA JAK STRUNY ZMIENISZ TO TEŻ ALE JEDNAK TO ROBISZ ;__;

Idioci wszędzie, czasami chuja idzie dostać XD

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: [NGD] Ibanez UV777
« Odpowiedź #6 14 Maj, 2020, 13:15:27 »
My kurwa też z tym się mieliśmy co nie miara, podstrunnica prawie goła bo już leci kolejny szlif po trzeciej zmianie progów (nie wiem kurwa jak ale ok) i mówimy że no stalówki kanieczna bo wolniej zejdą, a jednak no kurwa dobre wiosło i wymiana podstrunnicy to jest loteria w kutas.

"Nie bo mi się brzmienie zmieni"

NO KURWA JAK STRUNY ZMIENISZ TO TEŻ ALE JEDNAK TO ROBISZ ;__;

Idioci wszędzie, czasami chuja idzie dostać XD

I feel ya bro.

Generalnie to ja już mam w dupie to, że się sound zmieni. Zmienia sie nawet jak innej kostki używasz do plumkania w struny. Trzeba umieć się zaadaptować. :D

BTW se zakładam kanał na jutubie, to nagram wideło (i ałdio) z tą gitarką jako pierwsze.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: [NGD] Ibanez UV777
« Odpowiedź #7 11 Gru, 2020, 12:27:08 »


Update z nowym paskiem do niej. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: [NGD] Ibanez UV777
« Odpowiedź #8 02 Paź, 2021, 23:37:52 »


Gitarka dostała upgrade. Mosiężne śruby, mosiężna łapa, noiseless sprężyny o większej twardości i oczywiście mosiężny sustain block.

Co to dało? Na razie jeszcze nie miałem okazji ograć w moim, dobrze znanym środowisku ale na sucho, jak wcześniej po prostu wibrowała w łapach od rezonansu, to teraz wyrywa się z rąk. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
27 Odpowiedzi
12890 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2016, 16:35:02
wysłana przez Piotr_