Autor Wątek: Pasywny pickup pod gryf do pary z Juggernaut  (Przeczytany 2104 razy)

Offline chronix1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 185
Pasywny pickup pod gryf do pary z Juggernaut
« 20 Mar, 2020, 00:05:21 »
Cześć,

Poszukuje pasywnego pickupa pod gryf do pary z Bare Knuckle Juggernaut. Mówiąc 'do pary' to raczej chodzi mi o poziom sygnału wyjściowego bo brzmienie jaki mnie interesuje to takie matowe lejące się, jak w przykładzie niżej, który nagrałem na Fishmanie od Tosina. Lubie też swojego EMG89 w Jacksonie. Szukam pasywnego odpowiednika :) Jakieś propozycje ? Polecicie coś ?

https://drive.google.com/file/d/1vk_Cd27UJc1hZFhS_v7dgGL5Z07kERsT/view?fbclid=IwAR2ZexaPWY6jHaQjmw7ZIntwkoQ5CjENpTc2R0G8Br6XWcXcY-2WPssIhfE


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Szukaj dobrego brzmienia i w ogóle się nie przejmuj sygnałem. Mój ulubiony tandem to Warpig + The Mule, czyli najmocniejszy i najsłabszy z ich oferty - zero problemów.
Polecam drugiego Juggera, Muła lub NB.
Paczki z głów!

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 306
Też mi nigdy różnica w poziomach nie przeszkadzała. Ulubiony set w Horizonie TB6 mostek i SH1 59 pod gryfem.

Offline chronix1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 185
Szukaj dobrego brzmienia i w ogóle się nie przejmuj sygnałem. Mój ulubiony tandem to Warpig + The Mule, czyli najmocniejszy i najsłabszy z ich oferty - zero problemów.
Polecam drugiego Juggera, Muła lub NB.

Dzięki za odpowiedź. A powiedz mi jak porównałbyś ze sobą te 3 pickupy które wymieniłeś jeśli chodzi o bridge. Sam przerobiłem miliard pickupów ale na razie najlepsze są dla mnie SD Omega i Juggernaut. Po prostu KLAROWNOĆ na dużych przesterach :) Ciekawi mnie jak inne BKP.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Te podałem ponieważ chcesz coś lejącego się. Np. Rebel Yell działa jak kij w szprychach, odpada całkowicie.

Jugger - równy, gładki, bezproblemowy przy nagraniach (taki był z nim plan ;) )
NB - ostrzejszy, konkretny, męski :)
Muł - vintage'owy, czuły, kochany jak Iommi, fenderowy

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 306
Zajebisty numer - Usvart - jest tego więcej?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Jest, w formie 30 sekundowych demówek gdzieś na dysku w Polsce :D Teraz by się przydało!! :)
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
5058 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2010, 10:32:24
wysłana przez xmortex
35 Odpowiedzi
15651 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Maj, 2013, 06:09:01
wysłana przez rafalek
13 Odpowiedzi
5079 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2013, 11:27:12
wysłana przez davidsantana27
32 Odpowiedzi
9774 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2013, 19:11:48
wysłana przez Aston
11 Odpowiedzi
3271 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2014, 16:04:02
wysłana przez blackdahlia