Ankieta

Kto powinien wygrać?

Marek Gliniecki
10 (26.3%)
Lord Awesomeguy
28 (73.7%)

Głosów w sumie: 69

Głosowanie skończone: 15 Mar, 2009, 12:54:05

Autor Wątek: Wyłoń zwycięzcę Muzycznego konkursu Sevenstring.pl  (Przeczytany 15484 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Zgodnie z tym co napisałem w newsie, prosimy Was o pomoc w wyłonieniu zwycięzcy naszego Muzycznego konkusu. Powyżej znajduje się lista trzech wytypowanych przez nas finalistów, a poniżej player z ich nagraniami. Przesłuchajcie i wybierzcie swojego faworyta.
Głosowanie zamykamy 15.03.2008


Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
cinzka luta. musze poczekac do jutra, dzisiaj mi sie kazdy podoba :)
Łe tej.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Lord zdecydowanie. Ale gratuluję także pozostałym. Świetna robota.

EDIT:
Kur*a, słucham i słucham tego kawałka Lorda, po prostu mnie rozniosłeś stary. Szacun wielki. Daj taby i mp3 :D
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2009, 02:42:51 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
mój głos na Lorda of kors, chociaż i Pstry trafił bardzo w moje gusta, tylko te niewyraźne gitarki... :/
Lord - zacieraj rączki na tego preampa - Ty już wiesz heheh

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Poziom na prawdę wysoki ... dobrze, że przypadkiem nie zdążyłem wysłać swoich wypocin bo by była kompromitacja :)
Ja głosuję na Pstrego. Jakoś najbardziej wpisał się w to co lubię :)

I na koniec jeszcze mała uwaga... moim zdaniem utworki nie powinny być podpisane... powinny być tylko ponumerowane i głosowało by się tylko na 1, 2 lub 3 a nie na twórcę... bo tak pomimo najszczerszych chęci do decyzji mogą wkraść się poza muzyczne preferencje... a to czy kogoś na forum lubię czy nie... zawsze było by bardziej obiektywnie jakbym nie wiedział na kogo głosuję, a tylko na to co usłyszę... no ale jak to mówią po ptakach...

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Poziom wysoki, więc tu decyduje tylko gust-mój głos idzie do Pstrego
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A ja na Glinieckiego, bo abstrachując od poziomu, który jest zajebiście wysoki, jego wałek jest po prostu najbardziej "dżinglowy" a o to w sumie w tym konkursie biegało.

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Jak dla mnie (po wysłuchaniu propozycji 3 panów do końca) pierwsze miejsce kolega Pstry, drugie kolega Lord natomiast kolega Gliniecki odstaje na tyle, ze nie plasuje się na trzecie miejsce (IMHO).
Powiem tak: pierwsze, najsilniejsze wrażenie zrobił na mnie kolega Lord z fajnym brzmieniem gitary i ciekawym riffem  (i jego typowałem na pierwsze miejsce z początku) ale zaraz prysło gdy na koniec pojawiło się tło w stylu Unreal Tournament - cała klima zjechała w dół... jak dla mnie skończył się dobry pomysł koledze. ;) Całościowo pod względem fajnego klimatu, riffów na pierwsze miejsce wysunęła się automatycznie propozycja kolegi Pstrego. Niestety kolega Gliniecki nadaje się do Bravo Girl ze swoja propozycja wymuskanych riffów, miękkich gitarek i gładkiego, jadącego po ziemi basu (ale to tylko i wyłącznie moje typowanie) jeśli kogoś uraziła moja szczerość to sorry.
 Mnie uraziła estetycznie. Pierwszy post na forum i już dałeś się poznać jako mega chamidło. Polecam bytowanie u nas zacząć od czytanki z regulaminu forum. Wyedytuj proszę te swoje burackie wypociny

To ja powtórzę odpowiedz na ostrzeżenie jakie otrzymałem na PW: zero inwektyw z mojej strony - tylko szczerość, nie wiedziałem, że boli. Po mojemu to wyraziłem niepochlebna opinie o typie, na który stawiał moderator/redaktor/blablabla no i nadużył swoich praw. Nie ładnie...
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2009, 10:31:57 wysłana przez OMSON »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Pstry tylko i wylacznie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
 Mnie uraziła estetycznie. Pierwszy post na forum i już dałeś się poznać jako mega chamidło. Polecam bytowanie u nas zacząć od czytanki z regulaminu forum. Wyedytuj proszę te swoje burackie wypociny

Zagłosowałem jedynie słusznie ;)

(OT - z tą kropą to chyba..., no nie wiem... ::), mamy równość, a jakby ktoś inny to napisał, to by raczej przeszło. Na forum bywa znacznie bardziej chamsko.
Paczki z głów!

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Panowie, to szczęśliwy czas. Nie życzę sobie flejmów, prowokacji. Głosujemy, wyrażamy swoje zdanie w sposób jak najmniej prowokacyjny i cieszymy się spokojnym zakończeniem obchodów naszych wspólnych przecież urodzin :)

Offline TT666

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
  • head:held:high
Mój głos idzie dla Lorda - zdecydowanie najlepsza produkcja, ciekawy riff, bardzo sprawnie zagrana nuta - równo i z jajem - najbardziej tu słychać siedem strun. Zastanawiałem się nad Pstrym, ale produkcyjnie jest płasko i gitary brzmieniowo mnie nie przekonują.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
 Mnie uraziła estetycznie. Pierwszy post na forum i już dałeś się poznać jako mega chamidło. Polecam bytowanie u nas zacząć od czytanki z regulaminu forum. Wyedytuj proszę te swoje burackie wypociny

Zagłosowałem jedynie słusznie ;)

(OT - z tą kropą to chyba..., no nie wiem... ::), mamy równość, a jakby ktoś inny to napisał, to by raczej przeszło. Na forum bywa znacznie bardziej chamsko.

Problem Wuju w tym, że nowi użytkownicy rejestrują się na forum przeważnie dzięki SS-owemu klimatowi. Patrzą na to sympatyczne chamstwo (które się bardzo przyjemnie czyta) i na siłę próbują wpasować się oraz je naśladować, co niestety nie wychodzi i skutkuje takimi nieprzyjemnymi postami (nie pierwszy przypadek). Przykładem prawidłowego wpasowania się może być np. wizyta Wroblasparrow na forum, który został pozytywnie odebrany mimo, że jest nowy, a typowo SS-owe "zagrywki" nie są obce jego postom. A tu masz przykład tej nieumiejętnej wizyty, zresztą, nie pierwszej takiej.

sorki za offtop
« Ostatnia zmiana: 11 Mar, 2009, 10:47:07 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zgadzam się z Muszą - troszkę, kurwa, kultury!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Marek Gliniecki najbardziej "dżinglowy", ale Pstry kupił mnie ciężkimi riffami :headbang:

Offline t0ma

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
  • Agent Tomasz
    • http://myspace.com/philosophyPL
wszystkie utwory sa super, IMHO lord najlepiej dobral brzmienie do "targetu"
This far away night life keeps it in it's vault. You'll never come back from that place in pieces. Boring, Drilling, dictator

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
wszystkie utwory sa super, IMHO lord najlepiej dobral brzmienie do "targetu"

1. Bo Lord w ogóle najlepiej dobiera brzmienia! Miło mi było z nim przegrać ;)
2. Urodziny urodzinami, ale - jak mawia moja babcia: jak kogoś nie zabili, to to nie było wesele! :o
Paczki z głów!

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Gratuluję wszystkim trzem panom - kawał dobrej roboty!!
Głos idzie na Lorda
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
głos na kolegę Glinieckiego, moze i najmniej brutalne granie ale takie wlasnie lubie. No i mamy byc otwarci, a pozostałe 2 nuty mimo że mega zajebiste, to IMO zbyt po ciemnej stronie ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
A pozostałe 2 nuty mimo że mega zajebiste, to IMO zbyt po ciemnej stronie ;)

Przepraszam bardzo. Mamy być tolerancyjni, dlaczego na tym forum ignoruje się mniejszość szatanistyczną ? :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
bo jest w wiekszosci
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Kurde, i tak Wam wyedytuję ten konkurs, zobaczycie...  :devil: :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Kurde, i tak Wam wyedytuję ten konkurs, zobaczycie...  :devil: :zuo:

Kurna, jak na Białorusi - naślemy na Ciebie OBWE ;)
Paczki z głów!

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Mam wypaczony gust, ale najbliżej był Pstry.